Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-14.06.
Pořadatel:
severomoravský (300)
Kódové číslo:
916542
Dvorců+povrch:
10 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
48
Prezentace
v So do 08:30 hod.


Kontaktní osoba:
Křesala Dušan
:
Kouty 1581
:
757 01 Val. Meziříčí
Tel. (1):
603581240
E-mail:
dusankresala@seznam.cz

Poznámka pořadatele: Jedná se o oblastní přebor chlapců a dívek registrovaných v rámci SmTS..Obě kategorie budou hrát odděleně.Pořadatel na základě počtu přihlášených hráčů může upřesnit čas prezentace

Hrajeme zvlášť kategorie:
Prezentace prosím formou SMS
Chlapci prezentace pátek 12.6.2020 od 15:00 - 17:00 tel 606 762 922
Dívky prezentace sobota 13.6. 2020 od 15:00 - 17:00 tel.606 762 922

BUDE PŘIJATO MAX. 30 CHLAPCŮ A 30 DÍVEK

Po prezentaci proběhne losování do skupin a zveřejnění ZDE do 19:00.
SRAZ VŠECH PREZENTOVANÝCH HRÁČŮ 8:15

Začátky zapasů v sobotu i v neděli v 8:30

Systém hry:
Skupiny (podle počtu hráčů)
Po skupinách nasleduje pavouk o celkové umístění.
O postupu ze skupin do pavouku rozhodují vítězné gamy !!!!

Změna programu turnaje vyhrazena !!!!!


Kontakt turnaj: Křesala Dušan 603 581 240



Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Rousek Jonáš 16.01.2011 ITS Tennis Club, z.s.
 
 
 
volná karta
01.04.2020 00:02:35
2.
Syryčanský Jonáš 17.11.2011 TK DEZA Valašské Meziříčí
 
 
 
volná karta
04.04.2020 16:48:31
3.
Valkovič Šimon 05.12.2011 TC BIOCEL Vratimov z.s.
 
 
 
volná karta
17.04.2020 15:47:52
4.
Bill Adam 24.12.2011 TK Slavia Orlová
 
 
 
volná karta
05.05.2020 15:49:47
5.
Prstecký Jan 16.08.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
 
 
 
volná karta
05.05.2020 19:31:11
6.
Krejčí Jan 27.09.2011 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
 
 
 
volná karta
11.05.2020 19:00:01
7.
Krkoška Šimon 16.07.2012 Tenisový klub Studénka z.s.
 
 
 
volná karta
13.05.2020 07:19:38
8.
Vala Max 04.04.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá
 
 
 
volná karta
15.05.2020 13:50:10
9.
Klar Dominik 09.04.2011 SK Vitality Slezsko o.s.
 
 
 
volná karta
17.05.2020 21:46:06
10.
Günther Max 30.03.2011 TK Havířov
 
 
 
volná karta
24.05.2020 19:36:13
11.
Vančura Jakub 04.11.2011 TK DEZA Valašské Meziříčí
 
 
 
volná karta
28.05.2020 09:29:07
12.
Štika Hynek 02.03.2012 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
 
 
 
volná karta
28.05.2020 13:05:43
13.
Vičar Tomáš 01.06.2011 TK Na Dolině o.s.
 
 
 
volná karta
30.05.2020 07:46:52
14.
Lang Viktor 10.08.2011 Beskydský tenisový klub
 
 
 
volná karta
01.06.2020 19:49:41
15.
Pešek Richard 06.03.2011 Rožnovský tenisový klub
 
 
 
volná karta
02.06.2020 00:42:22
16.
Cecava Patrick 19.09.2012 TK TENNISPOINT FM
 
 
 
volná karta
03.06.2020 12:20:23
17.
Gola Petr 02.06.2011 TK Na Dolině o.s.
 
 
 
volná karta
04.06.2020 08:31:30
18.
Penhaker Bernard 26.08.2011 Tennis Hill Havířov o.s.
 
