Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
19.-19.05. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (200) |
Místo konání: |
Praha |
Kódové číslo: |
916529 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 13:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Křivánek Pavel |
K Vodě 3200/3 | |
106 00 Praha 10 | |
Tel. (1): |
272772762 |
Tel. (2): |
731690941 |
Tel. (3): |
272765038 |
E-mail: |
pavel.krivanek@hamrsport.cz |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Brettl Tobiáš | 07.05.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | volná karta | 15.03.2018 06:20:14 |
2. |
Hrnčíř Jakub | 30.10.2009 | TENIS Klánovice | volná karta | 15.03.2018 07:58:02 |
3. |
Svobodová Vanessa | 27.07.2009 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 15.03.2018 18:22:44 |
4. |
Köhler Matěj | 05.07.2009 | I.ČLTK Praha | volná karta | 15.03.2018 18:43:06 |
5. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | volná karta | 16.03.2018 13:35:00 |
6. |
Ječmínková Karolína | 16.03.2009 | TK Sparta Praha | volná karta | 17.03.2018 20:25:20 |
7. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | volná karta | 17.03.2018 21:16:19 |
8. |
Eversfield Thomas | 07.01.2009 | TK Olymp Praha | volná karta | 18.03.2018 16:44:05 |
9. |
Germala Darius | 15.08.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 18.03.2018 23:43:37 |
10. |
Koubek Tomáš | 31.07.2010 | TK Litvínov z.s. | volná karta | 19.03.2018 23:47:41 |
11. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 21.03.2018 21:36:39 |
12. |
Souček Lukáš | 18.10.2009 | Sokol Petrovice | volná karta | 22.03.2018 11:13:53 |
13. |
Růžek Matyáš | 26.03.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | volná karta | 26.03.2018 20:20:59 |
14. |
Novotný Bořek Jan | 04.03.2009 | TK Konstruktiva, z.s. | volná karta | 28.03.2018 16:33:06 |
15. |
Kreysa Jan | 02.09.2009 | LTK Liberec | volná karta | 01.04.2018 10:55:42 |
16. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 05.04.2018 20:35:20 |
17. |
Štěpánek Kryštof | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | volná karta | 08.04.2018 20:43:45 |
18. |
Štěpánek Adam | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | volná karta | 08.04.2018 20:46:36 |
19. |
Mohamed Rahman | 30.07.2009 | I.ČLTK Praha | volná karta | 09.04.2018 12:02:15 |
20. |
Miller Filip | 15.10.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 14.04.2018 02:47:37 |
21. |
Kraml Robin | 12.10.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 15.04.2018 20:44:41 |
22. |
Cízner Maxim | 10.10.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 16.04.2018 11:49:34 |
23. |
Majera Denis | 25.03.2009 | Lokomotiva Trutnov | volná karta | 18.04.2018 11:54:09 |
24. |
Witoš Ondřej | 25.12.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 19.04.2018 11:01:25 |
25. |
Wolfgramm Sophia | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 23.04.2018 10:34:25 |
26. |
Vohralík Jan Jonáš | 07.10.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 24.04.2018 10:10:58 |
27. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 25.04.2018 20:57:44 |
28. |
Zdeňková Anna | 25.03.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | volná karta | 30.04.2018 21:42:16 |
29. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 02.05.2018 18:43:48 |
30. |
Krechler Daniel | 21.04.2009 | LTK Liberec | volná karta | 06.05.2018 00:20:47 |
31. |
Heřmanová Tereza | 27.06.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 14.05.2018 15:17:45 |
32. |
Matějka Lukáš | 22.11.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 14.05.2018 15:18:03 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Navrátilová Veronika | 26.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 25.04.2018 21:07:05 |
|
2. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | 13.05.2018 09:30:47 |
|
3. |
Veselá Viktorie | 13.03.2009 | TK Most | 15.05.2018 10:57:34 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | odhlášeno hráčem | 19.04.2018 20:25:47 |
2. |
Sirotková Julie | 06.06.2009 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno hráčem | 27.04.2018 06:55:32 |
3. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno hráčem | 29.04.2018 10:35:16 |
4. |
Chlumská Laura | 25.03.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 11.05.2018 09:51:44 |
5. |
Jusková Ema | 13.06.2009 | SK Aritma Praha | odhlášeno hráčem | 16.05.2018 05:45:16 |
6. |
Drbalová Linda | 30.06.2009 | SK Meteor Praha | odhlášeno hráčem | 16.05.2018 07:54:17 |
7. |
Skořepa Adam | 11.06.2010 | TK Most | odhlášeno hráčem | 16.05.2018 11:10:08 |
8. |
Jančarová Mariana | 01.11.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 16.05.2018 20:33:14 |
9. |
Havlíková Viktorie | 08.11.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno pořadatelem | 17.05.2018 11:25:42 |
10. |
Borovička Lukáš | 12.03.2010 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 17.05.2018 11:26:14 |
11. |
Šebek Martin | 29.11.2009 | TK Olymp Praha | odhlášeno pořadatelem | 17.05.2018 11:26:30 |
12. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 17.05.2018 11:26:40 |
13. |
Bělohradová Emílie | 02.07.2009 | TENIS Klánovice | odhlášeno pořadatelem | 18.05.2018 12:49:54 |
14. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | odhlášeno pořadatelem | 18.05.2018 16:00:06 |
15. |
Vokrojová Barbora | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno pořadatelem | 18.05.2018 17:07:30 |