Český tenisový svaz
Název:
Babytenis - 5. Sparťanská pětka Z18
Datum:
18.-18.03.
Pořadatel:
TK Sparta Praha (400)
Kódové číslo:
906681
Dvorců + povrch:
8 ULTRA CUSHION
Míče:
Head
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
Ne do 13:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Lásková Leona
Za Císařským mlýnem 2/1115
17000 Praha 7
Tel. (1):
724074000
E-mail:
l.laskova@tkspartapraha.cz
Internet:
www.spartababytenis.cz

Poznámka pořadatele:

Hrají chlapci a dívky dohromady
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs  
01.11.2017 00:14:17
2.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha  
01.11.2017 00:14:44
3.
Tichá Julie 28.03.2009 TJ Kyje Praha 14  
01.11.2017 00:24:36
4.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava  
01.11.2017 00:58:50
5.
Majera Denis 25.03.2009 TC Dvůr Králové, z.s.  
01.11.2017 06:22:39
6.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Neridé  
01.11.2017 07:12:23
7.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice  
01.11.2017 08:57:39
8.
Škopek David 17.05.2009 TK Škoda Plzeň z.s.  
01.11.2017 09:17:48
9.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Olymp Praha  
01.11.2017 10:36:55
10.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice  
01.11.2017 11:17:49
11.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha  
01.11.2017 11:35:20
12.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha  
01.11.2017 12:19:07
13.
Hüblová Karolína 19.06.2009 LTC Litvínov  
01.11.2017 12:34:31
14.
Kottink Nicolas 01.12.2009 Sokol Říčany  
01.11.2017 12:53:09
15.
Koubek Tomáš 31.07.2010 LTC Litvínov  
01.11.2017 13:11:11
16.
Petrásek Anna Marie 03.12.2009 TK Sparta Praha  
01.11.2017 20:30:35
17.
Strnadová Naďa 23.05.2009 TK Olymp Praha  
01.11.2017 20:50:10
18.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 TK Sparta Praha  
01.11.2017 20:57:24
19.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.  
01.11.2017 21:25:37
20.
Sokolová Elen 17.01.2009 TK Dubí  
01.11.2017 22:53:13
21.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha  
02.11.2017 13:10:26
22.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha  
03.11.2017 09:41:59
23.
Knotek Matěj 29.07.2009 LTK Klatovy  
03.11.2017 10:25:50
24.
Melicharová Michaela 09.06.2009 TK Olymp Praha  
03.11.2017 22:34:49
25.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10  
04.11.2017 19:32:37
26.
Mikula Lukáš 01.06.2009 TK Turnov  
07.11.2017 06:47:11
27.
Mikula Matyáš 01.06.2009 TK Turnov  
07.11.2017 06:50:54
28.
Hrubeš Jan 05.09.2009 Lob S.A. Bohnice, zs  
08.11.2017 10:46:38
29.
Šebek Martin 29.11.2009 SK Žalov  
08.11.2017 19:10:42
30.
Pelda Martin 26.03.2010 LTK Liberec  
10.11.2017 20:59:28
31.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec  
15.11.2017 14:08:02
32.
Mc Bride Shayna Rose 07.10.2009 LTC Slovan Kladno  
18.11.2017 17:23:51
33.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.  
20.11.2017 09:26:11
34.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Roja Příbram z.s.  
20.11.2017 14:22:08
35.
Köhler Matěj 05.07.2009 SK Satalice  
22.11.2017 19:33:28
36.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň  
22.11.2017 22:00:31
37.
Marešová Sofie 25.03.2009 Lokomotiva Plzeň  
03.12.2017 09:36:57
38.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko  
03.12.2017 10:33:15
39.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha  
31.12.2017 13:30:04
40.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Sparta Praha  
04.01.2018 15:16:25
41.
Pabišková Natalie 29.04.2009 TK RAPID LIBEREC  
06.01.2018 11:18:14
42.
Galetová Gioia Sarah 08.01.2009 TK AGROFERT Prostějov  
06.01.2018 17:53:55
43.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha  
06.01.2018 23:06:50
44.
Loucký Mark 30.03.2009 TJ Kyje Praha 14  
14.01.2018 21:40:58
45.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice  
21.01.2018 20:48:22
46.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice  
21.01.2018 20:50:46
47.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov  
23.01.2018 06:50:09
48.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK AGROFERT Prostějov  
28.01.2018 18:53:14
49.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 TO Meziboří  
30.01.2018 08:30:25
50.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.  
04.02.2018 17:29:09
51.
Soprová Valerie 03.02.2009 TK Sokolov  
09.02.2018 13:08:13

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha odhlášeno hráčem
01.11.2017 00:58:13
2.
Hadrabová Radka 07.01.2011 Sokol Králův Dvůr odhlášeno hráčem
01.11.2017 20:49:30
3.
Rak Denis 08.07.2011 LTC Kolín odhlášeno hráčem
05.12.2017 08:47:19
4.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005 odhlášeno hráčem
02.01.2018 21:15:45
5.
Školoudová Emílie 07.01.2009 TK Sparta Praha odhlášeno hráčem
15.01.2018 15:17:20
6.
Hanák Ondřej 03.04.2009 TK Na Dolině o.s. odhlášeno hráčem
13.02.2018 17:42:26
7.
Veselá Viktorie 13.03.2009 Severočeská tenisová o.s. odhlášeno hráčem
21.02.2018 16:52:14