Český tenisový svaz
Název:
O pohár Lucie Hradecké
Datum:
12.-12.05.
Pořadatel:
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (200)
Místo konání:
Jahodnice
Kódové číslo:
916523
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Babolat
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 11:00 hod.
Kontaktní osoba:
Douděrová Petra
U trati 468/21
100 00 Praha
Tel. (1):
603 332 519
E-mail:
skola@tshradecka.cz
Internet:
www.tshradecka.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj se uskuteční na dvorcích na Jahodnici (ulice Manželů Dostálových, Praha 9). Prezentace telefonicky či zasláním sms v pátek 11.5. 2018 mezi 9-11 hod na tel. 731468058 (Pavel Špičák). Losování proběhne po prezentaci na kurtech v 11:15. Rozlosování a rozpis zápasů bude umístěno do 12 hod na www.cztenis.cz. Hrát se začne v sobotu podle rozpisu. Budeme se na Vás těšit.

Celkem přijato dle prezentace 12 dívek a 12 chlapců. Dívky budou hrát dopoledne, chlapci odpoledne.

DÍVKY: HRÁČKA Palečková se ráno 12.5.18 odhlásila, tudíž budou nakonec 2 skupiny po 6. Skupina A: Turková, Douděrová, Uhrová, Jusková, Faarajpourova, Jančarová (9:00 Turková-Douděrová; 9:00 Farajpourova-Jančarová; 9:30 Uhrová-Jusková); Skupina B: Irahola, Svobodová, Freeman, Vokrojová, Žáčková, Vacková (9:00 Irahola-Svobodová, 9:00 Vokrojová-Žáčková, Freeman-Vacková). Z každé skupiny postupují první čtyři hráčky do čtvrtfinále. Hraje se od stavu 2:2 a dohrává se set.

CHLAPCI: Skupina A: Michna, Plicka, Zeman, Zacharčenko, Hrnčíř, Ambrož (13:00 Michna-Plicka, Zeman-Zacharčenko; 13:30 Hrnčíř-Ambrož); SKUPINA B: Krechler, Vokroj, Pšeničny, Loucký, Štěpánek, Chovanec (13:00 Krechler-Vokroj, Pšeničny- Loucký; 13:30 Štěpánek-Chovanec). Z každé skupiny postupují první čtyři hráči do čtvrtfinále. Hraje se od stavu 2:2 a dohrává se set. Budeme se na Vás zítra těšit!

Ředitelka turnaje: Petra Douděrová 603 332 519
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Turková Karolína 18.11.2009 TJ Spoje Praha volná karta
18.03.2018 21:05:31
2.
Farajpourova Aináz 17.07.2011 I.ČLTK Praha volná karta
24.03.2018 17:32:43
3.
Žáčková Marcela 26.11.2010 I.ČLTK Praha volná karta
26.03.2018 11:56:51
4.
Krechler Daniel 21.04.2009 LTK Liberec volná karta
26.03.2018 13:20:30
5.
Michna Gabriel 06.07.2011 SK HAMR, z.s. volná karta
26.03.2018 22:11:04
6.
Plicka Oliver Benjamin 24.03.2009 TC ESO Praha z.s. volná karta
04.04.2018 00:26:00
7.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Sparta Praha volná karta
04.04.2018 20:20:34
8.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005 volná karta
05.04.2018 20:27:31
9.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005 volná karta
05.04.2018 20:33:58
10.
Jančarová Mariana 01.11.2010 TK Olymp Praha volná karta
06.04.2018 08:19:47
11.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005 volná karta
08.04.2018 09:20:32
12.
Irahola Natalie 23.07.2009 SK HAMR, z.s. volná karta
15.04.2018 10:52:45
13.
Pšeničny Dima 23.04.2010 I.ČLTK Praha volná karta
02.05.2018 18:41:24
14.
Chovanec Samuel 04.06.2009 TK Neridé volná karta
02.05.2018 22:18:45
15.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005 volná karta
03.05.2018 17:17:49
16.
Jusková Ema 13.06.2009 SK HAMR, z.s. volná karta
04.05.2018 23:17:39
17.
Douděrová Věra 23.04.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. volná karta
06.05.2018 19:51:07
18.
Zacharčenko Eugenij 22.08.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. volná karta
08.05.2018 07:26:55
19.
Uhrová Nela 02.04.2009 I.ČLTK Praha volná karta
09.05.2018 08:00:38
20.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice volná karta
09.05.2018 10:41:09
21.
Ambrož Theodor 07.03.2011 TJ Kyje Praha 14 volná karta
10.05.2018 12:15:49
22.
Loucký Mark 30.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. volná karta
10.05.2018 18:57:18
23.
Freeman Eva Savannah 25.06.2009 Sokol Čimice volná karta
10.05.2018 20:57:21
24.
Vacková Vanessa 13.08.2010 TGC Kunratice volná karta
10.05.2018 21:00:33
25.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice volná karta
10.05.2018 21:42:40
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Tichá Julie 28.03.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. odhlášeno hráčem
15.03.2018 14:52:41
2.
Klika Adam 02.08.2010 Lokomotiva Zdice odhlášeno hráčem
23.04.2018 16:16:50
3.
Fiala Vojtěch 20.09.2010 Lokomotiva Zdice odhlášeno hráčem
25.04.2018 21:40:06
4.
Sirotková Julie 06.06.2009 TC ESO Praha z.s. odhlášeno hráčem
06.05.2018 17:52:43
5.
Střídová Aneta 28.02.2010 TJ Kyje Praha 14 odhlášeno pořadatelem
10.05.2018 11:05:00
6.
Chlumská Laura 25.03.2010 SK Meteor Praha odhlášeno pořadatelem
11.05.2018 10:04:17
7.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice odhlášeno pořadatelem
11.05.2018 10:04:28
8.
Hrabánek Jan 25.02.2009 Slavoj Český Brod odhlášeno pořadatelem
11.05.2018 10:48:30
9.
Chrastilová Diana 01.04.2010 TJ Kyje Praha 14 odhlášeno pořadatelem
11.05.2018 10:48:49
10.
Hampl Viktor 04.10.2011 Wilson Tenis Průhonice-zrušen odhlášeno pořadatelem
11.05.2018 10:49:00
11.
Stoyanov Daniel 10.03.2009 TC ESO Praha z.s. odhlášeno pořadatelem
11.05.2018 11:53:32