Název: |
Meteor Cup 2019 |
Datum: |
01.-01.05. |
Pořadatel: |
SK Meteor Praha (200) |
Kódové číslo: |
916511 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
20 |
Prezentace v |
St do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Klofáčová Svatava |
Nad Kotlaskou 95/I | |
18000 Praha 8-Libeň | |
Tel. (1): |
607404518 |
E-mail: |
tenismeteor@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Treutnerová Viktorie | 30.04.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 15.03.2019 06:31:08 |
2. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | volná karta | 15.03.2019 09:18:09 |
3. |
Koňařík Ivo | 15.03.2010 | TCEN Hrádek nad Nisou | volná karta | 16.03.2019 14:47:39 |
4. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 18.03.2019 22:12:47 |
5. |
Vondráčková Michaela | 06.06.2010 | SK Meteor Praha | volná karta | 22.03.2019 12:36:04 |
6. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 22.03.2019 14:38:10 |
7. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | volná karta | 24.03.2019 10:16:13 |
8. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | volná karta | 24.03.2019 10:16:36 |
9. |
Masař Maxmilián | 05.06.2010 | SK Meteor Praha | volná karta | 24.03.2019 10:17:35 |
10. |
Kumpera Tomáš | 27.01.2010 | SK Meteor Praha | volná karta | 24.03.2019 10:18:58 |
11. |
Dvořáková Denisa | 09.01.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 26.03.2019 17:33:53 |
12. |
Martinovský Tobiáš | 23.02.2011 | I.ČLTK Praha | volná karta | 27.03.2019 19:56:33 |
13. |
Mastná Daria | 29.01.2011 | HTK Třebíč | volná karta | 31.03.2019 08:57:06 |
14. |
Wolfgramm Sophia | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 08.04.2019 19:49:39 |
15. |
Holubová Eliška | 12.09.2010 | TJ Lokomotiva Veselí n.L. | volná karta | 23.04.2019 08:28:18 |
16. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 28.04.2019 13:42:05 |
17. |
Baštýř Jakub | 05.04.2010 | TK Pelhřimov | volná karta | 28.04.2019 18:21:20 |
18. |
Zapletal Jindřich | 16.05.2011 | TK SK Dobrá Voda u Č.B. | volná karta | 28.04.2019 21:19:29 |
19. |
Moravcová Veronika | 30.06.2010 | TK Hovorčovice | volná karta | 29.04.2019 10:40:51 |
20. |
Zajíčková Kateřina | 07.02.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 29.04.2019 13:30:38 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šarše Natálie | 22.09.2011 | - | 24.03.2019 10:19:17 |
|
2. |
Mára Jan | 27.05.2010 | TC ESO Praha z.s. | 29.04.2019 10:38:01 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 18.04.2019 13:37:26 |
2. |
Macík Jan | 05.05.2010 | SK Meteor Praha | odhlášeno pořadatelem | 23.04.2019 22:58:52 |
3. |
Techlovský Tomáš | 19.04.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 27.04.2019 12:55:24 |
4. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 29.04.2019 10:37:02 |
5. |
Bílek Dominik | 22.11.2010 | TO Sokol Nehvizdy | odhlášeno pořadatelem | 29.04.2019 18:47:59 |
6. |
Chlumská Laura | 25.03.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 29.04.2019 18:48:52 |
7. |
Šteinfeld Jakub | 29.09.2010 | SK Meteor Praha | odhlášeno pořadatelem | 30.04.2019 14:15:55 |