Český tenisový svaz
Název:
TJ Kraví Hora open
Datum:
26.-27.05.
Pořadatel:
TJ Kraví Hora Brno (200)
Místo konání:
Areál VUT,Rybkova 23,Brno
Kódové číslo:
916531
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
neuvedeno
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 09:30 hod.
Kontaktní osoba:
Dostál Marek
Bellova 24
623 00 BRNO
Tel. (1):
604245748
E-mail:
dostalmarek@centrum.cz
Internet:
www.kravi-hora.cz

Poznámka pořadatele:

Prosím POZOR!!!

Kluci a holky budou hrát zvlášť !!! Dívky v sobotu , chlapci v neděli !!!

PREZENTACE Chlapci - NEDĚLE do 8:30 HOD

PREZENTACE Dívky - SOBOTA do 13:00 HOD

Těšíme se na Vás
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Truska Vojtěch 25.09.2009 ŽLTC Brno volná karta
15.03.2018 11:18:58
2.
Matějek Václav 18.09.2009 ŽLTC Brno volná karta
15.03.2018 20:08:14
3.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s. volná karta
16.03.2018 08:59:54
4.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno volná karta
19.03.2018 11:40:54
5.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín volná karta
20.03.2018 13:01:19
6.
Hegr Tomáš 04.02.2009 ŽLTC Brno volná karta
23.03.2018 09:41:10
7.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko volná karta
24.03.2018 08:50:40
8.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno volná karta
05.04.2018 10:14:34
9.
Say Arslan 27.11.2009 TJ Kraví Hora Brno volná karta
17.04.2018 19:07:21
10.
Brtník Josef 25.12.2009 TK Drnovice volná karta
17.04.2018 22:11:18
11.
Brtník Jan 25.12.2009 TK Drnovice volná karta
17.04.2018 22:20:52
12.
Sandecky David 24.07.2009 TJ Kraví Hora Brno volná karta
19.04.2018 10:57:46
13.
Staněk Dominik 01.07.2010 TC Brno. volná karta
19.04.2018 21:57:34
14.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč volná karta
30.04.2018 07:09:51
15.
Štancel Nicolas 26.03.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
08.05.2018 10:17:49
16.
Dvořák Jakub 06.11.2009 TK Milo Olomouc volná karta
17.05.2018 07:21:59
17.
Rymeš Matěj 22.01.2009 TJ Kraví Hora Brno volná karta
18.05.2018 13:32:23
18.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 TK Pelhřimov volná karta
20.05.2018 09:19:31
19.
Všetečka Josef 02.09.2009 TJ Kraví Hora Brno volná karta
22.05.2018 07:28:19
20.
Lačňák Tobiáš 17.02.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
25.05.2018 13:28:46
21.
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno. volná karta
25.05.2018 13:33:10
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta
25.
volná karta      
volná karta
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Vábnová Monika 05.01.2009 BLTC Brno Přijata do turnaje
15.03.2018 19:51:20
2.
Zat´ko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno Přijata do turnaje
16.03.2018 09:06:49
3.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov Přijata do turnaje
18.03.2018 11:56:42
4.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno Přijata do turnaje
19.03.2018 09:33:09
5.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. Přijata do turnaje
23.03.2018 14:21:12
6.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava Přijata do turnaje
29.03.2018 19:42:51
7.
Višňovská Vanessa 28.01.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí Přijata do turnaje
05.04.2018 16:33:46
8.
Rašovská Viola 09.01.2009 Start Brno Přijata do turnaje
10.04.2018 14:19:09
9.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. Přijata do turnaje
17.04.2018 20:43:17
10.
Čejková Anita 04.03.2010 TC Brno. Přijata do turnaje
02.05.2018 21:34:18
11.
Balážová Ella 03.02.2010 - Přijata do turnaje
07.05.2018 19:28:05
12.
Cimmermannová Natália 13.07.2009 TC Brno. Přijata do turnaje
07.05.2018 20:05:09
13.
Šupová Kali 31.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. Přijata do turnaje
08.05.2018 20:10:46
14.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov Přijata do turnaje
10.05.2018 21:45:21
15.
Galetová Gioia Sarah 08.01.2009 TK AGROFERT Prostějov Přijata do turnaje
12.05.2018 21:00:10
16.
Švecová Karolína 01.04.2009 Start Brno Přijata do turnaje
13.05.2018 15:48:58
17.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc Přijata do turnaje
15.05.2018 00:48:57
18.
Blažková Amálie 29.08.2009 Mosilana Brno Přijata do turnaje
16.05.2018 10:47:36
19.
Janůfková Nikola 25.07.2009 HTK Třebíč Přijata do turnaje
18.05.2018 13:11:40
20.
Miklišová Barbora 16.02.2009 Start Brno Přijata do turnaje
19.05.2018 15:36:10
21.
Skálová Veronika 15.07.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. Přijata do turnaje
20.05.2018 18:36:25
22.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. Přijata do turnaje
21.05.2018 09:05:21
23.
Vukadinovičová Dita 13.09.2009 TC Brno. Přijata do turnaje
22.05.2018 15:06:28
24.
Trangošová Simona 22.08.2009 HTK Třebíč Přijata do turnaje
25.05.2018 07:45:02

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín odhlášeno hráčem
31.03.2018 15:20:10
2.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. odhlášeno hráčem
03.04.2018 09:35:07
3.
Mendelová Amálie 24.03.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. odhlášeno hráčem
04.04.2018 15:26:18
4.
Vrba Jan 20.03.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. odhlášeno hráčem
15.04.2018 13:24:25
5.
Sluková Nelly 08.03.2009 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
23.04.2018 16:47:59
6.
Urbánoš Filip 12.08.2009 TREND SPORT, z.s. odhlášeno hráčem
30.04.2018 21:54:52
7.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
02.05.2018 07:02:28
8.
Barháčová Sofia 20.07.2009 - odhlášeno hráčem
06.05.2018 10:39:26
9.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod odhlášeno hráčem
07.05.2018 21:18:52
10.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
12.05.2018 13:56:13
11.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 D&M Tennis Academy, z.s. odhlášeno hráčem
20.05.2018 23:18:32
12.
Mlčůch Martin 05.01.2009 Start Brno odhlášeno hráčem
21.05.2018 00:39:12
13.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč odhlášeno hráčem
21.05.2018 08:16:26
14.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč odhlášeno hráčem
21.05.2018 21:21:51
15.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava odhlášeno hráčem
21.05.2018 22:40:08
16.
Varinský Tibor 10.04.2009 TREND SPORT, z.s. odhlášeno hráčem
22.05.2018 15:40:08
17.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
23.05.2018 21:05:59
18.
Stříteská Sára 24.01.2010 TK Zlín odhlášeno pořadatelem
24.05.2018 17:30:01
19.
Šnajdrová Lucie 18.02.2009 ŽLTC Brno odhlášeno pořadatelem
25.05.2018 07:46:51
20.
Brtníček Kuba 30.06.2010 TK Drnovice odhlášeno pořadatelem
25.05.2018 14:38:10