Český tenisový svaz
Datum:
31.-31.03.
Pořadatel:
TK Letohrad (400)
Kódové číslo:
906701
Dvorců + povrch:
2 umělá tráva
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Cindr Roman
Orlice 37
56151 Letohrad
Tel. (1):
777 252 024
E-mail:
r.cindr@centrum.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Blažková Kateřina 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s.  
01.11.2017 07:48:02
2.
Herník Vojtěch 01.09.2010 TK Česká Třebová, z.s.  
01.11.2017 20:45:41
3.
Krsička David 13.01.2009 TK Ústí n. Orlicí  
02.11.2017 18:35:25
4.
Pala Matyáš 28.06.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK  
03.11.2017 08:51:24
5.
Singer Daniel 09.07.2009 TK Česká Třebová, z.s.  
06.11.2017 08:11:53
6.
Crhová Gabriela 14.07.2010 TO TJ Svitavy  
07.11.2017 17:31:25
7.
Florian Matěj 09.08.2010 TK Kvasiny  
08.11.2017 19:30:29
8.
Balcarová Beáta 21.04.2010 TK Blansko  
09.11.2017 12:57:47
9.
Čevorová Nela 15.05.2009 TO SK Žamberk  
13.11.2017 20:03:51
10.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.  
20.11.2017 09:30:27
11.
Šmíd Martin 02.10.2009 Tenisový klub Jan Ševeček  
02.01.2018 19:48:50
12.
Lošťák Matouš 01.10.2009 TO Meziboří  
06.01.2018 14:44:58
13.
Václavková Karolina 20.07.2010 U.S.SPA TC Dolní Dobrouč  
07.01.2018 10:58:12
14.
Rybičková Karolína 19.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.  
11.01.2018 12:02:43
15.
Arnold Tomáš 27.11.2010 TK Česká Třebová, z.s.  
17.01.2018 11:59:44
16.
Šmejc Dominik 20.06.2009 TK Holice  
25.01.2018 19:09:25
17.
Menzelová Denisa 13.12.2010 U.S.SPA TC Dolní Dobrouč  
29.01.2018 17:27:41
18.
Hrubeš Jakub 20.09.2010 TK Pernštýn 1897 Pardubice  
31.01.2018 18:57:22
19.
Majera Denis 25.03.2009 TC Dvůr Králové, z.s.  
01.02.2018 17:20:46
20.
kunetova barbora 26.05.2009 Sokol Zábřeh  
02.02.2018 22:32:41
21.
Chadima Matěj 26.09.2009 TK Ústí n. Orlicí  
07.02.2018 16:04:49
22.
Šejnohová Adéla 08.04.2011 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.  
17.02.2018 16:02:07