Název: |
TC Brno CUP |
Datum: |
06.-06.08. |
Pořadatel: |
TC Brno. (200) |
Místo konání: |
Brno, Herčíkova 19b |
Kódové číslo: |
916056 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
30 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Šafránková Martina |
Balbínova 30 | |
61500 Brno | |
Tel. (1): |
603911229 |
E-mail: |
tc-brno@tc-brno.cz |
Internet: |
www.tc-brno.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Skořepová Isabela | 17.02.2009 | TK Znojmo | volná karta | 18.03.2016 21:19:58 |
2. |
Poledna Matyáš | 02.04.2010 | TK Drnovice | volná karta | 21.03.2016 18:59:18 |
3. |
Lukáš Václav | 17.08.2009 | - | volná karta | 11.05.2016 23:08:01 |
4. |
Pařízek Tomáš | 04.06.2010 | HTK Třebíč | volná karta | 02.06.2016 06:17:33 |
5. |
Šutera Kryštof | 15.11.2009 | SK Jundrov Brno | volná karta | 11.06.2016 19:04:25 |
6. |
Sedlák Jakub | 22.03.2010 | TC Brno. | volná karta | 19.06.2016 20:50:27 |
7. |
Sedlák Petr | 22.03.2010 | TC Brno. | volná karta | 19.06.2016 20:51:14 |
8. |
Trefil Tobias | 09.11.2010 | TC Brno. | volná karta | 21.06.2016 15:00:40 |
9. |
Vurm Gustav | 03.02.2011 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 28.06.2016 15:27:45 |
10. |
Haruštiaková Klára | 16.03.2009 | LTC Hodonín | volná karta | 09.07.2016 20:19:59 |
11. |
Čejková Anita | 04.03.2010 | TC Brno. | volná karta | 12.07.2016 10:43:02 |
12. |
Kello Radim | 27.10.2009 | TK Znojmo | volná karta | 13.07.2016 07:24:25 |
13. |
Sandecky David | 24.07.2009 | TC Brno. | volná karta | 20.07.2016 18:33:53 |
14. |
Šnorich Matias | 19.04.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 27.07.2016 15:22:39 |
15. |
Weiler Adam | 29.08.2009 | SK Véska | volná karta | 27.07.2016 22:53:21 |
16. |
Honzíková Natálie | 12.09.2009 | TJ Kraví Hora Brno | volná karta | 29.07.2016 07:52:53 |
17. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 31.07.2016 13:58:39 |
18. |
Dvorská Karin | 03.08.2009 | - | volná karta | 01.08.2016 16:52:50 |
19. |
Crhová Charlotte | 01.05.2011 | TO TJ Svitavy | volná karta | 01.08.2016 21:54:45 |
20. |
Crhová Gabriela | 14.07.2010 | TO TJ Svitavy | volná karta | 01.08.2016 22:12:29 |
21. |
Koláčný Jakub | 18.10.2009 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 02.08.2016 19:27:55 |
22. |
Švidrnochová Sára | 16.06.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 02.08.2016 22:46:53 |
23. |
Říhová Agáta | 15.04.2009 | SK Jundrov Brno | volná karta | 04.08.2016 21:05:01 |
24. |
Beroun Daniel | 06.02.2009 | - | volná karta | 05.08.2016 13:29:46 |
25. |
Václavek Tomáš | 16.04.2010 | TK Mohelnice, z.s. | volná karta | 05.08.2016 17:43:32 |
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Mrázová Vanesa | 15.07.2009 | LTC Hodonín | odhlášeno hráčem | 21.07.2016 19:49:23 |
2. |
Bršlica Šimon | 16.12.2010 | - | odhlášeno hráčem | 25.07.2016 21:08:36 |
3. |
Růžička Erik | 07.07.2009 | TO TJ Svitavy | odhlášeno pořadatelem | 05.08.2016 13:29:14 |