Název: |
OC BREDA & WEINSTEIN TOUR OPAVA |
Datum: |
01.-01.04. |
Pořadatel: |
SK JC Sport Opava (400) |
Kódové číslo: |
906690 |
Dvorců + povrch: |
3 umělá tráva |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
36 |
Prezentace v |
So do 07:45 hod. |
Kontaktní osoba: |
Bc. Heider Jiří |
Tyršovo nábřeží 393 | |
74741 Hradec nad Moravicí | |
Tel. (1): |
775991590 |
E-mail: |
info@tenisopava.cz |
Internet: |
www.tenisopava.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | řádně prezentován | 01.11.2016 10:24:06 |
2. |
Tykva David | 17.01.2009 | DTJ Tenis Vřesina | řádně prezentována | 01.11.2016 14:13:00 |
3. |
Migdal Alexandr | 27.06.2008 | TC Ostrava Nová Ves | řádně prezentován | 02.11.2016 04:10:50 |
4. |
Mainušová Tereza | 30.04.2008 | SK LAMA o.s. | řádně prezentována | 02.11.2016 07:04:19 |
5. |
Ondrášková Karolína | 28.10.2008 | TK Slavia Orlová | řádně prezentována | 02.11.2016 10:17:20 |
6. |
Fichnová Adéla | 08.06.2008 | TK Hlučín | řádně prezentována | 02.11.2016 11:09:07 |
7. |
Havlová Nela | 10.07.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | řádně prezentována | 03.11.2016 10:12:07 |
8. |
Meiselová Sára | 24.01.2008 | TC Ostrava Nová Ves | řádně prezentována | 03.11.2016 18:24:34 |
9. |
Řeřuchová Ines | 03.08.2008 | TK Havířov, z.s. | řádně prezentována | 04.11.2016 12:57:55 |
10. |
Onderka Sebastian | 30.11.2008 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | řádně prezentován | 04.11.2016 21:38:46 |
11. |
Hradečný Lukáš | 26.06.2008 | Tenisový klub Studénka z.s. | řádně prezentován | 04.11.2016 22:14:05 |
12. |
Lukas Filip | 01.10.2008 | TC Ostrava Nová Ves | řádně prezentován | 06.11.2016 20:33:58 |
13. |
Nováková Natálie | 25.02.2008 | SK LAMA o.s. | řádně prezentována | 11.11.2016 13:18:36 |
14. |
Tichý Filip | 08.02.2009 | SK LAMA o.s. | řádně prezentován | 15.11.2016 11:29:24 |
15. |
Havel Tomáš | 14.03.2010 | TK AGROFERT Prostějov | řádně prezentován | 15.12.2016 11:31:12 |
16. |
Pesch Andreas | 25.06.2008 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | řádně prezentován | 15.12.2016 12:48:54 |
17. |
Horák Adam | 14.05.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | řádně prezentován | 24.12.2016 10:07:57 |
18. |
Májková Júlia | 02.04.2008 | SK JC Sport Opava | řádně prezentována | 27.12.2016 18:07:18 |
19. |
Kliment Matúš | 03.01.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | řádně prezentován | 04.01.2017 23:02:26 |
20. |
Zagól Jakub | 15.10.2008 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | řádně prezentován | 11.01.2017 20:46:56 |
21. |
Tégl Tomáš | 16.06.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | řádně prezentován | 01.02.2017 07:48:14 |
22. |
Bódiová Lucie | 15.04.2008 | TC Ostrava Nová Ves | řádně prezentována | 03.02.2017 11:45:25 |
23. |
Ďurka Erik | 28.05.2008 | - | řádně prezentován | 10.02.2017 08:25:35 |
24. |
Střílka Sven | 20.10.2008 | SK LAMA o.s. | řádně prezentován | 27.02.2017 18:32:30 |
25. |
Žiška Štěpán | 01.09.2008 | ŽLTC Brno | řádně prezentován | 19.03.2017 20:52:31 |
26. |
Drozdová Ella | 17.05.2009 | TC Ostrava Nová Ves | řádně prezentována | 20.03.2017 19:49:35 |
27. |
Peterková Adina | 29.02.2008 | TK Sparta Praha | řádně prezentována | 21.03.2017 11:49:17 |
28. |
Dostálová Christina | 16.04.2009 | TK AGROFERT Prostějov | řádně prezentována | 21.03.2017 21:45:36 |
29. |
Ploskuňáková Lucie | 19.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | řádně prezentována | 27.03.2017 11:50:00 |
30. |
Beneš Tomáš | 23.10.2009 | SK JC Sport Opava | řádně prezentován | 28.03.2017 22:52:16 |
31. |
Molinová Valerie | 30.07.2008 | SK JC Sport Opava | řádně prezentována | 28.03.2017 22:52:47 |
32. |
Kalavská Karin | 25.11.2009 | SK JC Sport Opava | řádně prezentována | 28.03.2017 22:53:38 |
33. |
Dihlová Nela | 05.06.2009 | TK SC OSTRAVA | řádně prezentována | 30.03.2017 23:32:43 |
34. |
volná karta | volná karta |
|||
35. |
volná karta | volná karta |
|||
36. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Bednář Samuel | 31.07.2008 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | odhlášeno hráčem | 04.02.2017 14:24:28 |
2. |
Ďurajková Vanessa | 22.09.2008 | TK Hlučín | odhlášeno hráčem | 06.02.2017 07:25:45 |
3. |
Kubišová Nela | 16.10.2008 | SK JC Sport Opava | odhlášeno hráčem | 11.02.2017 12:25:08 |
4. |
Galetová Gioia Sarah | 08.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 01.03.2017 21:05:27 |
5. |
Seduchová Nina | 30.10.2009 | SK JC Sport Opava | odhlášeno hráčem | 14.03.2017 07:18:31 |
6. |
Doleží Tomáš | 16.07.2009 | SK JC Sport Opava | odhlášeno hráčem | 26.03.2017 20:17:43 |
7. |
Sněhotová Karolína | 13.11.2009 | SK JC Sport Opava | odhlášeno hráčem | 28.03.2017 11:44:59 |
8. |
Ludwigová Vanesa | 06.03.2009 | SK JC Sport Opava | odhlášeno hráčem | 29.03.2017 20:50:00 |
9. |
Veselá Barbora | 11.07.2008 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 31.03.2017 11:31:06 |