Název: |
Okresní přebor Nymburk |
Datum: |
01.-01.05. |
Pořadatel: |
TJ LTC Poděbrady (200) |
Kódové číslo: |
916515 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Po do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Zítko Václav |
Palackého 526 | |
29001 Poděbrady | |
Tel. (1): |
605183881 |
Tel. (2): |
325614370 |
E-mail: |
vaclav.zitko@c-box.cz |
Internet: |
www.ltcpodebrady.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
ZÁBRANOVÁ NICOLE | 09.02.2008 | LTC Humpolec | volná karta | 15.03.2017 22:28:23 |
2. |
Pospíšilová Anna Milada | 21.11.2009 | TO TJ Tesla Pardubice | volná karta | 16.03.2017 13:50:49 |
3. |
Vališ Šimon | 16.02.2009 | TO Sokol Nehvizdy | volná karta | 16.03.2017 14:15:12 |
4. |
Tichá Julie | 28.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 17.03.2017 19:14:34 |
5. |
Hrabánek Jan | 25.02.2009 | Slavoj Český Brod | volná karta | 18.03.2017 09:37:16 |
6. |
Klacek Tadeáš | 22.08.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | volná karta | 19.03.2017 10:17:36 |
7. |
Irahola Natalie | 23.07.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 22.03.2017 11:25:59 |
8. |
Fidler Tomáš | 03.07.2008 | Lokomotiva Praha | volná karta | 22.03.2017 12:52:41 |
9. |
Černovický Jakub | 20.12.2008 | TK Neridé | volná karta | 23.03.2017 10:16:11 |
10. |
Turek Daniel | 23.02.2008 | TJ LTC Poděbrady | volná karta | 24.03.2017 13:25:26 |
11. |
Čechová Natali | 24.05.2008 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 25.03.2017 15:35:56 |
12. |
Martínek Tobiáš | 05.06.2008 | LTC Mladá Boleslav z.s. | volná karta | 25.03.2017 22:29:45 |
13. |
Vantuchová Aneta | 19.04.2009 | LTC Houštka | volná karta | 27.03.2017 12:27:20 |
14. |
Majera Denis | 25.03.2009 | Lokomotiva Trutnov | volná karta | 27.03.2017 18:29:59 |
15. |
Repčík Vincent | 31.01.2008 | TENIS Klánovice | volná karta | 28.03.2017 15:44:53 |
16. |
Novotný František | 16.08.2008 | TJ Lázně Bělohrad | volná karta | 31.03.2017 23:01:42 |
17. |
Bělohradová Emílie | 02.07.2009 | TENIS Klánovice | volná karta | 02.04.2017 20:24:18 |
18. |
Raková Viola | 07.06.2008 | LTC Kolín | volná karta | 06.04.2017 08:28:34 |
19. |
Kolesár Matyáš | 19.06.2008 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 18.04.2017 06:29:32 |
20. |
Jirousková Karoline | 27.03.2008 | Lokomotiva Praha | volná karta | 23.04.2017 14:52:55 |
21. |
Jusková Ema | 13.06.2009 | SK Aritma Praha | volná karta | 26.04.2017 11:30:33 |
22. |
Köhler Matěj | 05.07.2009 | I.ČLTK Praha | volná karta | 26.04.2017 22:05:14 |
23. |
Suchánek Pavel | 11.12.2008 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | volná karta | 27.04.2017 20:10:08 |
24. |
Hromek Adrian | 13.05.2008 | TENIS Klánovice | volná karta | 28.04.2017 11:15:00 |
25. |
Hromek Patrik | 13.05.2008 | TENIS Klánovice | volná karta | 28.04.2017 11:15:44 |
26. |
Gryčová Alžběta | 25.03.2008 | LTC Kolín | volná karta | 28.04.2017 17:01:32 |
27. |
Červený David | 05.07.2008 | LTC Houštka | volná karta | 30.04.2017 15:45:23 |
28. |
Baran Lukáš | 01.11.2009 | LTC Tábor 1903 | volná karta | 30.04.2017 17:42:22 |
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šelemberk Richard | 16.06.2008 | TENNIS CENTRE Kosmonosy | odhlášeno hráčem | 16.03.2017 13:33:58 |
2. |
Hušek Richard | 11.07.2008 | Tenisový klub Eden HK | odhlášeno hráčem | 20.04.2017 07:05:35 |
3. |
Kasal Michal | 04.07.2008 | LTK TEPLICE o.s. | odhlášeno hráčem | 24.04.2017 19:18:59 |
4. |
Havlíková Viktorie | 08.11.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno pořadatelem | 30.04.2017 16:16:58 |
5. |
Eversfield Thomas | 07.01.2009 | TK Olymp Praha | odhlášeno pořadatelem | 30.04.2017 16:17:34 |
6. |
Haviárová Vanesa | 01.10.2009 | LTC Humpolec | odhlášeno pořadatelem | 30.04.2017 17:57:40 |