Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
17.-18.03. |
Pořadatel: |
středočeský (200) |
Místo konání: |
Cafex Rakovník |
Kódové číslo: |
906668 |
Dvorců + povrch: |
2 greenset |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
So do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Cafourek Miloš |
Na Studánkách 2590 | |
269 01 Rakovník | |
Tel. (1): |
608444161 |
Tel. (2): |
313516183 |
Tel. (3): |
313516184 |
E-mail: |
cafex@cafex.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hadrabová Radka | 07.01.2011 | Tenis Dobříš | volná karta | 01.11.2018 09:03:14 |
2. |
Havlíková Viktorie | 08.11.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 06.11.2018 13:40:32 |
3. |
Šináglová Nela | 25.06.2010 | TC VITALITY Březnice | volná karta | 07.11.2018 08:32:31 |
4. |
Švec Daniel | 26.01.2010 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | volná karta | 07.11.2018 16:12:58 |
5. |
Doucek Jan | 28.02.2010 | Lokomotiva Beroun | volná karta | 08.11.2018 09:01:31 |
6. |
Dlouhý Lukáš | 06.01.2010 | LTC Slovan Kladno | volná karta | 10.11.2018 22:13:46 |
7. |
Fikáčková Andrea | 08.04.2011 | Spartak Hořovice | volná karta | 10.01.2019 18:45:00 |
8. |
Střihavková Nela | 15.03.2011 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 23.01.2019 10:32:49 |
9. |
Jelínková Adéla | 29.01.2011 | RADOST Králův Dvůr | volná karta | 16.02.2019 21:30:55 |
10. |
Rosolová Rozálie | 15.03.2010 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 17.02.2019 09:21:11 |
11. |
Růžička David | 26.02.2010 | Sport club Na Zámečku | volná karta | 21.02.2019 20:27:23 |
12. |
Solucevova Anna | 25.10.2010 | RADOST Králův Dvůr | volná karta | 21.02.2019 21:30:38 |
13. |
Bílek Dominik | 22.11.2010 | TO Sokol Nehvizdy | volná karta | 10.03.2019 20:49:27 |
14. |
Fialová Barbora | 02.07.2010 | TK Roja Příbram z.s. | volná karta | 13.03.2019 18:15:06 |
15. |
Blažková Barbora | 10.06.2011 | LTK Liberec | volná karta | 13.03.2019 20:48:41 |
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kubíček Martin | 11.07.2010 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | odhlášeno hráčem | 01.11.2018 22:52:50 |
2. |
Zajíčková Kateřina | 07.02.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 26.02.2019 13:05:32 |
3. |
Tvrzská Amélie | 21.03.2011 | Tenis Dobříš | odhlášeno hráčem | 08.03.2019 09:25:10 |
4. |
Čižinská Emma | 18.02.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 10.03.2019 10:39:37 |
5. |
Merunová Veronika | 07.03.2011 | LTC Beroun, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 13.03.2019 17:38:23 |
6. |
Kovačková Jana | 13.06.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 14.03.2019 12:21:58 |
7. |
Svoboda Filip | 16.10.2011 | TK Neridé | odhlášeno hráčem | 14.03.2019 17:45:57 |