Název: |
OC BREDA & WEINSTEIN TOUR OPAVA |
Datum: |
01.-01.04. |
Pořadatel: |
SK JC Sport Opava (400) |
Kódové číslo: |
906690 |
Dvorců+povrch: |
3 umělá tráva |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
36 |
Prezentace |
v So do 07:45 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Bc. Heider Jiří |
: |
Tyršovo nábřeží 393 |
: |
74741 Hradec nad Moravicí |
Tel. (1): |
775991590 |
E-mail: |
info@tenisopava.cz |
Internet: |
www.tenisopava.cz |
Poznámka pořadatele: pozor změna PREZENTACE, HOLKY HRAJÍ DOPOLEDNE, KLUCI ODPOLEDNE !!!!! OC BREDA & WEINSTEIN TOUR OPAVA - KLUCI A HOLKY BUDOU HRÁT SVÉ TURNAJE ZVLÁŠŤ. HOLKY PREZENTACE DO 7.45HOD. KLUCI PREZENTACE DO 13.30HOD. V KAŽDÉ KATEGORII MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ 18! TOUR SE SKLÁDÁ ZE 3 TURNAJŮ. PO POSLEDNÍM TURNAJI BUDOU VYHLÁŠENI NEJLEPŠÍ VE SVÝCH KATEGORIÍCH A TAKÉ VE SVÝCH ROČNÍCÍCH 2009 A 2008. CELÝ TURNAJ BUDE ŘÍZEN NĚKOLIKA KVALIFIKOVANÝMI PRACOVNÍKY PRO JEHO HLADKÝ PRŮBĚH. VÍCE INFO NA PRŮBĚH. VÍCE INFO NA http://www.tenisopava.cz/turnaje
Prosím dbejte na prezentaci sms nejpozději do 31.03.2017 (pátek, nejpozději do 15hod.), kdo se neprezentuje sms nebude už moci dodatečně být dopsán!!!! |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
|
|
|
řádně prezentován |
01.11.2016 10:24:06 |
2. |
Tykva David |
17.01.2009 |
DTJ Tenis Vřesina |
|
|
|
řádně prezentována |
01.11.2016 14:13:00 |
3. |
Migdal Alexandr |
27.06.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
|
|
|
řádně prezentován |
02.11.2016 04:10:50 |
4. |
Mainušová Tereza |
30.04.2008 |
SK LAMA o.s. |
|
|
|
řádně prezentována |
02.11.2016 07:04:19 |
5. |
Ondrášková Karolína |
28.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
|
|
|
řádně prezentována |
02.11.2016 10:17:20 |
6. |
Fichnová Adéla |
08.06.2008 |
TK Hlučín |
|
|
|
řádně prezentována |
02.11.2016 11:09:07 |
7. |
Havlová Nela |
10.07.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
řádně prezentována |
03.11.2016 10:12:07 |
8. |
Meiselová Sára |
24.01.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
|
|
|
řádně prezentována |
03.11.2016 18:24:34 |
9. |
Řeřuchová Ines |
03.08.2008 |
TK Havířov, z.s. |
|
|
|
řádně prezentována |
04.11.2016 12:57:55 |
10. |
Onderka Sebastian |
30.11.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
řádně prezentován |
04.11.2016 21:38:46 |
11. |
Hradečný Lukáš |
26.06.2008 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
|
|
|
řádně prezentován |
04.11.2016 22:14:05 |
12. |
Lukas Filip |
01.10.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
|
|
|
řádně prezentován |
06.11.2016 20:33:58 |
13. |
Nováková Natálie |
25.02.2008 |
SK LAMA o.s. |
|
|
|
řádně prezentována |
11.11.2016 13:18:36 |
14. |
Tichý Filip |
08.02.2009 |
SK LAMA o.s. |
|
|
|
řádně prezentován |
15.11.2016 11:29:24 |
15. |
Havel Tomáš |
14.03.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
řádně prezentován |
15.12.2016 11:31:12 |
16. |
Pesch Andreas |
25.06.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
řádně prezentován |
15.12.2016 12:48:54 |
17. |
Horák Adam |
14.05.2008 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|
|
|
řádně prezentován |
24.12.2016 10:07:57 |
18. |
Májková Júlia |
02.04.2008 |
SK JC Sport Opava |
|
|
|
řádně prezentována |
27.12.2016 18:07:18 |
19. |
Kliment Matúš |
03.01.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
řádně prezentován |
04.01.2017 23:02:26 |
20. |
Zagól Jakub |
15.10.2008 |
SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. |
|
|
|
řádně prezentován |
11.01.2017 20:46:56 |
21. |
Tégl Tomáš |
16.06.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
řádně prezentován |
01.02.2017 07:48:14 |
22. |
Bódiová Lucie |
15.04.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
|
|
|
řádně prezentována |
03.02.2017 11:45:25 |
23. |
Ďurka Erik |
28.05.2008 |
- |
|
|
|
řádně prezentován |
10.02.2017 08:25:35 |
24. |
Střílka Sven |
20.10.2008 |
SK LAMA o.s. |
|
|
|
řádně prezentován |
27.02.2017 18:32:30 |
25. |
Žiška Štěpán |
01.09.2008 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
řádně prezentován |
19.03.2017 20:52:31 |
26. |
Drozdová Ella |
17.05.2009 |
TC Ostrava Nová Ves |
|
|
|
řádně prezentována |
20.03.2017 19:49:35 |
27. |
Peterková Adina |
29.02.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
řádně prezentována |
21.03.2017 11:49:17 |
28. |
Dostálová Christina |
16.04.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
řádně prezentována |
21.03.2017 21:45:36 |
29. |
Ploskuňáková Lucie |
19.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
řádně prezentována |
27.03.2017 11:50:00 |
30. |
Beneš Tomáš |
23.10.2009 |
SK JC Sport Opava |
|
|
|
řádně prezentován |
28.03.2017 22:52:16 |
31. |
Molinová Valerie |
30.07.2008 |
SK JC Sport Opava |
|
|
|
řádně prezentována |
28.03.2017 22:52:47 |
32. |
Kalavská Karin |
25.11.2009 |
SK JC Sport Opava |
|
|
|
řádně prezentována |
28.03.2017 22:53:38 |
33. |
Dihlová Nela |
05.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
|
|
|
řádně prezentována |
30.03.2017 23:32:43 |
34. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
35. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
36. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Bednář Samuel |
31.07.2008 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
04.02.2017 14:24:28 |
2. |
Ďurajková Vanessa |
22.09.2008 |
TK Hlučín |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
06.02.2017 07:25:45 |
3. |
Kubišová Nela |
16.10.2008 |
SK JC Sport Opava |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2017 12:25:08 |
4. |
Galetová Gioia Sarah |
08.01.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
01.03.2017 21:05:27 |
5. |
Seduchová Nina |
30.10.2009 |
SK JC Sport Opava |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
14.03.2017 07:18:31 |
6. |
Doleží Tomáš |
16.07.2009 |
SK JC Sport Opava |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
26.03.2017 20:17:43 |
7. |
Sněhotová Karolína |
13.11.2009 |
SK JC Sport Opava |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
28.03.2017 11:44:59 |
8. |
Ludwigová Vanesa |
06.03.2009 |
SK JC Sport Opava |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
29.03.2017 20:50:00 |
9. |
Veselá Barbora |
11.07.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
31.03.2017 11:31:06 |
|