Datum: |
29.-30.06. |
Pořadatel: |
Sokol Smíchov I. (200) |
Místo konání: |
U Mrázovky 1566, Praha 5 |
Kódové číslo: |
916523 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Kuntoš Jiří |
U Mrázovky 1566 | |
15000 Praha 5 | |
Tel. (1): |
777111322 |
Tel. (2): |
251554597 |
E-mail: |
jiri.kuntos@sportmrazovka.cz |
Internet: |
sportmrazovka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
César Jakub | 17.01.2005 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 14.03.2013 22:31:44 |
2. |
Vodička Jakub | 22.05.2004 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 15.03.2013 09:06:57 |
3. |
Jílková Denisa | 02.04.2004 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 15.03.2013 09:09:14 |
4. |
Rybín Kryštof | 23.06.2005 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 16.03.2013 11:30:40 |
5. |
Zámečníková Kristina | 15.10.2005 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 16.03.2013 16:04:13 |
6. |
Těhníková Ema | 03.09.2004 | TK Start Praha-Topolka | volná karta | 16.03.2013 22:32:53 |
7. |
Soušková Vanda | 14.08.2005 | TK Sparta Praha | volná karta | 16.03.2013 23:44:05 |
8. |
Krejzová Andrea | 02.01.2004 | TK Most | volná karta | 17.03.2013 10:25:19 |
9. |
Macek Matyáš | 14.03.2004 | Sokol Smíchov I. | volná karta | 17.03.2013 18:26:37 |
10. |
Palicová Barbora | 11.03.2004 | TK Sparta Praha | volná karta | 17.03.2013 18:49:08 |
11. |
Ruža Kryštof | 05.04.2005 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 19.03.2013 20:12:04 |
12. |
Abeldinova Alla | 25.04.2004 | Tenisklub Cheb | volná karta | 20.03.2013 10:25:37 |
13. |
Bernas Daniel | 11.11.2004 | SK OAZA Praha | volná karta | 20.03.2013 18:26:54 |
14. |
Holub Lukáš J. | 13.02.2006 | TK Neridé | volná karta | 21.03.2013 09:11:34 |
15. |
Apltauer Filip | 21.03.2004 | TK Sparta Praha | volná karta | 26.03.2013 18:01:44 |
16. |
Dušek Karel | 25.02.2004 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 31.03.2013 09:47:51 |
17. |
Šolc Matěj | 24.09.2004 | Sportclub Řevnice, z.s. | volná karta | 03.04.2013 12:01:34 |
18. |
Kanda Hugo | 07.10.2004 | LTC Svoboda Praha | volná karta | 05.04.2013 10:30:32 |
19. |
Šťastný Jakub | 05.05.2004 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 05.04.2013 11:19:20 |
20. |
Bártová Vanesa | 22.03.2004 | TK Radošovice | volná karta | 06.04.2013 13:50:33 |
21. |
Douda Pavel | 07.03.2005 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | volná karta | 07.04.2013 08:14:13 |
22. |
Pšenička Tomáš | 09.07.2004 | TK Sparta Praha | volná karta | 10.04.2013 10:52:53 |
23. |
Obšil Jáchym | 16.07.2005 | Sokol Praha Dejvice | volná karta | 22.04.2013 23:12:45 |
24. |
Rousek Jan | 28.02.2005 | I.ČLTK Praha | volná karta | 22.05.2013 10:23:38 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Pichlíková Jitka | 17.10.2004 | Lokomotiva Zdice | 08.06.2013 11:51:08 |
|
2. |
Paroulek Filip | 20.06.2005 | TJ Radlice z.s. | 11.06.2013 09:48:26 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Knapíková Sára | 02.04.2005 | Slavoj Litoměřice | odhlášeno hráčem | 18.04.2013 13:44:07 |
2. |
Fiala Michael | 15.06.2005 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 08.05.2013 20:26:35 |
3. |
Záhrubský Filip | 26.01.2004 | TJ ČECHIE Nový Jáchymov | odhlášeno hráčem | 25.05.2013 10:34:39 |
4. |
Mrázková Eva | 27.07.2004 | Slavoj Litoměřice | odhlášeno hráčem | 31.05.2013 13:16:22 |
5. |
Kasal Jan | 14.01.2004 | Tenis Tábor | odhlášeno hráčem | 09.06.2013 22:04:22 |
6. |
Blažka Daniel | 03.02.2004 | TK BH Jihlava z.s. | odhlášeno hráčem | 17.06.2013 22:13:55 |
7. |
Brunclík Petr | 17.07.2006 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 20.06.2013 21:49:36 |
8. |
Neumann Jakub Jiří | 23.02.2005 | TK Neumann | odhlášeno hráčem | 22.06.2013 21:52:57 |
9. |
Bezdičková Kateřina | 11.07.2004 | LTC Tábor 1903 | odhlášeno hráčem | 23.06.2013 20:57:40 |
10. |
Šimků Viktorie | 13.07.2004 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno hráčem | 24.06.2013 08:45:34 |
11. |
Sládek Martin | 19.07.2004 | TK Benešov | odhlášeno hráčem | 24.06.2013 11:22:24 |
12. |
Fáček Erik | 05.12.2004 | LTC Tábor 1903 | odhlášeno hráčem | 24.06.2013 12:53:01 |
13. |
Fantová Jana | 07.11.2004 | TK Neridé | odhlášeno hráčem | 25.06.2013 10:02:42 |
14. |
Kameník David | 04.05.2005 | SK Aritma Praha | odhlášeno pořadatelem | 25.06.2013 11:09:02 |
15. |
Lišková Sabina | 14.04.2004 | SK Satalice | odhlášeno pořadatelem | 25.06.2013 11:09:26 |
16. |
Sanders Natalia | 27.08.2005 | Open Tennis Club | odhlášeno pořadatelem | 25.06.2013 11:09:44 |
17. |
Benešová Tereza | 25.05.2005 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 25.06.2013 11:20:13 |
18. |
Vild Ondřej | 19.01.2004 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 25.06.2013 22:42:37 |
19. |
Křepinský Adam | 19.05.2005 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | odhlášeno hráčem | 26.06.2013 00:25:32 |
20. |
Charvátová Kateřina | 21.06.2005 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 26.06.2013 13:52:50 |
21. |
Štyler Adam | 08.03.2005 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 26.06.2013 21:28:08 |
22. |
Václavek Jakub | 23.04.2004 | T.J. Sokol Lety | odhlášeno hráčem | 27.06.2013 09:59:49 |
23. |
Dufková Lucie | 03.08.2004 | Severočeská tenisová o.s. | odhlášeno hráčem | 27.06.2013 12:26:28 |
24. |
Štogl David | 15.07.2004 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno pořadatelem | 28.06.2013 08:59:45 |
25. |
Sadil Matyáš | 16.06.2004 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | odhlášeno hráčem | 28.06.2013 11:12:53 |
26. |
Kolaříková Martina | 21.03.2005 | T.J. Sokol Lety | odhlášeno hráčem | 28.06.2013 11:29:49 |
27. |
Bien Daniel | 05.05.2006 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 28.06.2013 14:22:16 |