Název: |
Vista Tecnifibre Tour |
Datum: |
01.-01.07. |
Pořadatel: |
TC VŠ Praha (200) |
Kódové číslo: |
916536 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Čt do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Bečková Zuzana |
Nad Hliníkem 1202/2 | |
15000 Praha | |
Tel. (1): |
603726477 |
Tel. (2): |
723927758 |
E-mail: |
info@vistatenis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kabourek Jakub | 10.02.2007 | SK Tenis Kladno | volná karta | 16.03.2016 09:57:47 |
2. |
Herman David | 05.03.2007 | SK OAZA Praha | volná karta | 16.03.2016 21:26:49 |
3. |
Brožková Tereza | 17.03.2007 | Open Tennis Club | volná karta | 17.03.2016 13:54:18 |
4. |
Kalina Tobiáš | 16.10.2007 | TCEN Hrádek nad Nisou | volná karta | 18.03.2016 13:51:44 |
5. |
Bucha Radek | 30.04.2007 | TK Roja Příbram z.s. | volná karta | 26.03.2016 22:13:36 |
6. |
Kiliján Jonáš | 14.04.2007 | TJ Radlice z.s. | volná karta | 28.03.2016 12:39:28 |
7. |
Kudrnáčová Eliška | 05.05.2007 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 23.05.2016 21:58:06 |
8. |
Poulová Stella | 03.08.2007 | Klub tenisu a sportu, z.s | volná karta | 27.05.2016 08:31:49 |
9. |
khromej aleksandr | 02.01.2008 | Spolek pro podporu rekreačního sportu a rodinných volnočasových aktivit z.s. | volná karta | 03.06.2016 20:30:46 |
10. |
Jánský Ludvík | 01.10.2007 | TK Ústí n. Orlicí | volná karta | 04.06.2016 14:14:36 |
11. |
Slabý Michal | 16.02.2007 | Tenis Akademie Bálek, z.s. | volná karta | 05.06.2016 20:48:51 |
12. |
Jandourek Filip | 08.04.2008 | TK Konstruktiva, z.s. | volná karta | 06.06.2016 09:47:39 |
13. |
Lukášová Alžběta | 12.05.2007 | LTC Svoboda Praha | volná karta | 06.06.2016 17:45:48 |
14. |
Rosolová Julie | 11.01.2007 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 06.06.2016 22:42:51 |
15. |
Mašková Zuzana | 29.04.2008 | TK Roudnice n.L. | volná karta | 09.06.2016 22:10:16 |
16. |
Kabourek Jan | 05.09.2009 | SK Tenis Kladno | volná karta | 14.06.2016 08:37:47 |
17. |
Andrijčuk Daniel | 02.01.2007 | SK Tenis Kladno | volná karta | 16.06.2016 13:23:20 |
18. |
Zábelka Daniel | 21.02.2007 | Pála Vízner Tennis z.s. | volná karta | 20.06.2016 07:36:01 |
19. |
Špačková Julie | 01.03.2008 | TC VŠ Praha | volná karta | 23.06.2016 12:33:21 |
20. |
Procházka Štěpán | 24.08.2007 | - | volná karta | 27.06.2016 12:03:38 |
21. |
Haberkorn Luc | 00.00.0000 | - | volná karta | 27.06.2016 12:04:30 |
22. |
Pařízková Nikola | 25.10.2008 | LTC Tábor 1903 | volná karta | 27.06.2016 14:44:06 |
23. |
Sedlatý Matěj | 18.04.2007 | TENIS Klánovice | volná karta | 28.06.2016 09:57:15 |
24. |
Pěknicová Viktorie | 23.07.2008 | LTC Tábor 1903 | volná karta | 29.06.2016 12:22:14 |
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
|||
33. |
volná karta | volná karta |
|||
34. |
volná karta | volná karta |
|||
35. |
volná karta | volná karta |
|||
36. |
volná karta | volná karta |
|||
37. |
volná karta | volná karta |
|||
38. |
volná karta | volná karta |
|||
39. |
volná karta | volná karta |
|||
40. |
volná karta | volná karta |
|||
41. |
volná karta | volná karta |
|||
42. |
volná karta | volná karta |
|||
43. |
volná karta | volná karta |
|||
44. |
volná karta | volná karta |
|||
45. |
volná karta | volná karta |
|||
46. |
volná karta | volná karta |
|||
47. |
volná karta | volná karta |
|||
48. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Vohradská Eliška | 22.01.2007 | TK Bohutín, z.s. | 30.06.2016 12:38:56 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Michlová Lucie | 08.04.2007 | Tenis Dobříš | odhlášeno hráčem | 29.03.2016 18:42:11 |
2. |
Jurda Jakub | 06.07.2007 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 25.04.2016 12:50:58 |
3. |
Rabová Anika | 15.11.2007 | TK Konstruktiva, z.s. | odhlášeno hráčem | 01.06.2016 23:58:33 |
4. |
Zikmundová Aneta | 16.06.2007 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 28.06.2016 08:31:36 |