Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
02.-03.06.
Pořadatel:
severomoravský (300)
Místo konání:
SC Ostrava z.s.
Kódové číslo:
916535
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
ing. Eliáš Miroslav
Budečská 4
702 00 Ostrava 1
Tel. (1):
608737818
Tel. (3):
595131951
E-mail:
elias@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Z organizačních důvodů proběhne severomoravský přebor babytenisu na kurtech TJ Baník Ostrava OKD. Kurty Baníku sousedí s kurty TK SC Ostrava, prezentace proběhne do 8.00 už na kurtech Baníku Ostrava



Jedná se o oblastní přebor děvčat - chlapci mají oblastní přebor v tom samém termínu na dvorcích TK Deza Val.Meziříčí!!!!!


Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Hartingerová Sára 02.02.2009 Tenisový klub Šternberk, z.s. volná karta
15.03.2018 06:01:56
2.
Piteráková Dominika 08.12.2009 Tenisový klub Veřovice, z.s. volná karta
18.03.2018 17:55:09
3.
Roiková Natalie 06.02.2009 TC Třinec volná karta
18.03.2018 20:00:06
4.
Bečičková Laura 25.08.2009 Tenisový klub Veřovice, z.s. volná karta
18.03.2018 21:29:22
5.
Vládková Veronika 29.10.2009 TC Ostrava Nová Ves volná karta
27.03.2018 17:00:41
6.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá volná karta
27.03.2018 19:18:12
7.
Novotná Sára Anna 22.05.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá volná karta
27.03.2018 22:32:57
8.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov volná karta
29.03.2018 14:59:30
9.
Kubná Lucie 06.10.2009 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. volná karta
30.03.2018 14:04:47
10.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 SLOVAN HRANICE, z.s. volná karta
01.04.2018 15:30:29
11.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava volná karta
03.04.2018 09:51:15
12.
Špůrková Adéla 20.06.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí volná karta
06.04.2018 22:21:33
13.
Polochová Eliška 10.02.2009 TK Slavia Orlová volná karta
13.04.2018 08:36:16
14.
Drozdová Ella 17.05.2009 TC Ostrava Nová Ves volná karta
11.05.2018 07:26:26
15.
Dihlová Nela 05.06.2009 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. volná karta
14.05.2018 20:55:20
16.
Smékalová Barbora 14.01.2010 T.J. Sokol Šumperk volná karta
15.05.2018 00:54:38
17.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. volná karta
17.05.2018 08:08:50
18.
Zemanová Zuzana 02.02.2010 Beskydský tenisový klub volná karta
18.05.2018 19:43:34
19.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. volná karta
22.05.2018 23:18:33
20.
Masná Agáta 08.09.2009 Beskydský tenisový klub volná karta
24.05.2018 16:12:16
21.
Kotoučková Vendula 03.07.2009 TK Na Dolině o.s. volná karta
24.05.2018 16:48:34
22.
Bradnová Eliška 02.03.2009 Beskydský tenisový klub volná karta
24.05.2018 22:08:07
23.
MIČOLOVÁ BEATA 30.01.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí volná karta
25.05.2018 07:30:58
24.
Sněhotová Karolína 13.11.2009 SK JC Sport Opava volná karta
28.05.2018 19:28:52
25.
Kurková Sofie 20.02.2009 Beskydský tenisový klub volná karta
29.05.2018 13:16:32
26.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín volná karta
30.05.2018 22:22:42
27.
Schellong Stella 24.01.2009 Beskydský tenisový klub volná karta
31.05.2018 10:07:38
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta
33.
volná karta      
volná karta
34.
volná karta      
volná karta
35.
volná karta      
volná karta
36.
volná karta      
volná karta
37.
volná karta      
volná karta
38.
volná karta      
volná karta
39.
volná karta      
volná karta
40.
volná karta      
volná karta
41.
volná karta      
volná karta
42.
volná karta      
volná karta
43.
volná karta      
volná karta
44.
volná karta      
volná karta
45.
volná karta      
volná karta
46.
volná karta      
volná karta
47.
volná karta      
volná karta
48.
volná karta      
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Bučan Ammar 23.07.2009 SK LAMA o.s. odhlášeno hráčem
15.04.2018 18:10:38
2.
Havel Tomáš 14.03.2010 SK JC Sport Opava odhlášeno hráčem
28.05.2018 11:02:52
3.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s. odhlášeno pořadatelem
29.05.2018 08:41:16
4.
Plačková Eliška 17.08.2010 SLOVAN HRANICE, z.s. odhlášeno hráčem
29.05.2018 21:01:58
5.
Kubalčíková Zuzana 23.06.2010 SLOVAN HRANICE, z.s. odhlášeno pořadatelem
01.06.2018 09:48:47