Datum: |
16.-16.03. |
Pořadatel: |
TK Choceň (350) |
Kódové číslo: |
906662 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Němeček David |
Retůvka 127 | |
56141 Řetová | |
Tel. (1): |
777183683 |
E-mail: |
davenemecek@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Nermuťová Melisa | 21.04.2010 | TK Ústí n. Orlicí | volná karta | 01.11.2018 12:12:34 |
2. |
Florian Matěj | 09.08.2010 | TK Kvasiny | volná karta | 02.11.2018 17:24:44 |
3. |
Koucká Barbora | 22.07.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 03.11.2018 17:38:59 |
4. |
Klusáčková Barbora | 20.07.2011 | TO TJ Tesla Pardubice | volná karta | 05.11.2018 11:28:29 |
5. |
Hamanová Aneta | 23.06.2010 | DTK Skuteč | volná karta | 03.12.2018 21:20:11 |
6. |
Vodehnalová Štěpána | 06.05.2010 | TO TJ Svitavy | volná karta | 06.12.2018 09:53:19 |
7. |
Stříteský Jakub | 18.08.2010 | DTK Skuteč | volná karta | 09.12.2018 16:51:52 |
8. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 16.12.2018 23:09:28 |
9. |
Geprt Matyáš | 09.10.2010 | Sokol Zábřeh | volná karta | 27.12.2018 11:21:28 |
10. |
Miškovský Nathalie Charlize | 03.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 26.01.2019 11:37:21 |
11. |
Meixnerová Izabela | 30.03.2010 | TK Choceň | volná karta | 03.02.2019 13:22:26 |
12. |
HORÁČKOVÁ Vanesa | 25.07.2011 | LTC Vysoké Mýto | volná karta | 11.02.2019 19:45:33 |
13. |
Škorpíková Natálie | 05.01.2011 | TO TJ Svitavy | volná karta | 16.02.2019 19:13:15 |
14. |
Jančaříková Anna | 09.08.2011 | TK Hlinsko | volná karta | 17.02.2019 08:25:18 |
15. |
Jandíková Eva | 19.06.2010 | TO SK Žamberk | volná karta | 04.03.2019 07:22:17 |
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kvapil Antonín | 15.08.2010 | SK Týniště nad Orlicí | odhlášeno hráčem | 26.02.2019 08:58:17 |
2. |
Balcarová Beáta | 21.04.2010 | TK Kunštát | odhlášeno hráčem | 07.03.2019 09:45:28 |
3. |
Hrubeš Jakub | 20.09.2010 | LTC Pardubice | odhlášeno hráčem | 10.03.2019 11:08:57 |
4. |
Košková Aneta | 19.07.2010 | TK Česká Třebová, z.s. | odhlášeno hráčem | 10.03.2019 15:19:48 |
5. |
Kovárník Vojtěch | 10.06.2010 | TO TJ Tesla Pardubice | odhlášeno hráčem | 11.03.2019 07:26:08 |
6. |
Sodomka Daniel | 18.12.2010 | DTK Skuteč | odhlášeno hráčem | 13.03.2019 16:53:01 |