Název: |
BABOLAT TOUR 2018 - zima |
Datum: |
24.-24.03. |
Pořadatel: |
TREND SPORT, z.s. (400) |
Místo konání: |
Olomouc MILO-2 |
Kódové číslo: |
906689 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Machovský Dušan |
Hlavní náměstí 96/1 | |
794 01 Krnov | |
Tel. (1): |
602704959 |
E-mail: |
machovsky.d@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 01.11.2017 19:57:06 |
2. |
Bečičková Laura | 25.08.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 02.11.2017 15:58:13 |
3. |
Přikrylová Kristýna | 10.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 02.11.2017 20:49:55 |
4. |
Šipula David | 21.05.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 03.11.2017 23:22:40 |
5. |
Pfeifferová Leona | 31.07.2009 | TK EZE Olomouc z.s. | volná karta | 10.11.2017 14:14:33 |
6. |
Fedor Jakub | 15.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 11.11.2017 20:21:03 |
7. |
Frič Martin | 17.05.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 12.11.2017 18:42:42 |
8. |
Móler Petr | 22.01.2009 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 23.11.2017 21:12:35 |
9. |
Hečko Šimon | 22.10.2009 | ITS Tennis Club, z.s. | volná karta | 27.11.2017 17:47:59 |
10. |
Šupová Kali | 31.07.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 28.11.2017 15:14:24 |
11. |
Slovák Petr | 21.02.2009 | TK Natali | volná karta | 10.12.2017 09:21:37 |
12. |
Palacký Jakub | 06.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 21.12.2017 19:03:26 |
13. |
Dostálová Christina | 16.04.2009 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 01.01.2018 21:22:56 |
14. |
Naňák Daniel | 19.09.2009 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 07.01.2018 18:03:08 |
15. |
Kazík Martin | 23.09.2009 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 09.01.2018 21:55:26 |
16. |
Lošák Petr | 23.09.2009 | TK Na Dolině o.s. | volná karta | 12.01.2018 00:19:35 |
17. |
Grohmann Šimon | 22.02.2010 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 14.01.2018 20:51:22 |
18. |
Housková Natálie | 22.01.2010 | TK Milo Olomouc | volná karta | 16.01.2018 12:54:38 |
19. |
Pohanková Adina | 08.02.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | volná karta | 17.01.2018 17:18:29 |
20. |
Ploskuňáková Lucie | 19.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 17.01.2018 23:45:19 |
21. |
Samek Jakub | 12.03.2009 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | volná karta | 21.01.2018 08:10:07 |
22. |
Franc Jakub | 26.06.2009 | TK SC OSTRAVA | volná karta | 22.01.2018 09:30:22 |
23. |
Bučan Ammar | 23.07.2009 | SK LAMA o.s. | volná karta | 10.02.2018 17:56:04 |
24. |
Kliment Matúš | 03.01.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta | 11.02.2018 23:08:36 |
25. |
Nantlová Ella | 09.03.2010 | TK Milo Olomouc | volná karta | 16.02.2018 13:38:09 |
26. |
Smékalová Barbora | 14.01.2010 | TK Milo Olomouc | volná karta | 26.02.2018 23:50:36 |
27. |
Skopal Kristián | 12.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 05.03.2018 14:37:43 |
28. |
Vymazal David | 07.10.2009 | TK Milo Olomouc | volná karta | 11.03.2018 08:41:37 |
29. |
Hanzal Šimon | 08.03.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | volná karta | 12.03.2018 07:54:51 |
30. |
Moserová Emily | 13.11.2009 | TK Milo Olomouc | volná karta | 19.03.2018 12:23:07 |
31. |
Myslivcová Lucie | 14.01.2009 | TK Havířov, z.s. | volná karta | 19.03.2018 14:29:49 |
32. |
Skořepová Isabela | 17.02.2009 | TK Znojmo | volná karta | 20.03.2018 15:46:09 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Jenčíková Julie | 28.01.2011 | TK Milo Olomouc | přijata do turnaje | 21.03.2018 22:17:13 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hartingerová Sára | 02.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 24.02.2018 18:56:46 |
2. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | odhlášeno hráčem | 04.03.2018 20:42:00 |
3. |
Kubná Lucie | 06.10.2009 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | odhlášeno hráčem | 09.03.2018 17:12:05 |
4. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | odhlášeno hráčem | 11.03.2018 12:45:22 |
5. |
Šnorich Matias | 19.04.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 14.03.2018 13:48:14 |
6. |
Zrůbek Dan | 26.06.2009 | TK Milo Olomouc | odhlášeno hráčem | 14.03.2018 18:24:51 |
7. |
Vrba Jan | 20.03.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 16.03.2018 12:03:46 |
8. |
Václavek Tomáš | 16.04.2010 | TK Mohelnice, z.s. | odhlášeno hráčem | 17.03.2018 18:15:32 |
9. |
Prusenovský Jan | 21.08.2009 | TK Zlín | odhlášeno hráčem | 18.03.2018 10:37:57 |
10. |
Weiler Adam | 29.08.2009 | SK Véska | odhlášeno hráčem | 18.03.2018 18:55:33 |
11. |
Hála Marek | 05.09.2009 | TC BORS CLUB | odhlášeno hráčem | 18.03.2018 20:58:13 |
12. |
Piteráková Dominika | 08.12.2009 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno hráčem | 20.03.2018 07:56:02 |
13. |
Višňovská Vanessa | 28.01.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | odhlášeno pořadatelem | 20.03.2018 12:09:30 |
14. |
Jahnová Aneta | 02.04.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno pořadatelem | 20.03.2018 12:09:53 |
15. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | odhlášeno hráčem | 20.03.2018 12:52:23 |
16. |
Hanák Ondřej | 03.04.2009 | TK Zlín | odhlášeno pořadatelem | 21.03.2018 22:16:51 |