Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
02.-02.06. |
Pořadatel: |
východočeský (100) |
Místo konání: |
Spartak Polička |
Kódové číslo: |
916539 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Jílek Zdeněk |
Pomezí 436 | |
569 71 Pomezí | |
Tel. (1): |
608 725 973 |
E-mail: |
zdenek.jilek@unet.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kučerová Andrea | 17.01.2010 | TC Dvůr Králové, z.s. | volná karta | 15.03.2018 17:40:19 |
2. |
Blažková Kateřina | 24.01.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | volná karta | 18.03.2018 10:17:30 |
3. |
Hladíková Emma | 19.03.2010 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | volná karta | 22.03.2018 19:21:50 |
4. |
Pospíšilová Anna Milada | 21.11.2009 | TO TJ Tesla Pardubice | volná karta | 26.03.2018 13:19:53 |
5. |
Vodehnalová Štěpána | 06.05.2010 | TO TJ Svitavy | volná karta | 28.03.2018 10:01:06 |
6. |
Řezáčová Štěpánka | 31.08.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | volná karta | 29.03.2018 11:27:27 |
7. |
Šedivá Anna | 20.02.2009 | SK HIT Hradec Králové z.s. | volná karta | 30.03.2018 15:10:22 |
8. |
Hlinčíková Nikola | 07.05.2009 | LTC Vysoké Mýto | volná karta | 30.03.2018 17:25:27 |
9. |
Šejnohová Ema | 03.02.2009 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | volná karta | 01.04.2018 09:36:38 |
10. |
Zahradníčková Anežka | 11.08.2010 | Spartak Polička | volná karta | 04.04.2018 12:53:45 |
11. |
Dostálová Šárka | 15.06.2009 | Spartak Polička | volná karta | 04.04.2018 12:53:58 |
12. |
Slavíková Bára | 29.08.2009 | Spartak Polička | volná karta | 04.04.2018 12:54:11 |
13. |
Zobačová Valerie Anna | 18.08.2009 | - | volná karta | 04.04.2018 12:54:23 |
14. |
Macháčková Sabina | 15.06.2009 | SK Týniště nad Orlicí | volná karta | 04.04.2018 21:58:23 |
15. |
Králová Adéla | 12.06.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 30.04.2018 16:26:46 |
16. |
Košková Aneta | 19.07.2010 | TK Česká Třebová, z.s. | volná karta | 22.05.2018 21:22:17 |
17. |
Hájková Anna | 01.03.2009 | TK Ústí n. Orlicí | volná karta | 27.05.2018 19:51:41 |
18. |
Nermuťová Melisa | 21.04.2010 | TK Ústí n. Orlicí | volná karta | 30.05.2018 07:19:03 |
19. |
Šigutová Justýna | 04.09.2009 | TK Choceň | volná karta | 30.05.2018 07:21:26 |
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Bejšovcová Laura | 14.05.2009 | TJ Červený Kostelec | odhlášeno hráčem | 27.05.2018 22:17:07 |
2. |
Haviárová Vanesa | 01.10.2009 | LTC Humpolec | odhlášeno hráčem | 29.05.2018 10:29:44 |
3. |
Sršňová Veronika | 25.03.2009 | Spartak Polička | odhlášeno pořadatelem | 01.06.2018 07:31:20 |
4. |
Crhová Gabriela | 14.07.2010 | TO TJ Svitavy | odhlášeno pořadatelem | 01.06.2018 17:12:32 |