Název: |
BABOLAT MASTERS TOUR |
Datum: |
07.-07.04. |
Pořadatel: |
TK Praha- Jižní Město (400) |
Místo konání: |
TC TOP HOTEL PRAHA |
Kódové číslo: |
906706 |
Dvorců + povrch: |
3 umělá tráva |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Valtr Jan |
Blažimská 1781/4 | |
14900 Praha 4 | |
Tel. (1): |
731201143 |
E-mail: |
valtr.honza@gmail.com |
Internet: |
tenisovyklubpraha.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Ječmínková Karolína | 16.03.2009 | TK Sparta Praha | potvrzeno | 01.11.2017 11:38:03 |
2. |
Koubek Tomáš | 31.07.2010 | TK Litvínov z.s. | potvrzeno | 01.11.2017 11:56:32 |
3. |
Wilson Carly | 01.03.2009 | LTC Litvínov | potvrzeno | 01.11.2017 16:32:23 |
4. |
Veselá Viktorie | 13.03.2009 | TK Most | potvrzeno | 02.11.2017 11:03:20 |
5. |
Růžek Matyáš | 26.03.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | 04.11.2017 19:35:47 |
|
6. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | potvrzeno | 20.11.2017 14:24:38 |
7. |
Köhler Matěj | 05.07.2009 | I.ČLTK Praha | 29.12.2017 22:19:45 |
|
8. |
Nekovář Max | 29.09.2009 | TK Neridé | potvrzeno | 13.01.2018 17:12:36 |
9. |
Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | potvrzeno | 29.01.2018 19:53:11 |
10. |
Perůtka Matyáš | 25.11.2009 | TK Most | potvrzeno | 30.01.2018 08:32:16 |
11. |
Macinauer Dan | 11.03.2009 | TK Radošovice | potvrzeno | 05.02.2018 17:33:10 |
12. |
Šára Dominik | 06.01.2009 | TK Neridé | potvrzeno | 15.02.2018 21:19:48 |
13. |
Baier Lukáš | 28.05.2010 | SK Matchball Česká Lípa | potvrzeno | 19.02.2018 10:37:16 |
14. |
Šulc Matěj | 18.07.2009 | Sokol Čimice | potvrzeno | 24.02.2018 15:04:30 |
15. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | potvrzeno | 24.03.2018 15:00:19 |
16. |
Svoboda Patrik | 14.08.2009 | I.ČLTK Praha | potvrzeno | 24.03.2018 15:15:56 |
17. |
Kovačková Jana | 13.06.2010 | TK Sparta Praha | potvrzeno | 26.03.2018 14:01:04 |
18. |
Novák Tobiáš | 17.06.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 01.04.2018 08:39:42 |
|
19. |
Petráček Petr | 25.05.2009 | I. ČLTPK Čerčany | 03.04.2018 09:22:33 |
|
20. |
ŽEMLA Václav | 19.04.2011 | TK Čelákovice | 03.04.2018 14:00:26 |
|
21. |
Huml Petr | 21.09.2009 | TK Roja Příbram z.s. | 03.04.2018 14:49:27 |
|
22. |
Kolka Tomáš | 08.12.2009 | TK Roja Příbram z.s. | 03.04.2018 14:50:07 |
|
23. |
Chovanec Samuel | 04.06.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | 03.04.2018 22:34:07 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Votava Lukáš | 05.03.2009 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 29.12.2017 17:10:21 |
2. |
Šmíd Martin | 02.10.2009 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | odhlášeno hráčem | 02.01.2018 19:46:21 |
3. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 08.01.2018 20:54:16 |
4. |
Sodomka Daniel | 18.12.2010 | DTK Skuteč | odhlášeno hráčem | 14.02.2018 21:14:43 |
5. |
Mc Bride Shayna Rose | 07.10.2009 | LTC Slovan Kladno | odhlášeno hráčem | 22.02.2018 12:56:22 |
6. |
Brettl Tobiáš | 07.05.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | odhlášeno hráčem | 04.03.2018 15:46:28 |
7. |
Ladman Filip | 01.01.2009 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 12.03.2018 19:57:44 |
8. |
Šmejcký Marek | 03.11.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 12.03.2018 20:34:55 |
9. |
Teiralová Adéla | 16.02.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | odhlášeno hráčem | 14.03.2018 13:45:59 |
10. |
Stejskalová Petra | 14.10.2009 | TCD Donovalská | odhlášeno hráčem | 17.03.2018 20:59:24 |
11. |
Zdeňková Anna | 25.03.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 17.03.2018 22:23:09 |
12. |
Sekerková Veronika | 03.09.2009 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 19.03.2018 18:03:08 |
13. |
Strnadová Naďa | 23.05.2009 | - | odhlášeno hráčem | 22.03.2018 15:34:34 |
14. |
Malá Kristýna | 07.05.2009 | TK Olymp Praha | odhlášeno hráčem | 23.03.2018 17:54:48 |
15. |
Roubík Martin | 21.07.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | odhlášeno hráčem | 27.03.2018 05:18:43 |
16. |
Witoš Ondřej | 25.12.2009 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 29.03.2018 11:27:59 |
17. |
Martincová Denisa | 04.09.2009 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno hráčem | 29.03.2018 14:44:47 |
18. |
Radová Sofie | 21.01.2010 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 31.03.2018 22:37:03 |
19. |
Hrubeš Jan | 05.09.2009 | Sokol Čimice | odhlášeno hráčem | 04.04.2018 23:46:11 |
20. |
Mráz Jakub | 17.05.2009 | TK Neridé | odhlášeno pořadatelem | 06.04.2018 10:20:18 |
21. |
Sokolová Elen | 17.01.2009 | LTC Panorama Teplice | odhlášeno pořadatelem | 06.04.2018 10:21:06 |
22. |
Kottink Nicolas | 01.12.2009 | Sokol Říčany | odhlášeno pořadatelem | 06.04.2018 17:54:00 |
23. |
Balatková Nikola | 14.02.2009 | TK Žatec | odhlášeno pořadatelem | 06.04.2018 17:54:46 |
24. |
Knotek Matěj | 29.07.2009 | LTK Klatovy | odhlášeno pořadatelem | 06.04.2018 17:57:18 |