Název: |
Turnaj dětí do 9-ti let |
Datum: |
24.-25.06. |
Pořadatel: |
SKT Frýdlant n.O. (200) |
Kódové číslo: |
916537 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
RNDr. Pešatová Helena |
Karla Čapka 1672 | |
73911 Frýdlant n. O. | |
Tel. (1): |
775 931 504 |
E-mail: |
helena.pesatova@post.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Václavík Miroslav | 23.05.2008 | TK Na Dolině o.s. | volná karta | 15.03.2017 20:06:07 |
2. |
Horák Adam | 14.05.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | volná karta | 16.03.2017 01:35:09 |
3. |
Fichnová Adéla | 08.06.2008 | TK Hlučín | volná karta | 18.03.2017 19:27:59 |
4. |
Katz Joshua | 25.07.2008 | TK Zašová | volná karta | 18.03.2017 21:32:47 |
5. |
Cháňová Laura | 02.06.2008 | SK Vitality Slezsko o.s. | volná karta | 19.03.2017 20:55:15 |
6. |
Hradečný Lukáš | 26.06.2008 | Tenisový klub Studénka z.s. | volná karta | 21.03.2017 21:08:46 |
7. |
Lošák Petr | 23.09.2009 | TK Na Dolině o.s. | volná karta | 26.03.2017 10:38:47 |
8. |
Lukas Filip | 01.10.2008 | TC Ostrava Nová Ves | volná karta | 06.04.2017 22:28:13 |
9. |
Šebestová Lucie | 18.11.2008 | TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE | volná karta | 10.04.2017 11:20:55 |
10. |
Taxová Victoria | 10.08.2008 | TJ Zbrojovka Vsetín | volná karta | 10.04.2017 21:02:52 |
11. |
Výtisková Alice | 04.03.2008 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | volná karta | 13.04.2017 14:24:42 |
12. |
Výtisk Adam | 04.03.2008 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | volná karta | 13.04.2017 14:25:19 |
13. |
Mičulka Šimon | 19.07.2009 | TK Na Dolině o.s. | volná karta | 15.04.2017 16:24:01 |
14. |
Růžičková Tereza | 23.01.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 16.04.2017 13:17:22 |
15. |
Eliášová Veronika | 03.11.2008 | TK SC OSTRAVA | volná karta | 16.04.2017 23:01:10 |
16. |
Klanica Jakub | 03.10.2009 | SKT Frýdlant n.O. | volná karta | 21.04.2017 07:05:03 |
17. |
Rusňák Adam | 18.02.2009 | TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE | volná karta | 21.04.2017 07:08:16 |
18. |
Laníková Adéla | 21.07.2008 | TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE | volná karta | 25.04.2017 07:26:08 |
19. |
Indraková Marie | 29.06.2008 | Tenis Nový Jičín,z.s. | volná karta | 26.04.2017 21:17:00 |
20. |
Fedor Jakub | 15.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 29.04.2017 19:14:06 |
21. |
Šipula David | 21.05.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 29.04.2017 23:43:22 |
22. |
Bečičková Laura | 25.08.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 09.05.2017 19:57:55 |
23. |
Piteráková Dominika | 08.12.2009 | TK Na Dolině o.s. | volná karta | 12.05.2017 17:27:44 |
24. |
Branná Sára | 21.01.2008 | SK Vitality Slezsko o.s. | volná karta | 13.05.2017 13:15:07 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Borovská Barbora | 08.01.2010 | Tenisklub7 | 10.04.2017 19:50:39 |
|
2. |
Lipinová Barbora | 04.11.2009 | Slavoj Český Těšín | 13.05.2017 20:21:33 |
|
3. |
Ručka Matěj | 25.08.2008 | - | 17.05.2017 08:24:40 |
|
4. |
Pavlišová Ellen | 23.01.2008 | TK Slavia Orlová | 20.05.2017 08:09:34 |
|
5. |
Martináková Adéla | 01.09.2008 | Tennis Hill Havířov o.s. | 26.05.2017 14:33:40 |
|
6. |
Martínek Tobiáš | 05.06.2008 | LTC Mladá Boleslav z.s. | 29.05.2017 08:41:14 |
|
7. |
