Datum: |
23.-23.03. |
Pořadatel: |
TENIS Klánovice (400) |
Kódové číslo: |
906679 |
Dvorců+povrch: |
2 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Tomíška Ondřej Ph.D. |
: |
V pátém 521 |
: |
19014 Praha 9 |
Tel. (1): |
720380800 |
E-mail: |
info@tktola.cz |
Internet: |
tktola.cz |
Poznámka pořadatele: SOBOTA - pořadí úvodních zápasů
Skupina A: Kurt č.1, 9:00 Hrnčířová-Chrastilová, následuje Slobodová-Mrzena
Skupina B: Kurt č.2, 9:00 Baar-Phillipová, následuje Treutnerová -
Skupina C: 11:00 Baarová-Radová, následuje Jakeš-Šmejcký
Ze skupin postupuje 8 hráčů do pavouka.
Doba rozehrávky před zápasem 5 minut.
Hrajeme od stavu 2:2 (tie-break za stavu 5:5). |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Hrnčířová Anna |
06.09.2011 |
TENIS Klánovice |
|
|
|
Prezentovano |
01.11.2018 00:46:33 |
2. |
Baar Patrik |
12.01.2010 |
Tenis Újezd nad Lesy, z.s. |
|
|
|
volná karta |
01.11.2018 11:03:20 |
3. |
Baarová Natálie |
12.01.2010 |
TENIS Klánovice |
|
|
|
volná karta |
01.11.2018 11:04:31 |
4. |
Chrastilová Diana |
01.04.2010 |
Wilson tenis centrum z.s. |
|
|
|
prezentovano |
30.11.2018 01:50:07 |
5. |
Phillipová Denisa |
28.02.2011 |
SK Štětí |
|
|
|
prezentovano |
08.01.2019 19:27:18 |
6. |
Radová Sofie |
21.01.2010 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
prezentovano |
04.02.2019 17:11:18 |
7. |
Slobodová Kamila |
16.08.2010 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
Prezentovano |
15.02.2019 22:45:22 |
8. |
Burešová Liliana |
25.06.2011 |
TK Litvínov z.s. |
|
|
|
volná karta |
22.02.2019 15:44:39 |
9. |
Jakeš Michael |
08.06.2010 |
LTC Panorama Teplice |
|
|
|
Prezentovano |
13.03.2019 10:44:29 |
10. |
Mrzena Patrik |
09.02.2011 |
Lokomotiva Praha |
|
|
|
Prezentovano |
15.03.2019 10:42:22 |
11. |
Treutnerová Viktorie |
30.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
Prezentovano |
17.03.2019 13:45:00 |
12. |
Šmejcký Marek |
03.11.2010 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
Prezentovano |
20.03.2019 19:59:10 |
13. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
14. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Buchar Lukáš |
24.07.2011 |
TO Sokol Nehvizdy |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
12.12.2018 21:01:27 |
2. |
Solucevova Anna |
25.10.2010 |
RADOST Králův Dvůr |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
08.01.2019 19:56:51 |
3. |
Rezek Daniel |
16.06.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
10.02.2019 20:48:01 |
4. |
Jiráková Sofie |
01.08.2012 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
11.03.2019 20:19:09 |
5. |
Šturma Sebastian |
23.08.2010 |
TENIS Klánovice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
17.03.2019 22:17:16 |
6. |
Fuková Viktorie |
14.04.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
20.03.2019 18:40:39 |
|