Název: |
turnaj v babytenise LTC Panorama Tce |
Datum: |
12.-12.06. |
Pořadatel: |
LTC Panorama Teplice (200) |
Kódové číslo: |
916532 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Ne do 14:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Archmannová Klára |
Ševčíkova 1419/12 | |
415 01 Teplice | |
Tel. (1): |
737/169547 |
E-mail: |
ltcpanorama@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Skamenová Kristýna | 14.01.2007 | LTC Litvínov | volná karta | 16.03.2016 10:00:50 |
2. |
Pable Štěpán | 20.07.2007 | TJ Sokol Ústí n.L. | volná karta | 16.03.2016 18:20:07 |
3. |
Kasal Michal | 04.07.2008 | LTK TEPLICE o.s. | volná karta | 16.03.2016 18:32:38 |
4. |
Polatová Natálie | 20.02.2008 | TK Most | volná karta | 16.03.2016 20:34:23 |
5. |
Červenka Matěj | 04.06.2008 | TK Ústí n.Labem | volná karta | 16.03.2016 22:45:28 |
6. |
Psota Jan | 20.03.2008 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 17.03.2016 03:04:10 |
7. |
Rychtecká Vanessa | 18.05.2007 | TK Chomutov | volná karta | 18.03.2016 09:12:21 |
8. |
Abrahám Nicolas | 20.12.2007 | TK Most | volná karta | 18.03.2016 10:39:23 |
9. |
Uhl Tomáš | 28.08.2007 | Severočeská tenisová o.s. | volná karta | 18.03.2016 10:44:16 |
10. |
Hůlová Veronika | 22.08.2007 | TK Most | volná karta | 18.03.2016 19:06:51 |
11. |
Pátková Viktorie | 20.12.2007 | TCG Karlovy Vary | volná karta | 19.03.2016 12:57:44 |
12. |
Suchá Amy | 29.11.2007 | TK Sparta Praha | volná karta | 19.03.2016 23:49:51 |
13. |
Moj Matyáš | 25.08.2007 | LTC Panorama Teplice | volná karta | 23.03.2016 08:13:26 |
14. |
Košták David | 24.10.2008 | LTK Bílina | volná karta | 14.04.2016 15:21:06 |
15. |
Derenin Matyáš | 02.02.2007 | LTK Liberec | volná karta | 14.05.2016 17:09:10 |
16. |
Mišejko Matěj | 02.04.2007 | TK LTC Děčín | volná karta | 21.05.2016 21:02:37 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Raichl Václav | 19.07.2007 | Tenis Proboštov z.s. | 19.03.2016 13:27:33 |
|
2. |
Marešová Viktorie Anna | 10.02.2008 | - | 19.03.2016 17:59:28 |
|
3. |
Smetanová Lilian | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | 20.03.2016 08:06:29 |
|
4. |
Haleš Richard | 07.06.2007 | LTC Panorama Teplice | 21.03.2016 19:19:25 |
|
5. |
Josef Jan | 18.05.2007 | TCEN Hrádek nad Nisou | 22.03.2016 10:38:59 |
|
6. |
Smržík Jakub | 09.02.2008 | - | 22.03.2016 10:41:31 |
|
7. |
Dittrichová Veronika | 18.02.2008 | - | 22.03.2016 10:42:46 |
|
8. |
Jireš Stanislav | 28.05.2008 | - | 22.03.2016 10:50:19 |
|
9. |
Kessler Miroslav | 28.07.2007 | TCEN Hrádek nad Nisou | 22.03.2016 10:57:46 |
|
10. |
Šic Daniel | 10.01.2007 | TO TJ Slovan Varnsdorf | 22.03.2016 13:44:58 |
|
11. |
Kohout JAN | 26.02.2008 | TCEN Hrádek nad Nisou | 22.03.2016 18:11:12 |
|
12. |
Bednářová Anna | 23.02.2007 | LTC Panorama Teplice | 22.03.2016 21:39:03 |
|
13. |
Švajcrová Lucie | 20.07.2008 | SK Matchball Česká Lípa | 23.03.2016 00:17:32 |
|
14. |
Veselá Viktorie | 13.03.2009 | TK Most | 23.03.2016 21:16:38 |
|
15. |
Sertičová Tereza | 17.03.2008 | TJ Spoje Praha | 28.03.2016 17:17:00 |
|
16. |
Kotíšek Vincent | 21.04.2008 | LTK Bílina | 28.03.2016 19:15:57 |
|
17. |
Kotíšek Maxim | 21.04.2008 | LTK Bílina | 28.03.2016 19:21:39 |
|
18. |
Kolarová Šarlota | 30.11.2007 | TO TJ Slovan Varnsdorf | 29.03.2016 21:36:46 |
|
19. |
Kafan Mikulas | 06.10.2008 | Tělocvičná jednota Sokol Osek | 07.04.2016 12:34:29 |
|
20. |
Kozák Pavel | 10.01.2008 | Severočeská tenisová o.s. | 09.04.2016 12:19:20 |
|
21. |
Mošková Natálie | 31.08.2008 | LTK TEPLICE o.s. | 01.05.2016 09:33:23 |
|
22. |
Bednář Jan | 26.02.2009 | - | 13.05.2016 19:39:11 |
|
23. |
Petrásová Valentýna | 06.08.2007 | TK Most | 18.05.2016 19:33:22 |
|
24. |
Licek Prokop | 18.07.2007 | TJ Sokol Ústí n.L. | 28.05.2016 08:04:34 |
|
25. |
Havelková Laurine Sophia | 15.01.2007 | TK Sparta Praha | 02.06.2016 23:00:20 |
|
26. |
Straka Lukáš | 27.12.2007 | TK Kadaň | 05.06.2016 20:08:58 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Boháč Antonín | 03.03.2008 | TJ Kralupy | odhlášeno hráčem | 25.04.2016 22:51:11 |
2. |
Náprstková Michaela | 24.08.2007 | TK Most | odhlášeno hráčem | 13.05.2016 19:46:23 |
3. |
Pospíšilová Kristýna | 19.01.2008 | TK Most | odhlášeno hráčem | 14.05.2016 13:38:22 |
4. |
Koubková Kateřina | 21.09.2007 | TK Litvínov z.s. | odhlášeno hráčem | 21.05.2016 12:39:42 |
5. |
Škrlík Mathias | 19.02.2008 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 02.06.2016 16:52:26 |
6. |
Čihák Jakub | 28.09.2007 | Severočeská tenisová o.s. | odhlášeno pořadatelem | 08.06.2016 21:45:51 |
7. |
Pricová Ella | 20.10.2007 | LTC Panorama Teplice | odhlášeno pořadatelem | 08.06.2016 21:45:58 |
8. |
Kučírková Anna | 30.03.2007 | LTC Panorama Teplice | odhlášeno pořadatelem | 08.06.2016 21:46:40 |
9. |
Šoba Jakub | 22.11.2007 | LTC Panorama Teplice | odhlášeno pořadatelem | 08.06.2016 21:47:00 |
10. |
Kačur Dan | 04.01.2007 | Slavoj Litoměřice | odhlášeno hráčem | 09.06.2016 08:30:55 |