Český tenisový svaz
Název:
Okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK
Datum:
26.-27.05.
Pořadatel:
TK Znojmo (200)
Místo konání:
Tenisové dvorce, Do Lesek, ZN
Kódové číslo:
916533
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Wirgler Martin
Vídeňská Třída 28
66902 Znojmo
Tel. (1):
602456980
E-mail:
mwirgler@seznam.cz
Internet:
www.tkznojmo.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Krňávek Daniel 02.03.2011 ŽLTC Brno sobota 26.5. 9:00
15.03.2018 11:26:18
2.
Žák Filip 08.02.2009 ŽLTC Brno sobota 26.5. 9:00
15.03.2018 11:28:44
3.
Ferenc Ondřej 08.05.2009 ŽLTC Brno sobota 26.5. 9:00
26.03.2018 10:11:11
4.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž sobota 26.5. 9:00
04.05.2018 20:53:14
5.
Laššan Radek 10.08.2009 Tenisový klub Mikulov, spolek sobota 26.5. 9:00
10.05.2018 22:20:49
6.
Kello Radim 27.10.2009 TK Znojmo sobota 26.5. 9:00
20.05.2018 21:24:31
7.
Reich Matyáš 03.08.2009 TK Znojmo sobota 26.5. 9:00
20.05.2018 21:24:41
8.
Krčál Lukáš 06.03.2010 TK Znojmo sobota 26.5. 9:00
20.05.2018 21:25:05
9.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo sobota 26.5. 9:00
20.05.2018 21:26:39
10.
Mlčůch Martin 05.01.2009 Start Brno sobota 26.5. 9:00
21.05.2018 00:39:39
11.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč sobota 26.5. 9:00
21.05.2018 08:17:01
12.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov sobota 26.5. 9:00
21.05.2018 12:16:58
13.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč sobota 26.5. 9:00
21.05.2018 21:22:12
14.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava sobota 26.5. 9:00
21.05.2018 22:41:13
15.
Varinský Tibor 10.04.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. sobota 26.5. 9:00
22.05.2018 15:40:37
16.
Košťál Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč sobota 26.5. 9:00
23.05.2018 01:26:41
17.
Chocholatý Tobiáš 13.05.2009 SK Tenis Tišnov sobota 26.5. 9:00
25.05.2018 11:30:05
18.
volná karta      
volná karta
19.
volná karta      
volná karta
20.
volná karta      
volná karta
21.
volná karta      
volná karta
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta
25.
volná karta      
volná karta
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo neděle 27.5. 9:00
23.03.2018 17:02:49
2.
Semotánová Nelli 03.06.2009 SK Tenis Tišnov neděle 27.5. 9:00
26.03.2018 07:36:56
3.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov neděle 27.5. 9:00
26.03.2018 12:53:31
4.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín neděle 27.5. 9:00
31.03.2018 15:20:28
5.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov neděle 27.5. 9:00
02.04.2018 21:06:12
6.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. neděle 27.5. 9:00
03.04.2018 09:35:31
7.
Mendelová Amálie 24.03.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. neděle 27.5. 9:00
04.04.2018 15:27:49
8.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno. neděle 27.5. 9:00
07.04.2018 14:47:50
9.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo neděle 27.5. 9:00
11.04.2018 20:43:56
10.
Molíková Zuzana 21.10.2009 TK Znojmo neděle 27.5. 9:00
22.04.2018 23:18:31
11.
Procházková Nela 22.10.2010 TK Znojmo neděle 27.5. 9:00
20.05.2018 21:26:09
12.
Pokorna Kristýna 11.02.2009 TK Znojmo neděle 27.5. 9:00
20.05.2018 21:27:00
13.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov neděle 27.5. 9:00
22.05.2018 16:34:20
14.
Gálfyová Vanesa 18.03.2009 SK Tenis Tišnov neděle 27.5. 9:00
23.05.2018 06:24:04
15.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov neděle 27.5. 9:00
23.05.2018 14:49:21

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Průdek Šimon 23.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav odhlášeno hráčem
14.05.2018 19:34:44
2.
Krška Tomáš 29.04.2009 TK Hlinsko odhlášeno hráčem
15.05.2018 20:59:39
3.
Chaloupka Timotej 04.02.2009 LTC Hodonín odhlášeno hráčem
17.05.2018 21:04:05
4.
Haruštiaková Dáša 03.03.2011 TC BORS CLUB-STK Břeclav odhlášeno hráčem
21.05.2018 19:27:36
5.
Haruštiaková Klára 16.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav odhlášeno hráčem
21.05.2018 19:29:56
6.
Páleník Martin 27.08.2010 TK Znojmo odhlášeno pořadatelem
25.05.2018 11:25:02
7.
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno. odhlášeno pořadatelem
25.05.2018 11:25:10
8.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc odhlášeno pořadatelem
25.05.2018 11:25:35