Český tenisový svaz
Datum:
31.-31.03.
Pořadatel:
TK Letohrad (400)
Kódové číslo:
906701
Dvorců + povrch:
2 umělá tráva
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Cindr Roman
Orlice 37
56151 Letohrad
Tel. (1):
777 252 024
E-mail:
r.cindr@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Chlapci a děvčata budou hrát dohromady. Bude dodržen maximální počet 24 hráčů z kapacitních důvodů haly se dvěma dvorci.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Blažková Kateřina 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s. volná karta
01.11.2017 07:48:02
2.
Krsička David 13.01.2009 TK Ústí n. Orlicí volná karta
02.11.2017 18:35:25
3.
Pala Matyáš 28.06.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK volná karta
03.11.2017 08:51:24
4.
Singer Daniel 09.07.2009 TK Česká Třebová, z.s. volná karta
06.11.2017 08:11:53
5.
Florian Matěj 09.08.2010 TK Kvasiny volná karta
08.11.2017 19:30:29
6.
Balcarová Beáta 21.04.2010 TK Blansko volná karta
09.11.2017 12:57:47
7.
Čevorová Nela 15.05.2009 TO SK Žamberk volná karta
13.11.2017 20:03:51
8.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. volná karta
20.11.2017 09:30:27
9.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice volná karta
02.01.2018 19:48:50
10.
Lošťák Matouš 01.10.2009 TO Meziboří volná karta
06.01.2018 14:44:58
11.
Václavková Karolina 20.07.2010 U.S.SPA TC Dolní Dobrouč volná karta
07.01.2018 10:58:12
12.
Rybičková Karolína 19.05.2009 TK Česká Třebová, z.s. volná karta
11.01.2018 12:02:43
13.
Arnold Tomáš 27.11.2010 TK Česká Třebová, z.s. volná karta
17.01.2018 11:59:44
14.
Šmejc Dominik 20.06.2009 TK Holice volná karta
25.01.2018 19:09:25
15.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov volná karta
01.02.2018 17:20:46
16.
Chadima Matěj 26.09.2009 TK Ústí n. Orlicí volná karta
07.02.2018 16:04:49
17.
Šejnohová Adéla 08.04.2011 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. volná karta
17.02.2018 16:02:07
18.
Jaškova Tereza 25.03.2010 Tennis club Litomyšl, z.s. volná karta
24.02.2018 08:44:36
19.
Hošek Marian 23.08.2010 Tennis club Litomyšl, z.s. volná karta
24.02.2018 10:17:03
20.
Řeháková Vanda 04.08.2009 TK Letohrad volná karta
20.03.2018 07:55:20
21.
Málková Lucie 16.03.2010 TK Letohrad volná karta
22.03.2018 13:37:45
22.
Buchmüllerová Laura 12.01.2009 TK Letohrad volná karta
22.03.2018 13:38:05
23.
Vítek Filip 28.12.2009 TK Letohrad volná karta
29.03.2018 09:55:48
24.
Buchmullerová Viktorie 19.07.2010 TK Letohrad volná karta
29.03.2018 11:56:14

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Hála Marek 05.09.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav  
27.02.2018 20:54:33
2.
Sviták Michal 08.03.2010 TO SK Žamberk  
02.03.2018 19:44:15
3.
Horský Tobiáš 22.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
07.03.2018 15:10:25
4.
Gerišer David 25.02.2011 TO TJ Svitavy  
07.03.2018 18:11:21
5.
Plašilová Anežka 24.12.2009 TK Kvasiny  
14.03.2018 18:17:03
6.
Jandíková Eva 19.06.2010 TO SK Žamberk  
19.03.2018 13:55:06
7.
Doskočilová Nikola 27.01.2010 TO SK Žamberk  
20.03.2018 09:48:08
8.
Brkl Filip 21.10.2009 TO SK Žamberk  
23.03.2018 12:39:31

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Herník Vojtěch 01.09.2010 TK Česká Třebová, z.s. odhlášeno hráčem
20.03.2018 19:58:13
2.
Hejduková Elizabeth 14.01.2009 TC Ostrava Nová Ves odhlášeno hráčem
26.03.2018 07:33:10
3.
Hrubeš Jakub 20.09.2010 TK Pernštýn 1897 Pardubice odhlášeno hráčem
27.03.2018 20:58:44
4.
Crhová Gabriela 14.07.2010 TO TJ Svitavy odhlášeno hráčem
29.03.2018 09:55:33
5.
Menzelová Denisa 13.12.2010 U.S.SPA TC Dolní Dobrouč odhlášeno-nemoc
30.03.2018 13:30:49
6.
kunetova barbora 26.05.2009 Sokol Zábřeh odhlášeno-nemoc
30.03.2018 17:56:27