Název: |
Orel jednota Praha-Balkán |
Datum: |
07.-07.04. |
Pořadatel: |
Orel jednota Praha-Balkán (400) |
Kódové číslo: |
906705 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Pelikánová Radka |
Na Balkáně 812 | |
130 00 Praha 3 | |
Tel. (1): |
603553439 |
E-mail: |
radkapelikan@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Vejšická Alžběta | 28.03.2009 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 09.11.2017 14:24:22 |
2. |
Havelková Kristýna | 05.07.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | volná karta | 13.11.2017 18:04:31 |
3. |
Van der Zwan Demi | 11.05.2009 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 30.01.2018 19:22:01 |
4. |
Dočekal Jakub | 20.09.2010 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 11.02.2018 15:10:49 |
5. |
Pixa Nikolas | 22.03.2010 | TJ Spoje Praha | volná karta | 26.02.2018 13:26:15 |
6. |
Jančarová Mariana | 01.11.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 01.03.2018 18:19:03 |
7. |
Brettl Tobiáš | 07.05.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | volná karta | 04.03.2018 15:46:40 |
8. |
Kuchař Oliver | 08.04.2010 | SK Aritma Praha | volná karta | 07.03.2018 13:34:12 |
9. |
Hollandrová Aneta | 25.01.2009 | TJ Spoje Praha | volná karta | 07.03.2018 13:47:23 |
10. |
Petrásek Anna Marie | 03.12.2009 | SK Meteor Praha | volná karta | 10.03.2018 14:26:40 |
11. |
Móler Petr | 22.01.2009 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 10.03.2018 20:52:26 |
12. |
Haloda Daniel | 04.03.2010 | TJ Spoje Praha | volná karta | 13.03.2018 11:34:13 |
13. |
Rosolová Rozálie | 15.03.2010 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 14.03.2018 07:57:40 |
14. |
Vališ Šimon | 16.02.2009 | TO Sokol Nehvizdy | volná karta | 15.03.2018 10:37:06 |
15. |
Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most | volná karta | 16.03.2018 13:21:18 |
16. |
Stejskalová Petra | 14.10.2009 | TCD Donovalská | volná karta | 17.03.2018 20:59:56 |
17. |
Havlíková Viktorie | 08.11.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 25.03.2018 09:35:45 |
18. |
Jusková Ema | 13.06.2009 | SK Aritma Praha | volná karta | 27.03.2018 16:32:27 |
19. |
Válek Maxmilián | 07.05.2009 | Lokomotiva Praha | volná karta | 28.03.2018 18:45:45 |
20. |
Marešová Sofie | 25.03.2009 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 29.03.2018 21:19:28 |
21. |
Rucki Václav | 15.05.2010 | LTK Klatovy | volná karta | 31.03.2018 21:29:35 |
22. |
Tichá Julie | 28.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 01.04.2018 11:38:42 |
23. |
Sirotková Julie | 06.06.2009 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 03.04.2018 07:58:18 |
24. |
Plic Ondřej | 25.03.2009 | TJ Spoje Praha | volná karta | 05.04.2018 12:28:16 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Turková Karolína | 18.11.2009 | TJ Spoje Praha | 18.03.2018 18:40:55 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Král David | 26.09.2009 | SK Tenis Duchcov | odhlášeno hráčem | 14.03.2018 05:03:59 |
2. |
Seemannová Anna | 02.11.2009 | Tenis Brandýs n.L. | odhlášeno hráčem | 03.04.2018 16:02:23 |
3. |
Radová Sofie | 21.01.2010 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 03.04.2018 22:06:53 |
4. |
Posuchová Klára | 12.11.2009 | TO Meziboří | odhlášeno hráčem | 04.04.2018 00:20:36 |
5. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno hráčem | 04.04.2018 09:36:04 |
6. |
Kocanda Petr | 19.07.2010 | TJ Spoje Praha | odhlášeno pořadatelem | 05.04.2018 12:28:38 |