Název: |
HEAD SERIE I. ZNOJMO 2016 |
Datum: |
24.-24.04. |
Pořadatel: |
TK Znojmo (200) |
Místo konání: |
Tenis.dvorce, Do Lesek, ZN |
Kódové číslo: |
916513 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Ne do 10:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Wirgler Martin |
Vídeňská Třída 28 | |
66902 Znojmo | |
Tel. (1): |
602456980 |
E-mail: |
mwirgler@seznam.cz |
Internet: |
www.tkznojmo.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Svítilová Adéla | 21.09.2007 | TK Spartak Jihlava | 16.03.2016 09:29:19 |
|
2. |
Milar Jiří | 25.07.2007 | HTK Třebíč | 16.03.2016 10:19:32 |
|
3. |
Schaur Roman | 16.05.2007 | TK Znojmo | 16.03.2016 10:37:59 |
|
4. |
Kosík Tadeáš | 13.09.2007 | Sokol Lanžhot | 16.03.2016 10:52:38 |
|
5. |
Blaška Sebastian | 07.08.2008 | ŽLTC Brno | 16.03.2016 11:13:23 |
|
6. |
Šnajdr Denis | 14.06.2007 | TC Brno. | 16.03.2016 11:45:21 |
|
7. |
Zerai Rayen | 17.03.2008 | TC Brno. | 16.03.2016 11:54:54 |
|
8. |
Růžičková Tereza | 23.01.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 16.03.2016 14:14:18 |
|
9. |
Riedl Matěj | 08.06.2007 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 16.03.2016 16:22:06 |
|
10. |
Tůmová Linda | 22.03.2007 | Sokol Jemnice | 16.03.2016 18:51:20 |
|
11. |
Maňásek David | 27.08.2007 | SK Tenis Tišnov | 16.03.2016 21:39:32 |
|
12. |
Šefčík Lukáš | 11.12.2007 | TK Pelhřimov | 17.03.2016 07:03:49 |
|
13. |
Mikulášková Anna | 01.03.2007 | ŽLTC Brno | 17.03.2016 11:06:34 |
|
14. |
Majerová Silvia | 12.02.2007 | - | 18.03.2016 08:13:36 |
|
15. |
Richterová Alexandra | 06.01.2007 | TK TILIA Brno | 20.03.2016 11:49:17 |
|
16. |
Dujka Dominik | 29.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 20.03.2016 15:46:05 |
|
17. |
Marešová Nela | 23.04.2007 | TK Pelhřimov | volná karta | 20.03.2016 19:50:10 |
18. |
Rundervoort Dominik Petr | 01.02.2007 | TC Brno. | volná karta | 20.03.2016 21:48:59 |
19. |
Wirgler Tomáš | 05.03.2009 | TK Znojmo | volná karta | 26.03.2016 11:00:41 |
20. |
Králík Maximilian | 23.07.2008 | TK Znojmo | volná karta | 26.03.2016 11:01:46 |
21. |
Tabara Michal | 21.02.2007 | TK Fatra Napajedla | volná karta | 04.04.2016 11:42:14 |
22. |
Slaný Štěpán | 18.03.2007 | TK Znojmo | volná karta | 18.04.2016 08:58:40 |
23. |
Kočí Adriana | 19.03.2007 | TK Znojmo | volná karta | 18.04.2016 08:59:02 |
24. |
Križanová Zoe | 25.06.2007 | TK Znojmo | volná karta | 18.04.2016 08:59:28 |
25. |
Kozáková Daniela | 22.04.2007 | TK Znojmo | volná karta | 18.04.2016 08:59:47 |
26. |
Grois Ondřej | 27.06.2007 | TC-MJ TENIS Líšeň | volná karta | 18.04.2016 15:52:09 |
27. |
Valentová Karolina | 19.06.2007 | ŽLTC Brno | volná karta | 18.04.2016 18:29:12 |
28. |
Dvořáčková Anna | 22.10.2008 | ŽLTC Brno | volná karta | 18.04.2016 19:16:36 |
29. |
Stibůrek Matěj | 15.05.2007 | TK Znojmo | volná karta | 21.04.2016 07:34:05 |
30. |
Medunová Alena | 04.06.2008 | TK Znojmo | volná karta | 21.04.2016 19:35:09 |
31. |
Janíček Jan | 24.08.2007 | TK Znojmo | volná karta | 21.04.2016 20:51:59 |
32. |
Huťková Valerie | 31.01.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 22.04.2016 06:38:57 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Čižmárová Karolína | 01.04.2007 | Tatran Brno Kohoutovice | 21.03.2016 12:48:58 |
|
2. |
Doucha Jakub | 20.01.2008 | TK Spartak Jihlava | 23.03.2016 09:10:40 |
|
3. |
Halamíček Jaromír | 13.08.2007 | ŽLTC Brno | 23.03.2016 20:16:54 |
|
4. |
Kopečný Daniel | 04.05.2007 | TK TILIA Brno | 26.03.2016 20:36:22 |
|
5. |
Peková Denisa | 09.01.2008 | BLTC Brno | 27.03.2016 10:24:18 |
|
6. |
Čech Marek | 31.08.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 29.03.2016 11:28:34 |
|
7. |
Bryol Filip | 22.06.2007 | TK Pelhřimov | 30.03.2016 19:10:50 |
|
8. |
Valenta Ondřej | 14.12.2007 | TK Spartak Jihlava | 06.04.2016 08:08:16 |
|
9. |
Mazal Matyáš | 22.06.2007 | TJ Brno-Komín | 10.04.2016 08:38:14 |
|
10. |
Kulyk Martin | 20.03.2007 | - | 11.04.2016 20:39:19 |
|
11. |
Kilian Darek | 29.09.2007 | ŽLTC Brno | 18.04.2016 10:07:58 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Lebrušková Anna | 25.04.2007 | TK Spartak Jihlava | odhlášeno hráčem | 09.04.2016 11:00:26 |
2. |
Kuchař Saša | 23.10.2008 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 10.04.2016 18:46:41 |
3. |
Blažková Elen | 19.04.2008 | TK Velké Bílovice | odhlášeno hráčem | 14.04.2016 11:48:39 |
4. |
Šichtař Samuel | 22.03.2007 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 14.04.2016 16:24:39 |
5. |
Macháček David | 03.03.2008 | TC BORS CLUB | odhlášeno hráčem | 19.04.2016 20:16:19 |
6. |
Horáček Josef | 16.02.2007 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 20.04.2016 10:21:25 |
7. |
Zourková Lucie | 01.04.2007 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 21.04.2016 20:02:32 |
8. |
Žiška Štěpán | 01.09.2008 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 21.04.2016 21:24:29 |