Český tenisový svaz
Název:
Hamerský babytenisový okruh
Datum:
05.-05.04.
Pořadatel:
SK HAMR, z.s. (400)
Místo konání:
Praha Záběhlice
Kódové číslo:
906711
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Ne do 11:30 hod.
Kontaktní osoba:
Havelka Ladislav
K Vodě 3200/3
10600 Praha 10
Tel. (1):
724160083
E-mail:
havelka.ladislav@gmail.com
Internet:
www.hamrsport.cz

Poznámka pořadatele:

Hamerský babytenisový okruh je tvořen 6 turnaji, kdy na 1. turnaj 17.11. je potřeba se přihlásit pouze přes mail havelka.ladislav@gmail.com.

Do celkového pořadí se počítá nejlepších 5 akcí.

Turnaj se hraje skupinově, následně všichni postupují do pavouka a hraje se do konečného umístění.

Nasazení hráčů na 1. turnaj je podle konečného pořadí v letním okruhu, na dalším turnaji už se nasazuje podle průběžného pořadí tohoto okruhu.

Přednost při přijetí mají hráči SK Hamr a následně hráči s větším počtem odehraných turnajů, rozdělení hráčů do hlavní soutěže a náhradníků bude vždy poslední pondělí před turnajem.

Ladislav Havelka
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Dorazil Tadeáš 20.11.2011 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.  
01.11.2019 00:10:32
2.
Tvrzská Amélie 21.03.2011 SPORT EDEN Beroun  
01.11.2019 00:20:42
3.
Horáček Filip 14.12.2011 TK Sparta Praha  
01.11.2019 09:08:41
4.
Farajpourova Aináz 17.07.2011 I.ČLTK Praha  
01.11.2019 10:49:17
5.
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Sparta Praha  
01.11.2019 12:30:43
6.
Phillipová Denisa 28.02.2011 SK Štětí  
03.11.2019 09:06:42
7.
Šedivcová Liliana 15.09.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
04.11.2019 10:58:22
8.
Frommová Emma 06.04.2012 LTC České Budějovice,z.s.  
04.11.2019 14:21:42
9.
Kouba Jáchym 28.12.2011 TK Škoda Plzeň z.s.  
04.11.2019 15:05:29
10.
Rak Denis 08.07.2011 LTC Kolín  
05.11.2019 12:42:03
11.
Řehoř Benjamín 30.03.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
05.11.2019 20:52:24
12.
Roček Eduard 31.01.2011 SK Aritma Praha  
05.11.2019 23:07:24
13.
Michna Lisa 26.07.2012 SK HAMR, z.s.  
07.11.2019 08:53:34
14.
Kodeš Jan 08.05.2011 SK HAMR, z.s.  
07.11.2019 09:34:54
15.
Myland Adam Joseph 24.05.2011 SK HAMR, z.s.  
12.11.2019 07:08:07
16.
Hrnčířová Anna 06.09.2011 TENIS Klánovice  
14.11.2019 11:22:25
17.
Hron Lukáš 13.03.2011 LTC Modřany 2005  
31.12.2019 16:17:02
18.
Flekalová Lucie 21.06.2011 TK Sparta Praha  
18.01.2020 21:09:02
19.
Štěpánek Adam 26.04.2011 LTK Liberec  
25.01.2020 15:22:21
20.
Vlček Štěpán 01.03.2011 SK HAMR, z.s.  
02.02.2020 22:54:51
21.
Ječmínek Ondřej 18.01.2012 LTC Modřany 2005  
09.02.2020 20:37:26
22.
Rajchrtová Natálie 16.06.2011 LTC Modřany 2005  
11.02.2020 10:19:36
23.
Stehlíková Viktorie 06.06.2012 TK Roja Příbram z.s.  
12.02.2020 12:54:48
24.
Švarc Teodor 04.07.2011 TO Bohemians Praha  
13.02.2020 20:21:00
25.
Martinovský Tobiáš 23.02.2011 Tenis club Úvaly  
14.02.2020 19:12:36
26.
Kubíková Kateřina 05.04.2012 I.ČLTK Praha  
14.02.2020 21:33:07
27.
Naskosová Nikola 17.05.2011 TO Bohemians Praha  
17.02.2020 10:12:31
28.
Klusáčková Barbora 20.07.2011 TO TJ Tesla Pardubice  
21.02.2020 18:27:53
29.
Příhoda Adam 14.03.2011 LTC České Budějovice,z.s.  
22.02.2020 21:54:37
30.
Macháč Martin 17.03.2011 TK Písnice  
23.02.2020 22:08:53
31.
Jaroš Vojta 26.02.2011 LTK Liberec  
02.03.2020 12:04:00
32.
Michna Gabriel 06.07.2011 SK HAMR, z.s.  
04.03.2020 08:44:00
33.
Zimandl Matyáš 13.10.2012 SK HAMR, z.s.  
06.03.2020 00:24:40
34.
Polášek Oliver 10.08.2011 TK Sokol Horní Počernice,p.s.  
11.03.2020 21:05:24

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Staněk Miroslav 15.07.2011 TK Radošovice odhlášeno hráčem
08.12.2019 13:35:21
2.
Lavrynenko Anna Marie 08.08.2011 I.ČLTK Praha odhlášeno hráčem
03.02.2020 11:15:20
3.
Šebístková Tereza 23.03.2012 LTC Humpolec odhlášeno hráčem
10.02.2020 11:30:16
4.
Hugová Kateřina 07.07.2012 LTC Modřany 2005 odhlášeno hráčem
05.03.2020 14:15:28
5.
Zeinerová Viktorie 27.07.2011 LTC Modřany 2005 odhlášeno hráčem
05.03.2020 14:16:00
6.
Marešová Beata 12.07.2012 TK Sparta Praha odhlášeno hráčem
11.03.2020 07:11:52
7.
Navarra Tomáš 26.01.2011 TJ Sokol Vysočany odhlášeno hráčem
11.03.2020 15:06:13