Název: |
Sparta Head Minitenis Tour III - L16 |
Datum: |
06.-06.08. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (200) |
Kódové číslo: |
916055 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
40 |
Prezentace v |
So do 10:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Lásková Leona |
Za Císařským mlýnem 2/1115 | |
17000 Praha 7 | |
Tel. (1): |
724074000 |
E-mail: |
l.laskova@tkspartapraha.cz |
Internet: |
www.spartababytenis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kabourek Jan | 05.09.2009 | SK Tenis Kladno | 16.03.2016 12:33:59 |
|
2. |
Rieser Sedrik Aurelius | 15.01.2010 | TK Olymp Praha | 16.03.2016 14:47:40 |
|
3. |
Brettl Tobiáš | 07.05.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 18.03.2016 00:50:39 |
|
4. |
Šulc Matěj | 18.07.2009 | Sokol Čimice | 09.04.2016 18:21:50 |
|
5. |
Irahola Natalie | 23.07.2009 | SK HAMR, z.s. | 11.04.2016 22:31:44 |
|
6. |
Mára Jan | 27.05.2010 | TC ESO Praha z.s. | 17.05.2016 14:21:19 |
|
7. |
Blovský Michal | 29.07.2009 | TK Bohutín, z.s. | 20.05.2016 09:09:03 |
|
8. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | 04.06.2016 18:30:21 |
|
9. |
Zdeňková Anna | 25.03.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 07.06.2016 18:42:36 |
|
10. |
Gaborík Luboš | 13.07.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 11.07.2016 15:35:55 |
|
11. |
Velek Jan | 20.03.2011 | TK Slavia Plzeň | 13.07.2016 10:11:43 |
|
12. |
Votava Lukáš | 05.03.2009 | Lokomotiva Zdice | 18.07.2016 22:41:56 |
|
13. |
Sloboda Leon | 30.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 19.07.2016 14:30:25 |
|
14. |
Dudáš Marek | 06.08.2009 | TK Sokolov | 22.07.2016 20:23:33 |
|
15. |
Opluštil Jakub | 21.05.2009 | LTK Klatovy | 23.07.2016 17:37:26 |
|
16. |
Köhler Matěj | 05.07.2009 | I.ČLTK Praha | 23.07.2016 21:10:15 |
|
17. |
Plicka Oliver Benjamin | 24.03.2009 | TC ESO Praha z.s. | 26.07.2016 09:35:06 |
|
18. |
Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | 27.07.2016 14:25:30 |
|
19. |
Drul Matvij | 11.02.2009 | TJ Sokol Vysočany | 27.07.2016 21:43:18 |
|
20. |
Škopek David | 17.05.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 28.07.2016 18:02:39 |
|
21. |
Hnízdil Michal | 28.03.2010 | Lokomotiva Zdice | 30.07.2016 15:35:20 |
|
22. |
Lojka Ondřej | 25.07.2009 | LTC Beroun, z.s. | 01.08.2016 15:10:16 |
|
23. |
Ploskuňáková Lucie | 19.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 03.08.2016 22:11:36 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | odhlášeno hráčem | 13.05.2016 16:32:17 |
2. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 01.08.2016 09:55:29 |
3. |
Tichá Julie | 28.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | odhlášeno pořadatelem | 05.08.2016 10:22:46 |