Název: |
Chomutovský pohár |
Datum: |
26.-26.01. |
Pořadatel: |
TK Chomutov (300) |
Místo konání: |
Bezručova 4880, Chomutov |
Kódové číslo: |
906708 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 10:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Rychtecká Andrea |
Cihlářská 4031 | |
43004 Chomutov | |
Tel. (1): |
776034091 |
E-mail: |
andrearychtecka@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Jakeš Michael | 08.06.2010 | LTC Panorama Teplice | volná karta | 06.11.2018 11:52:46 |
2. |
Fiala Štěpán | 26.05.2011 | TK Sokolov | volná karta | 10.11.2018 19:06:52 |
3. |
Burešová Liliana | 25.06.2011 | TK Litvínov z.s. | volná karta | 11.11.2018 17:33:37 |
4. |
Zapský Tobiáš | 12.01.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 18.11.2018 11:58:52 |
5. |
Valtrová Kamilla | 19.06.2010 | TK Chomutov | volná karta | 09.01.2019 18:06:21 |
6. |
Bardovcy Kristýna | 11.04.2012 | TK Chomutov | volná karta | 09.01.2019 21:53:47 |
7. |
Šulcová Gabriela | 02.01.2011 | I.ČLTK Praha | volná karta | 10.01.2019 15:04:09 |
8. |
Šebesta Daniel | 18.03.2011 | TK Chomutov | volná karta | 16.01.2019 20:45:18 |
9. |
Kutnerová Alice | 06.10.2010 | Tenisová akademie Březno u Loun | volná karta | 17.01.2019 12:39:56 |
10. |
Majstrová Sofie | 19.05.2011 | TK Most | volná karta | 17.01.2019 12:45:44 |
11. |
Král Petr | 05.12.2011 | Tenisová akademie Březno u Loun | volná karta | 17.01.2019 12:48:02 |
12. |
Kučera Daniel | 09.02.2010 | Tenisová akademie Březno u Loun | volná karta | 18.01.2019 11:44:59 |
13. |
Hrušecká Klára | 05.11.2010 | TK Chomutov | volná karta | 25.01.2019 15:33:02 |
14. |
Červený Václav | 14.02.2012 | TK Chomutov | volná karta | 25.01.2019 15:35:33 |
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Archmannová Emma | 01.12.2010 | TK Most | odhlášeno hráčem | 22.12.2018 14:15:29 |
2. |
Foldová Kateřina | 02.09.2010 | TK Ústí n.Labem | odhlášeno pořadatelem | 29.12.2018 11:43:10 |
3. |
Pádr Samuel | 23.06.2011 | TK Sokolov | odhlášeno hráčem | 17.01.2019 23:10:43 |
4. |
Tabor Fabian | 08.02.2012 | Tělocvičná jednota Sokol Osek | odhlášeno pořadatelem | 23.01.2019 13:24:06 |
5. |
Kasperova Tereza | 29.07.2010 | Lokomotiva Praha | odhlášeno hráčem | 23.01.2019 17:58:27 |
6. |
Procházková Adriana | 08.04.2010 | TK Chomutov | odhlášeno pořadatelem | 24.01.2019 20:02:20 |
7. |
Razova Klara | 21.02.2010 | TK Kadaň | odhlášeno pořadatelem | 24.01.2019 20:02:35 |
8. |
Koubek Tomáš | 31.07.2010 | TK Litvínov z.s. | odhlášeno pořadatelem | 25.01.2019 15:30:49 |
9. |
Skořepa Adam | 11.06.2010 | TK Most | odhlášeno pořadatelem | 25.01.2019 15:31:12 |
10. |
Sás Ondřej | 24.03.2010 | TK Kadaň | odhlášeno pořadatelem | 25.01.2019 15:31:34 |