Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
01.-02.06. |
Pořadatel: |
středočeský (200) |
Místo konání: |
Cafex Rakovník |
Kódové číslo: |
916546 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Cafourek Miloš |
Na Studánkách 2590 | |
269 01 Rakovník | |
Tel. (1): |
608444161 |
Tel. (2): |
313516183 |
Tel. (3): |
313516184 |
E-mail: |
cafex@cafex.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Svoboda Filip | 16.10.2011 | TK Neridé | volná karta | 15.03.2019 01:02:02 |
2. |
Doucek Jan | 28.02.2010 | Lokomotiva Beroun | volná karta | 15.03.2019 13:44:52 |
3. |
Dlouhý Lukáš | 06.01.2010 | LTC Slovan Kladno | volná karta | 15.03.2019 17:02:10 |
4. |
Fialová Barbora | 02.07.2010 | TK Roja Příbram z.s. | volná karta | 17.03.2019 11:04:54 |
5. |
Růžička David | 26.02.2010 | Sport club Na Zámečku | volná karta | 17.03.2019 18:25:42 |
6. |
Zajíčková Kateřina | 07.02.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 17.03.2019 22:19:27 |
7. |
Tvrzská Amélie | 21.03.2011 | Tenis Dobříš | volná karta | 18.03.2019 22:24:09 |
8. |
Havlíková Viktorie | 08.11.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 20.03.2019 10:15:12 |
9. |
Blažková Barbora | 10.06.2011 | LTK Liberec | volná karta | 25.03.2019 19:54:28 |
10. |
Hovorka Hugo | 21.04.2011 | Tenis Dobříš | volná karta | 26.03.2019 09:37:30 |
11. |
Fiala Vojtěch | 20.09.2010 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 26.03.2019 20:59:47 |
12. |
Klika Adam | 02.08.2010 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 26.03.2019 21:04:12 |
13. |
Fikáčková Andrea | 08.04.2011 | Spartak Hořovice | volná karta | 26.03.2019 21:10:23 |
14. |
Čepková Karolína | 18.02.2010 | Slavoj Český Brod | volná karta | 27.03.2019 13:43:44 |
15. |
Čepková Kristýna | 18.02.2010 | Slavoj Český Brod | volná karta | 27.03.2019 13:45:15 |
16. |
Martinovský Tobiáš | 23.02.2011 | I.ČLTK Praha | volná karta | 27.03.2019 20:03:12 |
17. |
Šináglová Nela | 25.06.2010 | TC VITALITY Březnice | volná karta | 01.04.2019 10:20:49 |
18. |
Švec Daniel | 26.01.2010 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | volná karta | 03.04.2019 11:57:53 |
19. |
Krejčíková Viktorie | 03.01.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 08.04.2019 10:23:25 |
20. |
Bílek Dominik | 22.11.2010 | TO Sokol Nehvizdy | volná karta | 10.04.2019 15:53:48 |
21. |
Kočí Jakub | 05.06.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 11.04.2019 17:25:02 |
22. |
Volšička Vojtěch | 21.10.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 11.04.2019 18:52:09 |
23. |
Koucká Barbora | 22.07.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 11.04.2019 21:55:11 |
24. |
Polnicka Sofie | 17.02.2011 | TK Neridé | volná karta | 12.04.2019 11:28:18 |
25. |
Buldra Jan | 20.02.2010 | Sport club Na Zámečku | volná karta | 12.04.2019 19:52:57 |
26. |
Hnízdil Michal | 28.03.2010 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 20.04.2019 21:48:51 |
27. |
Smíšková Ella | 18.02.2010 | TC VITALITY Březnice | volná karta | 22.04.2019 22:33:17 |
28. |
Bělohlávek Petr | 11.01.2011 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 07.05.2019 20:45:53 |
29. |
Střihavková Nela | 15.03.2011 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 11.05.2019 13:16:23 |
30. |
Rosolová Rozálie | 15.03.2010 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 13.05.2019 21:52:04 |
31. |
Doležal Sebastian | 22.08.2011 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 19.05.2019 22:09:09 |
32. |
Čižinská Emma | 18.02.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 22.05.2019 11:24:42 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Plecháč Šimon | 01.11.2010 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | přijat | 22.04.2019 19:10:28 |
2. |
Pintíř Jan | 12.03.2010 | Lokomotiva Beroun | přijat | 22.05.2019 07:11:35 |
3. |
Kafka Michal | 22.05.2011 | Lokomotiva Zdice | příjat | 29.05.2019 22:19:38 |
4. |
Pokorný Jan | 05.05.2010 | Lokomotiva Zdice | příjat | 29.05.2019 22:49:38 |
5. |
Sýkora Robin | 10.03.2010 | TK Písnice | přijat | 30.05.2019 11:59:53 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | odhlášeno hráčem | 26.03.2019 09:38:31 |
2. |
Hadrabová Radka | 07.01.2011 | Tenis Dobříš | odhlášeno hráčem | 24.05.2019 11:17:04 |
3. |
Burešová Liliana | 25.06.2011 | TK Litvínov z.s. | odhlášeno pořadatelem | 26.05.2019 14:48:13 |
4. |
Burianová Lucie | 20.02.2010 | Lokomotiva Beroun | odhlášeno hráčem | 28.05.2019 01:13:48 |
5. |
Beranová Emma | 06.06.2010 | Lokomotiva Beroun | odhlášeno hráčem | 28.05.2019 21:30:16 |