Český tenisový svaz
Název:
BABOLAT TOUR 2018 - léto
Datum:
12.-12.05.
Pořadatel:
TREND SPORT, z.s. (200)
Místo konání:
Olomouc MILO-2
Kódové číslo:
916520
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Babolat
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Machovský Dušan
Hlavní náměstí 96/1
794 01 Krnov
Tel. (1):
602704959
E-mail:
machovsky.d@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Chlapci a děvčata hrají společně v základních skupinách, dále pavoukem o konečné pořadí dle SŘ a propozic okruhu BABOLAT TOUR 2018 – www.trendsport.cz

Přihlášení hráči:
1 - Lošák Petr
2 - Sněhotová Karolína
3- Kratochvíl Matěj
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov volná karta
18.03.2018 11:55:44
2.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA volná karta
20.03.2018 08:54:41
3.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod volná karta
20.03.2018 10:02:40
4.
Stříteská Sára 24.01.2010 TK Zlín volná karta
21.03.2018 13:38:34
5.
Fedor Jakub 15.03.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s. volná karta
22.03.2018 23:12:02
6.
Major Martin 04.02.2009 TK Milo Olomouc volná karta
24.03.2018 21:00:55
7.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov volná karta
25.03.2018 19:04:07
8.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá volná karta
27.03.2018 19:14:30
9.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc volná karta
27.03.2018 21:19:06
10.
Palacký Jakub 06.08.2010 TO TJ Nový Jičín volná karta
28.03.2018 13:02:43
11.
Frič Martin 17.05.2009 TREND SPORT, z.s. volná karta
01.04.2018 08:48:11
12.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov volná karta
02.04.2018 21:21:15
13.
Varinský Tibor 10.04.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
05.04.2018 17:42:00
14.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. volná karta
07.04.2018 23:15:39
15.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí volná karta
09.04.2018 21:33:21
16.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov volná karta
21.04.2018 00:03:27
17.
Hönschová Josefína 25.03.2010 TK Unex Uničov volná karta
24.04.2018 21:13:54
18.
Housková Natálie 22.01.2010 TK Milo Olomouc volná karta
27.04.2018 15:07:01
19.
Moťková Eliška 15.10.2010 TK Milo Olomouc volná karta
27.04.2018 15:34:35
20.
Švidrnoch Viktor 05.07.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. volná karta
29.04.2018 16:33:09
21.
Adamovský Jan 16.12.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. volná karta
29.04.2018 16:51:06
22.
Gebauerová Agáta 06.04.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. volná karta
30.04.2018 00:35:29
23.
Brtníček Kuba 30.06.2010 TK Drnovice volná karta
30.04.2018 19:56:18
24.
Urbánoš Filip 12.08.2009 Start České Budějovice volná karta
30.04.2018 22:01:24
25.
Smékalová Barbora 14.01.2010 T.J. Sokol Šumperk volná karta
01.05.2018 00:24:49
26.
Hanzal Šimon 08.03.2010 TJ Zbrojovka Vsetín volná karta
04.05.2018 08:52:02
27.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín volná karta
06.05.2018 11:19:42
28.
Pospíšilová Viktorie 06.10.2010 TK Milo Olomouc volná karta
06.05.2018 22:06:05
29.
Vlčková Tereza 24.07.2010 SLOVAN HRANICE, z.s. volná karta
08.05.2018 12:57:25
30.
Stanovská Kristýna 28.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. volná karta
09.05.2018 05:12:43
31.
Kubalčíková Zuzana 23.06.2010 SLOVAN HRANICE, z.s. volná karta
09.05.2018 05:13:55
32.
Hečko Šimon 22.10.2009 ITS Tennis Club, z.s. volná karta
09.05.2018 05:14:28

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Rybka Jan 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. hráč přijat do turnaje
09.05.2018 19:18:09
2.
Rybka David 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. hráč přijat do turnaje
09.05.2018 19:19:24
3.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s. hráčka přijata do turnaje
10.05.2018 11:57:50
4.
Škrabal Marek 25.10.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. hráč přijat do turnaje
11.05.2018 07:43:21
5.
Pastorek Tobias 13.10.2010 ITS Tennis Club, z.s. hráč přijat do turnaje
11.05.2018 08:44:23

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo odhlášeno hráčem
01.05.2018 18:58:19
2.
Krňávek Daniel 02.03.2011 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
05.05.2018 08:35:19
3.
Samek Jakub 12.03.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s. odhlášeno hráčem
05.05.2018 08:44:45
4.
Móler Petr 22.01.2009 Tenisový klub Šternberk, z.s. odhlášeno hráčem
05.05.2018 13:45:28
5.
Vrba Jan 20.03.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. odhlášeno hráčem
05.05.2018 15:11:29
6.
Hála Marek 05.09.2009 TK Znojmo odhlášeno pořadatelem
09.05.2018 05:12:17
7.
Baránek Denis 20.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. odhlášeno pořadatelem
11.05.2018 07:46:29