Název: |
HEAD SERIE I. ZNOJMO 2017 |
Datum: |
07.-07.05. |
Pořadatel: |
TK Znojmo (200) |
Místo konání: |
Tenisové dvorce, Do Lesek, ZN |
Kódové číslo: |
916517 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Ne do 10:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Wirgler Martin |
Vídeňská Třída 28 | |
66902 Znojmo | |
Tel. (1): |
602456980 |
E-mail: |
mwirgler@seznam.cz |
Internet: |
www.tkznojmo.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | volná karta | 15.03.2017 16:59:54 |
2. |
Snášilová Nikola | 10.06.2008 | TK Ústí n. Orlicí | volná karta | 15.03.2017 21:26:16 |
3. |
Králík Maximilian | 23.07.2008 | TK Znojmo | volná karta | 16.03.2017 05:57:43 |
4. |
Peková Denisa | 09.01.2008 | BLTC Brno | volná karta | 16.03.2017 20:12:01 |
5. |
Zedníčková Anna | 16.03.2008 | HTK Třebíč | volná karta | 16.03.2017 21:49:28 |
6. |
Mrázová Vanesa | 15.07.2009 | LTC Hodonín | volná karta | 17.03.2017 21:01:53 |
7. |
Zerai Rayen | 17.03.2008 | TC Brno. | volná karta | 18.03.2017 07:43:08 |
8. |
Skotáková Veronika | 26.09.2008 | TK Blansko | volná karta | 18.03.2017 19:03:42 |
9. |
Skotáková Monika | 26.09.2008 | TK Blansko | volná karta | 18.03.2017 19:06:40 |
10. |
Cháňová Laura | 02.06.2008 | SK Vitality Slezsko o.s. | volná karta | 19.03.2017 20:36:37 |
11. |
Sýkora Jan | 13.02.2008 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 20.03.2017 23:33:19 |
12. |
Skořepová Isabela | 17.02.2009 | TK Znojmo | volná karta | 22.03.2017 21:21:44 |
13. |
Doucha Jakub | 20.01.2008 | TK Spartak Jihlava | volná karta | 23.03.2017 14:54:10 |
14. |
Barusel David | 01.03.2008 | Tenisový klub Bruntál, z.s. | volná karta | 31.03.2017 16:09:31 |
15. |
Holý Tomáš | 20.12.2008 | TO TJ Tesla Pardubice | volná karta | 02.04.2017 20:26:00 |
16. |
Blaška Sebastian | 07.08.2008 | ŽLTC Brno | volná karta | 02.04.2017 21:07:20 |
17. |
Boudová Valerie | 15.09.2008 | ŽLTC Brno | volná karta | 03.04.2017 05:14:37 |
18. |
Kubešová Ivana | 06.11.2008 | TK Brno Bosonohy,z.s. | volná karta | 03.04.2017 18:30:31 |
19. |
Sandecky David | 24.07.2009 | TC Brno. | volná karta | 04.04.2017 21:55:01 |
20. |
Kubát Jan | 10.07.2008 | TK Spartak Jihlava | volná karta | 06.04.2017 20:16:58 |
21. |
Rindoš Dominik | 04.11.2008 | TK Spartak Jihlava | volná karta | 07.04.2017 18:30:30 |
22. |
Pokorna Kristýna | 11.02.2009 | TK Znojmo | volná karta | 11.04.2017 13:17:37 |
23. |
Wirgler Tomáš | 05.03.2009 | TK Znojmo | volná karta | 13.04.2017 11:22:15 |
24. |
KOŠŤÁL Jakub | 05.08.2009 | HTK Třebíč | volná karta | 14.04.2017 13:01:10 |
25. |
LUKŠ PATRIK | 07.10.2009 | HTK Třebíč | volná karta | 14.04.2017 17:57:36 |
26. |
Zeman Jakub | 07.11.2008 | TK Pelhřimov | volná karta | 16.04.2017 10:27:16 |
27. |
Růžičková Tereza | 23.01.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 16.04.2017 13:08:13 |
28. |
Bajgar Filip | 25.02.2008 | Start Brno | volná karta | 18.04.2017 07:55:59 |
29. |
Mojdlová Nela | 19.03.2008 | HTK Třebíč | volná karta | 19.04.2017 18:15:29 |
30. |
Majc Mário | 13.02.2008 | TK Zlín | volná karta | 25.04.2017 21:30:53 |
31. |
Holý Štěpán | 18.05.2009 | Sokol Pohořelice | volná karta | 28.04.2017 19:27:15 |
32. |
Kello Radim | 27.10.2009 | TK Znojmo | volná karta | 03.05.2017 10:10:58 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hlaváček Adam | 30.08.2008 | Sokol Pohořelice | PŘIJAT DO HL. SOUTĚŽE | 28.04.2017 20:01:26 |
2. |
Dostálová Adriana | 29.12.2008 | TJ Kraví Hora Brno | PŘIJAT DO HL. SOUTĚŽE | 03.05.2017 07:48:45 |
3. |
Žampach Vojtěch | 28.03.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | PŘIJAT DO HL. SOUTĚŽEPŘIJAT DO HL. SOUTĚŽE | 04.05.2017 13:54:03 |
4. |
ZAVŘEL JAROSLAV | 06.03.2008 | TK AGROFERT Prostějov | PŘIJAT DO HL. SOUTĚŽE | 06.05.2017 06:48:54 |
5. |
Ondroušková Erika | 16.09.2008 | TK Bystřice p.H. | PŘIJAT DO HL. SOUTĚŽE | 06.05.2017 06:49:34 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Merta Jakub | 11.11.2009 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 18.03.2017 20:06:57 |
2. |
Haruštiaková Klára | 16.03.2009 | LTC Hodonín | odhlášeno hráčem | 22.04.2017 21:03:15 |
3. |
Hubáčková Karolína | 25.11.2008 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 02.05.2017 09:24:36 |
4. |
Bucňák Adam | 05.07.2009 | Tenisový klub Mikulov, spolek | odhlášeno pořadatelem | 03.05.2017 10:11:18 |
5. |
Humpolík Matěj | 19.03.2008 | LTC Hodonín | odhlášeno hráčem | 03.05.2017 17:30:34 |
6. |
Severinová Alena | 23.09.2008 | TK Znojmo | odhlášeno hráčem | 03.05.2017 20:39:09 |
7. |
Severinová Kateřina | 23.09.2008 | TK Znojmo | odhlášeno hráčem | 03.05.2017 20:40:37 |
8. |
Krška Tomáš | 29.04.2009 | TJ Žďár nad Sázavou | odhlášeno pořadatelem | 06.05.2017 06:45:01 |
9. |
Dvořáčková Anna | 22.10.2008 | ŽLTC Brno | odhlášeno pořadatelem | 06.05.2017 14:03:39 |