Daněk František | 08.08.2009 | TK Zašová | 29.05.2017 12:57:53 |
|
8. |
Daniel Štěpán | 03.07.2008 | TK Zašová | 29.05.2017 13:26:48 |
|
9. |
Galetová Gioia Sarah | 08.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 30.05.2017 18:44:39 |
|
10. |
Kliment Matúš | 03.01.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 30.05.2017 23:21:33 |
|
11. |
Polochová Eliška | 10.02.2009 | TK Slavia Orlová | 03.06.2017 12:52:08 |
|
12. |
PALME PROKOP | 18.10.2008 | TK Kunštát | 07.06.2017 20:35:44 |
|
13. |
Dohnal Matyáš | 29.06.2008 | TK Dolní Benešov | 08.06.2017 22:24:09 |
|
14. |
Robenek Štěpán | 18.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 08.06.2017 23:15:41 |
|
15. |
Meiselová Sára | 24.01.2008 | TC Ostrava Nová Ves | 10.06.2017 09:06:27 |
|
16. |
Klar Veronika | 24.02.2008 | SK Vitality Slezsko o.s. | 13.06.2017 16:36:58 |
|
17. |
Krkoška Matyáš | 12.10.2010 | Tenisový klub Studénka z.s. | 14.06.2017 07:30:56 |
|
18. |
Šima Patrik | 16.03.2008 | Tenisový klub Studénka z.s. | 14.06.2017 21:23:48 |
|
19. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | 15.06.2017 19:31:09 |
|
20. |
Klimša Ondřej | 15.07.2008 | TK SC OSTRAVA | 18.06.2017 12:53:10 |
|
21. |
Franc Jakub | 26.06.2009 | TK SC OSTRAVA | 19.06.2017 07:50:01 |
|
22. |
Václavík Šimon | 26.11.2008 | Beskydský tenisový klub-klub zrušen | 19.06.2017 09:55:54 |
|
23. |
Svozil Václav | 18.09.2008 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 19.06.2017 10:38:10 |
|
24. |
Vaculová Markéta | 22.05.2009 | SKT Frýdlant n.O. | 22.06.2017 15:29:46 |
|
25. |
Brzezinova Viktorie | 25.11.2009 | - | 22.06.2017 15:30:17 |
|
26. |
Wanghard Daniel | 18.01.2009 | SKT Frýdlant n.O. | 22.06.2017 15:31:13 |
|
27. |
Kuch Kristián | 16.08.2008 | TK TENNISPOINT FM | 22.06.2017 16:33:40 |
|
28. |
Kašpárek Tomáš | 06.07.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 22.06.2017 16:34:02 |
|
29. |
Smolík David | 22.10.2010 | SKT Frýdlant n.O. | 22.06.2017 16:34:26 |
|
30. |
Palatický Kristián | 31.08.2008 | - | 22.06.2017 16:34:53 |
|
31. |
Kurková Sofie | 20.02.2009 | TK Havířov, z.s. | 22.06.2017 16:35:28 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Mainušová Tereza | 30.04.2008 | SK LAMA o.s. | odhlášeno hráčem | 15.05.2017 12:38:23 |
2. |
Mikulka Tomáš | 18.07.2008 | TJ MEZ Vsetín | odhlášeno hráčem | 02.06.2017 18:05:05 |
3. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | odhlášeno hráčem | 05.06.2017 09:49:14 |
4. |
Frič Martin | 17.05.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 12.06.2017 10:14:08 |
5. |
Hartingerová Sára | 02.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 16.06.2017 17:32:51 |
6. |
Polčáková Valerie | 27.09.2008 | TJ Zbrojovka Vsetín | odhlášeno hráčem | 20.06.2017 10:41:32 |
7. |
Černochová Terezie | 01.07.2008 | Rožnovský tenisový klub | odhlášeno hráčem | 20.06.2017 11:57:57 |
8. |
Švidrnoch Alexej | 21.01.2008 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | odhlášeno hráčem | 20.06.2017 22:43:31 |
9. |
Pálenič Štěpán | 21.05.2009 | SKT Frýdlant n.O. | odhlášeno hráčem | 21.06.2017 07:28:59 |
10. |
Havlová Nela | 10.07.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 21.06.2017 11:01:47 |
11. |
Řeřuchová Ines | 03.08.2008 | TK Havířov, z.s. | odhlášeno hráčem | 21.06.2017 14:38:42 |
12. |
Drlík David | 25.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 21.06.2017 21:03:26 |