Název: |
SK Tenis Mýto babytenis I. |
Datum: |
01.-01.05. |
Pořadatel: |
SK Tenis Mýto, o.s. (200) |
Kódové číslo: |
916514 |
Dvorců+povrch: |
2 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Po do 09:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Vildová Helena |
: |
Dlouhá 17 |
: |
33805 Mýto |
Tel. (1): |
732171080 |
E-mail: |
vildovahelena@volny.cz |
Internet: |
www.sktenismyto.cz |
Poznámka pořadatele: Město Mýto leží na sjezdu dálnice D5, 20km od Plzně, 55 km od Prahy.
Prezentace v ne 15 - 17, tel. 732171080, stačí sms, na kterou obdržíte obratem odpověď.
Bereme 14 dětí podle datumu přihlášení + 2 volné karty.
Náhradníci stejný čas prezentace, v ne 15-17, tel. 732171080. Pokud se neprezentují všichni hráči v hlavní soutěži, přijmeme místo nich prezentované náhradníky dle datumu přihlášení. Prosíme všechny, kteří se turnaje nezúčastní, aby se odhlásili. Děkujeme a těšíme se na Vaši účast.
Program na pondělí : 9.00 : Šindelářová, Míka, Vildová, Půčková, Škopek, Hlavičková, Maříková, Lojka
v 11.00 : Pleskotová, Fialová, Spáčil, Brettl, Forejtková, Rieser, Otec, Pivcová
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Maříková Magdalena |
20.08.2009 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
|
15.03.2017 11:16:05 |
2. |
Otec Jiří |
02.12.2008 |
SK Tenis Mýto, z.s. |
|
|
|
|
15.03.2017 11:16:22 |
3. |
Hlavičková Emma |
22.05.2009 |
SK Tenis Mýto, z.s. |
|
|
|
|
15.03.2017 11:16:37 |
4. |
Spáčil Jáchym |
03.02.2009 |
SK Tenis Mýto, z.s. |
|
|
|
|
15.03.2017 11:17:46 |
5. |
Rieser Sedrik Aurelius |
15.01.2010 |
TK Olymp Praha |
|
|
|
|
15.03.2017 11:18:11 |
6. |
Šindelářová Sofie |
09.02.2008 |
SK Tenis Mýto, z.s. |
|
|
|
|
15.03.2017 11:18:32 |
7. |
Vildová Adéla |
30.06.2009 |
SK Tenis Mýto, z.s. |
|
|
|
|
15.03.2017 11:18:46 |
8. |
Míka Jan |
11.08.2009 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
|
|
|
|
15.03.2017 16:45:59 |
9. |
Pleskotová Silvie |
02.09.2008 |
TK Horažďovice |
|
|
|
|
15.03.2017 17:18:56 |
10. |
Forejtková Eliška |
12.11.2008 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
|
15.03.2017 18:51:25 |
11. |
Lojka Ondřej |
25.07.2009 |
LTC Beroun, z.s. |
|
|
|
|
19.03.2017 22:04:22 |
12. |
Škopek David |
17.05.2009 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
|
|
|
|
20.03.2017 12:40:09 |
13. |
Fialová Anna |
08.06.2008 |
Tenisový klub Rokycany |
|
|
|
volná karta |
04.04.2017 14:24:57 |
14. |
Půčková Lenka |
08.06.2008 |
- |
|
|
|
volná karta |
10.04.2017 12:32:54 |
15. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|
|
|
|
16.04.2017 23:11:29 |
16. |
Pivcová Veronika |
20.04.2008 |
Lokomotiva Beroun |
|
|
|
|
21.04.2017 13:24:45 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
27.04.2017 20:38:07 |
2. |
Svobodová Jana |
01.08.2008 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
28.04.2017 19:52:56 |
3. |
Marešová Sofie |
25.03.2009 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
|
30.04.2017 08:07:32 |
4. |
Kotrc Aleš |
04.01.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
30.04.2017 08:23:32 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Blažková Kateřina |
24.01.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
15.03.2017 16:21:52 |
2. |
Luňák Jiří |
18.07.2008 |
Nespin, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
24.04.2017 16:46:38 |
3. |
Zdeňková Anna |
25.03.2009 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
24.04.2017 19:22:52 |
4. |
Tetaur Karel |
20.08.2008 |
TC VITALITY Březnice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
25.04.2017 22:42:52 |
5. |
Vondráček Matyáš |
05.05.2009 |
LTC Pardubice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
26.04.2017 13:38:31 |
6. |
Chaloupka David |
09.10.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
27.04.2017 19:00:59 |
7. |
Šimáková Veronika |
10.03.2009 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
28.04.2017 19:49:43 |
8. |
Stoličná Ema |
16.09.2008 |
TK Hořovice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
28.04.2017 20:03:01 |
|