Název: |
O pohár Lucie Hradecké |
Datum: |
13.-13.05. |
Pořadatel: |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (200) |
Místo konání: |
Praha-Jahodnice |
Kódové číslo: |
916521 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 11:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Douděrová Petra |
U trati 468/21 | |
100 00 Praha | |
Tel. (1): |
603 332 519 |
E-mail: |
skola@tshradecka.cz |
Internet: |
www.tshradecka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Halamová Kateřina | 02.06.2008 | TJ Spoje Praha | volná karta | 15.03.2017 14:35:37 |
2. |
Čermáková Aneta | 23.11.2008 | Lokomotiva Praha | volná karta | 16.03.2017 14:34:39 |
3. |
Andr Marek | 11.04.2008 | SK Meteor Praha | volná karta | 17.03.2017 08:57:10 |
4. |
Tichá Julie | 28.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 17.03.2017 19:02:28 |
5. |
Eversfield Thomas | 07.01.2009 | TK Olymp Praha | volná karta | 19.03.2017 05:05:39 |
6. |
Růžek Matyáš | 26.03.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | volná karta | 19.03.2017 17:32:36 |
7. |
Chlubnová Lucie | 22.08.2008 | TENIS Klánovice | volná karta | 19.03.2017 20:24:57 |
8. |
Farajpourová Aileen | 16.07.2008 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | volná karta | 21.03.2017 20:23:52 |
9. |
Trupl Marek | 07.08.2008 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 22.03.2017 08:40:45 |
10. |
Irahola Natalie | 23.07.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 22.03.2017 11:28:17 |
11. |
Černovický Jakub | 20.12.2008 | TK Neridé | volná karta | 23.03.2017 10:22:38 |
12. |
Kühnová Karolína | 06.06.2008 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 26.03.2017 07:17:09 |
13. |
Germala Darius | 15.08.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 02.04.2017 12:46:28 |
14. |
Vernerová Sabina | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 04.04.2017 09:19:50 |
15. |
Stojanov Daniel | 10.03.2009 | LTC Houštka | volná karta | 08.04.2017 21:44:34 |
16. |
Benáčková Veronika | 22.06.2009 | TC ESO Praha z.s. | volná karta | 23.04.2017 00:32:23 |
17. |
Vantuchová Aneta | 19.04.2009 | LTC Houštka | volná karta | 26.04.2017 09:42:35 |
18. |
Plamínek Ondřej | 27.10.2008 | TK Sparta Praha | volná karta | 01.05.2017 19:29:50 |
19. |
Procházková Daniela Charlotte | 19.03.2008 | Tenis club Úvaly | volná karta | 01.05.2017 21:11:20 |
20. |
Ambrož Bruno | 25.12.2008 | TK Olymp Praha | volná karta | 04.05.2017 07:27:35 |
21. |
Loucký Mark | 30.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 04.05.2017 07:27:44 |
22. |
Hromek Adrian | 13.05.2008 | TENIS Klánovice | volná karta | 04.05.2017 23:11:42 |
23. |
Hromek Patrik | 13.05.2008 | TENIS Klánovice | volná karta | 04.05.2017 23:12:15 |
24. |
Štěpánek Kryštof | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | volná karta | 07.05.2017 13:55:21 |
25. |
Štěpánek Adam | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | volná karta | 07.05.2017 13:56:15 |
26. |
Douděrová Věra | 23.04.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 08.05.2017 07:14:53 |
27. |
Mráz Jakub | 17.05.2009 | TK Neridé | volná karta | 08.05.2017 15:35:21 |
28. |
Mohamed Rahman | 30.07.2009 | I.ČLTK Praha | volná karta | 10.05.2017 21:29:36 |
29. |
Bendova Kristyna | 03.06.2008 | Lokomotiva Praha | volná karta | 10.05.2017 22:28:41 |
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Exnerová Ella | 17.09.2008 | TENIS Klánovice | odhlášeno hráčem | 02.05.2017 15:38:24 |
2. |
Baran Lukáš | 01.11.2009 | LTC Tábor 1903 | odhlášeno hráčem | 06.05.2017 13:51:37 |
3. |
Kapusta Jakub | 04.02.2008 | TO Sokol Nehvizdy | odhlášeno hráčem | 06.05.2017 22:19:17 |
4. |
Smetanová Lilian | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | odhlášeno hráčem | 09.05.2017 18:31:13 |
5. |
Zajíčková Kateřina | 07.02.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 10.05.2017 10:12:43 |
6. |
Vališ Šimon | 16.02.2009 | TO Sokol Nehvizdy | odhlášeno hráčem | 10.05.2017 17:43:55 |
7. |
Hrabánek Jan | 25.02.2009 | Slavoj Český Brod | odhlášeno pořadatelem | 12.05.2017 10:43:21 |
8. |
Wágnerova Kristyna | 11.06.2008 | Slavoj Litoměřice | odhlášeno pořadatelem | 12.05.2017 12:16:19 |