Název: |
METEOR CUP 2016 |
Datum: |
16.-16.04. |
Pořadatel: |
SK Meteor Praha (200) |
Kódové číslo: |
916505 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Klofáčová Svatava |
Nad Kotlaskou 95/I | |
18000 Praha 8-Libeň | |
Tel. (1): |
607404518 |
E-mail: |
tenismeteor@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Škurek Michal | 16.02.2007 | SK Meteor Praha | sobota 11h | 16.03.2016 08:58:02 |
2. |
Dvořák Filip | 28.05.2007 | TK Ústí n.Labem | sobota 9h | 16.03.2016 10:44:14 |
3. |
Kačur Dan | 04.01.2007 | Slavoj Litoměřice | sobota 11h | 16.03.2016 11:51:53 |
4. |
PROCHÁZKA Adam | 29.03.2008 | TK Neridé | sobota 11h | 16.03.2016 12:46:06 |
5. |
Klofáč Tobiáš | 10.03.2007 | SK Meteor Praha | sobota 9h | 16.03.2016 17:37:07 |
6. |
Šmejcký Jakub | 09.02.2008 | I.ČLTK Praha | sobota 9h | 16.03.2016 18:32:26 |
7. |
Celina Tobiáš | 21.06.2007 | TK Bohutín, z.s. | sobota 11h | 17.03.2016 08:14:58 |
8. |
Zedek Jakub | 20.11.2007 | SK Meteor Praha | sobota 11h | 17.03.2016 11:09:31 |
9. |
Krošlák Vítek | 12.06.2007 | SK Meteor Praha | sobota 11h | 17.03.2016 11:29:47 |
10. |
Dejmek Adam Jan | 15.09.2008 | SK Meteor Praha | sobota 11h | 17.03.2016 11:30:03 |
11. |
Andrijčuk Daniel | 02.01.2007 | SK Tenis Kladno | sobota 11h | 17.03.2016 21:13:28 |
12. |
Zíta Tomáš | 26.06.2008 | LTC Houštka | sobota 11h | 17.03.2016 22:39:09 |
13. |
Zíta Josef | 13.04.2007 | LTC Houštka | sobota 11h | 17.03.2016 22:40:54 |
14. |
Košárko Filip | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | sobota 11h | 18.03.2016 02:13:37 |
15. |
Severýn Václav | 19.06.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | sobota 11h | 19.03.2016 11:59:38 |
16. |
Škrlík Mathias | 19.02.2008 | I.ČLTK Praha | sobota 9h | 19.03.2016 16:58:28 |
17. |
Klein David | 03.04.2007 | TJ Spoje Praha | sobota 11h | 19.03.2016 21:32:31 |
18. |
Perníček Lukáš | 06.12.2007 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | sobota 9h | 21.03.2016 11:25:14 |
19. |
Sysel Lukáš | 05.05.2007 | TK Ústí n.Labem | sobota 9h | 24.03.2016 12:01:11 |
20. |
Trupl Marek | 07.08.2008 | LTC Modřany 2005 | sobota 11h | 24.03.2016 21:59:14 |
21. |
khromej aleksandr | 02.01.2008 | Spolek pro podporu rekreačního sportu a rodinných volnočasových aktivit z.s. | sobota 11h | 01.04.2016 13:11:14 |
22. |
Šidlík Jan | 07.04.2008 | TJ Sokol Vysočany | sobota 11h | 04.04.2016 08:28:56 |
23. |
Jandourek Filip | 08.04.2008 | TK Konstruktiva, z.s. | sobota 11h | 08.04.2016 09:21:55 |
24. |
Lorenz Tomáš | 19.04.2007 | TO Sokol Nehvizdy | sobota 11h | 08.04.2016 14:06:57 |
25. |
Fröhlich Jan | 09.07.2007 | TK Horní Měcholupy | sobota 9h | 12.04.2016 08:31:35 |
26. |
Fröhlich Max | 09.07.2007 | I.ČLTK Praha | sobota 9h | 12.04.2016 08:31:51 |
27. |
Růžek Lukáš | 26.09.2008 | SK Meteor Praha | sobota 11h-domácí hráč | 12.04.2016 08:32:07 |
28. |
Kumpera Jan Emanuel | 31.05.2008 | SK Meteor Praha | sobota 11h-domácí hráč | 12.04.2016 12:03:35 |
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Drbalová Linda | 30.06.2009 | SK Meteor Praha | přijata-neděle 9h | 17.03.2016 09:46:52 |
2. |
Jiroušková Monika | 31.01.2008 | TK Neridé | přijata-neděle 9h | 17.03.2016 11:03:33 |
3. |
Dererová Dominika | 05.01.2007 | SK Meteor Praha | přijata-neděle 9h | 17.03.2016 11:29:34 |
4. |
