Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
27.-27.04. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (200) |
Místo konání: |
Praha Záběhlice |
Kódové číslo: |
916507 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 13:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
K Vodě 3200/3 | |
10600 Praha 10 | |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hrnčířová Anna | 06.09.2011 | TENIS Klánovice | volná karta | 15.03.2019 14:28:12 |
2. |
Mousa Sarah | 12.05.2010 | TO Bohemians Praha | volná karta | 16.03.2019 13:19:02 |
3. |
Čižinská Emma | 18.02.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 16.03.2019 21:11:54 |
4. |
Čižinská Mia | 29.02.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 16.03.2019 21:39:11 |
5. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 17.03.2019 21:30:13 |
6. |
Zídková Veronika | 12.10.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 18.03.2019 14:41:09 |
7. |
Chrastilová Diana | 01.04.2010 | Wilson tenis centrum z.s. | volná karta | 18.03.2019 17:27:40 |
8. |
Kolářová Viktorie | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 18.03.2019 18:03:16 |
9. |
Kočí Jakub | 05.06.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 18.03.2019 20:12:01 |
10. |
Phillipová Denisa | 28.02.2011 | SK Štětí | volná karta | 19.03.2019 15:33:03 |
11. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 19.03.2019 19:19:24 |
12. |
Michel Maxim | 25.07.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 19.03.2019 21:15:28 |
13. |
Koubek Tomáš | 31.07.2010 | TK Litvínov z.s. | volná karta | 20.03.2019 07:12:17 |
14. |
Kovařík Dominik | 04.02.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 20.03.2019 15:40:51 |
15. |
Volšička Vojtěch | 21.10.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 20.03.2019 20:09:34 |
16. |
Jančarová Mariana | 01.11.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 20.03.2019 20:53:20 |
17. |
Štěpánek Adam | 26.04.2011 | LTK Liberec | volná karta | 21.03.2019 08:33:02 |
18. |
Polášek Oliver | 10.08.2011 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | volná karta | 21.03.2019 12:23:43 |
19. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 21.03.2019 13:30:33 |
20. |
Settle Andrew Michael | 04.02.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 21.03.2019 15:01:40 |
21. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 21.03.2019 18:49:11 |
22. |
Šedivcová Liliana | 15.09.2011 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 22.03.2019 11:20:55 |
23. |
Buldra Jan | 20.02.2010 | Sport club Na Zámečku | volná karta | 23.03.2019 07:41:08 |
24. |
Drábová Sára | 21.09.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 24.03.2019 07:08:53 |
25. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 24.03.2019 19:26:23 |
26. |
Hovorka Hugo | 21.04.2011 | Tenis Dobříš | volná karta | 26.03.2019 09:32:51 |
27. |
Tarič Tobiáš | 11.06.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 28.03.2019 10:08:15 |
28. |
Fuková Viktorie | 14.04.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 28.03.2019 19:25:10 |
29. |
Radová Sofie | 21.01.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 07.04.2019 22:51:51 |
30. |
Jaroš Vojta | 26.02.2011 | LTK Liberec | volná karta | 10.04.2019 11:26:18 |
31. |
Navrátilová Veronika | 26.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 18.04.2019 08:13:33 |
32. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 23.04.2019 18:08:56 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | odhlášeno hráčem | 26.03.2019 23:40:43 |
2. |
Mikeš David | 06.07.2012 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 26.03.2019 23:41:17 |
3. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 01.04.2019 12:25:54 |
4. |
Wolfgramm Sophia | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 14.04.2019 07:14:05 |
5. |
Stáňová Šárka | 01.01.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 15.04.2019 17:03:42 |
6. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 16.04.2019 18:14:41 |
7. |
Bílek Dominik | 22.11.2010 | TO Sokol Nehvizdy | odhlášeno hráčem | 17.04.2019 12:05:59 |
8. |
Zapský Tobiáš | 12.01.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 20.04.2019 21:17:08 |
9. |
Vtelenský Matěj | 21.07.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 21.04.2019 20:39:54 |
10. |
Žáčková Marcela | 26.11.2010 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 22.04.2019 06:33:34 |
11. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 24.04.2019 06:03:33 |
12. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | odhlášeno hráčem | 24.04.2019 08:40:35 |
13. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 24.04.2019 17:48:39 |
14. |
Holubová Eliška | 12.09.2010 | TJ Lokomotiva Veselí n.L. | odhlášeno pořadatelem | 25.04.2019 19:02:14 |