 
 
volná karta
04.06.2020 09:13:17
19.
Lukáš Damien 19.03.2012 TK DEZA Valašské Meziříčí
 
 
 
volná karta
07.06.2020 16:24:27
20.
Navláčil Eliáš 29.03.2012 TJ Zbrojovka Vsetín
 
 
 
volná karta
07.06.2020 21:07:45
21.
Telnar Adam 17.05.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
 
 
 
volná karta
07.06.2020 22:10:58
22.
Štamposký Marek 24.09.2011 Rožnovský tenisový klub
 
 
 
volná karta
07.06.2020 23:37:25
23.
Krupa Daniel 02.07.2013 TK DEZA Valašské Meziříčí
 
 
 
volná karta
08.06.2020 10:42:29
24.
Konderla Denis 17.03.2011 TK Slavia Orlová
 
 
 
volná karta
08.06.2020 18:47:22
25.
Bednář Ondřej 01.05.2012 TJ Zbrojovka Vsetín
 
 
 
volná karta
08.06.2020 19:39:33
26.
Juráň Štěpán 10.01.2012 TJ Zbrojovka Vsetín
 
 
 
volná karta
08.06.2020 19:42:52
27.
Parma Albert 18.03.2011 Rožnovský tenisový klub
 
 
 
volná karta
09.06.2020 12:59:08
28.
Šturala Robin 18.08.2013 TK DEZA Valašské Meziříčí
 
 
 
volná karta
10.06.2020 16:31:20
29.
Kubaczka Filip 16.06.2011 SK Vitality Slezsko o.s.
 
 
 
volná karta
11.06.2020 13:44:50
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
 
 
04.05.2020 17:25:15
2.
Sedláčková Sára 17.01.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
 
 
05.05.2020 10:38:51
3.
Pešatová Olivie 24.03.2011 TK Na Dolině o.s.
 
 
 
 
05.05.2020 16:38:57
4.
Minarovičová Linda 23.11.2012 TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
 
 
06.05.2020 16:24:34
5.
Schirmerová Caroline 24.05.2011 TK Slavia Orlová
 
 
 
 
06.05.2020 21:36:42
6.
Slováková Karolína 05.03.2011 TK Milo Olomouc
 
 
 
 
12.05.2020 19:15:51
7.
Macura Nela 14.02.2011 TC BIOCEL Vratimov z.s.
 
 
 
 
20.05.2020 20:44:43
8.
Žídková Ella 25.11.2012 TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
 
 
22.05.2020 12:29:33
9.
Klačková Denisa 13.10.2012 Tennis Hill Havířov o.s.
 
 
 
 
29.05.2020 15:24:42
10.
Recová Sofie 08.12.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
 
 
 
 
31.05.2020 00:36:03
11.
Klimentová Barbora 26.01.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
 
 
 
 
01.06.2020 14:15:44
12.
Flaksová Helena 09.05.2011 TK TENNISPOINT FM
 
 
 
 
03.06.2020 21:59:20
13.
Hladká Klára 14.02.2011 Tennis Hill Havířov o.s.
 
 
 
 
05.06.2020 16:20:32
14.
Burianová Sofie 17.08.2011 Tenisový klub Studénka z.s.
 
 
 
 
07.06.2020 18:00:28
15.
Havlíková Andrea 12.02.2012 TK Na Dolině o.s.
 
 
 
 
07.06.2020 18:29:57
16.
Skálová Karolína 21.01.2011 TJ Zbrojovka Vsetín
 
 
 
 
07.06.2020 21:04:18
17.
Jenáčková Tereza 20.06.2012 TJ Zbrojovka Vsetín
 
 
 
 
07.06.2020 21:06:29
18.
Galusová Alice 01.03.2011 Rožnovský tenisový klub
 
 
 
 
08.06.2020 08:58:24
19.
Novotná Sára Anna 22.05.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá
 
 
 
 
08.06.2020 09:02:25
20.
Kunčická Emílie 09.11.2011 Rožnovský tenisový klub
 
 
 
 
08.06.2020 10:25:48
21.
Losková Marie 22.07.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
 
 
 
 
08.06.2020 15:26:51
22.
Knapková Natálie 11.02.2011 Rožnovský tenisový klub
 
 
 
 
10.06.2020 08:02:32
23.
Masaříková Marie 17.12.2011 TK DEZA Valašské Meziříčí
 
 
 
 
12.06.2020 15:04:33

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Vrajík Filip 07.05.2011 TC BIOCEL Vratimov z.s.
 
 
 
odhlášeno hráčem
30.05.2020 22:11:33
2.
Beneš Mathias 20.07.2012 TJ Sokol Vizovice
 
 
 
odhlášeno pořadatelem
01.06.2020 20:38:19
3.
Gáliková Adriana 02.04.2012 TK TENNISPOINT FM
 
 
 
odhlášeno hráčem
10.06.2020 00:41:34
4.
Hašek Jiří 02.04.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
 
odhlášeno pořadatelem
10.06.2020 09:00:59
5.
Lys Richard 15.06.2012 TJ TO Sokol Stará Bělá
 
 
 
odhlášeno pořadatelem
12.06.2020 11:27:13