Dolanská Ester | 07.04.2007 | SK Meteor Praha | přijata-neděle 9h | 17.03.2016 11:30:57 |
5. |
Irahola Valerie | 21.05.2007 | SK HAMR, z.s. | přijata-neděle 9h | 17.03.2016 11:31:10 |
6. |
Cela Olivia | 08.06.2007 | Tennis Hill Havířov o.s. | přijata-neděle 9h | 17.03.2016 23:21:51 |
7. |
Divilová Sára | 30.01.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | přijata-neděle 9h | 19.03.2016 00:40:54 |
8. |
Žabková Kiara | 16.05.2007 | LTK Liberec | přijata-neděle 9h | 19.03.2016 15:33:17 |
9. |
Suchá Amy | 29.11.2007 | TK Sparta Praha | přijata-neděle 9h | 19.03.2016 23:02:07 |
10. |
Klemšová Simona | 13.02.2007 | TK Bohutín, z.s. | přijata-neděle 9h | 22.03.2016 17:21:22 |
11. |
Valentová Tereza | 20.02.2007 | TK Sparta Praha | přijata-neděle 9h | 23.03.2016 17:05:45 |
12. |
Nováková Laura | 24.10.2008 | TK Slavia Plzeň | přijata-neděle 9h | 24.03.2016 12:45:15 |
13. |
Švíglerová Pavla | 29.07.2008 | LTC Modřany 2005 | přijata-neděle 9h | 01.04.2016 10:55:36 |
14. |
Šimonková Marie | 09.03.2007 | TJ Spoje Praha | přijata-neděle 9h | 10.04.2016 15:09:13 |
15. |
Přáda Jaroslav | 01.07.2009 | TJ Spoje Praha | 1.náhradník | 12.04.2016 12:03:47 |
16. |
Stoklas Stela | 10.09.2008 | SK Kometa Praha | přijata-neděle 9h-domácí hráč | 15.04.2016 12:28:41 |
17. |
Mujdžičová Ema | 09.06.2007 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | přijata-neděle 9h | 15.04.2016 17:38:20 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Janíčkovičová Nikol | 06.07.2007 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 20.03.2016 21:24:05 |
2. |
Lebrušková Anna | 25.04.2007 | TK Spartak Jihlava | odhlášeno hráčem | 08.04.2016 20:02:18 |
3. |
Janoštík Lukáš | 02.02.2008 | TC ESO Praha z.s. | odhlášeno hráčem | 08.04.2016 20:41:47 |
4. |
Michlová Lucie | 08.04.2007 | Tenis Dobříš | odhlášeno hráčem | 11.04.2016 13:14:30 |
5. |
Boháč Antonín | 03.03.2008 | TJ Kralupy | odhlášeno hráčem | 11.04.2016 13:18:53 |
6. |
FALTA OLIVER | 08.07.2007 | LTK Liberec | odhlášeno hráčem | 11.04.2016 13:51:58 |
7. |
Hauser Karel Kryštof | 23.07.2007 | LTK Liberec | odhlášeno hráčem | 11.04.2016 21:38:35 |
8. |
Kubec Filip | 07.04.2007 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 11.04.2016 21:51:55 |
9. |
Klíma Max | 24.01.2008 | SK Meteor Praha | odhlášeno pořadatelem | 12.04.2016 08:35:30 |
10. |
Dobiášová Vanessa | 09.01.2008 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 12.04.2016 19:38:56 |
11. |
Jurda Jakub | 06.07.2007 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 12.04.2016 21:48:26 |
12. |
Martínek Tobiáš | 05.06.2008 | LTC Mladá Boleslav z.s. | odhlášeno hráčem | 13.04.2016 08:15:32 |
13. |
Kultová Ellen | 14.05.2007 | TK Olymp Praha | odhlášeno hráčem | 13.04.2016 08:41:47 |
14. |
Andr Marek | 11.04.2008 | SK Meteor Praha | odhlášeno pořadatelem | 14.04.2016 10:20:03 |
15. |
Kabourek Jakub | 10.02.2007 | SK Tenis Kladno | odhlášeno pořadatelem | 14.04.2016 19:01:23 |
16. |
Procházková Daniela Charlotte | 19.03.2008 | Tenis club Úvaly | odhlášeno pořadatelem | 15.04.2016 12:28:12 |
17. |
Hubač Marek | 29.03.2007 | TK Konstruktiva, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 15.04.2016 17:36:33 |
18. |
Sekerková Veronika | 03.09.2009 | I.ČLTK Praha | odhlášeno pořadatelem | 15.04.2016 17:39:12 |