Český tenisový svaz
Název:
Prince Cup
Datum:
10.-10.03.
Pořadatel:
Spartak Polička (400)
Místo konání:
Revoluční 1015
Kódové číslo:
906661
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Jílek Zdeněk
Pomezí 436
569 71 Pomezí
Tel. (1):
608 725 973
E-mail:
zdenek.jilek@unet.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj je pořádán pro 16 chlapců a 16 dívek. Presentace formou SMS v pátek 9.3. mezi 9,00 - 17,00 h. Losování v sobotu v 8,00 dívky a ve 13,30 chlapci
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Haviárová Vanesa 01.10.2009 TJ Jiskra Havlíčkův Brod volná karta
01.11.2017 00:31:38
2.
Blažková Kateřina 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s. volná karta
01.11.2017 07:46:10
3.
Crhová Gabriela 14.07.2010 TO TJ Svitavy volná karta
08.11.2017 08:29:39
4.
Gebelová Beata 24.12.2009 LTC Velen Boskovice volná karta
25.11.2017 10:41:57
5.
Vodehnalová Štěpána 06.05.2010 Spartak Polička volná karta
28.11.2017 09:12:00
6.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko volná karta
03.12.2017 12:52:54
7.
Dostálová Šárka 15.06.2009 Spartak Polička volná karta
06.12.2017 20:59:06
8.
Dvořáková Veronika 26.04.2009 TK Bystřice n.Pernštejnem volná karta
15.01.2018 11:18:52
9.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 D&M Tennis Academy, z.s. volná karta
20.01.2018 14:32:08
10.
Šrámková Sofie 29.03.2010 Chotěbořské strojírny Chotěboř volná karta
21.01.2018 17:36:37
11.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem volná karta
23.01.2018 07:52:07
12.
Zobačová Valerie Anna 18.08.2009 Spartak Polička volná karta
06.02.2018 09:01:13
13.
Sršňová Veronika 25.03.2009 Spartak Polička volná karta
06.02.2018 09:01:25
14.
Kunhartová Kristýna 20.05.2009 DTK Skuteč volná karta
04.03.2018 18:18:00
15.
Zahradníčková Anežka 11.08.2010 Spartak Polička volná karta
05.03.2018 10:44:43
16.
Křivohlavá Nella 06.06.2009 Sparta Kutná Hora volná karta
07.03.2018 22:58:10
17.
volná karta      
volná karta
18.
volná karta      
volná karta
19.
volná karta      
volná karta
20.
volná karta      
volná karta
21.
volná karta      
volná karta
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta
25.
volná karta      
volná karta
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Husak Michal 13.10.2009 TO TJ Tesla Pardubice přijat do turnaje
01.11.2017 07:13:25
2.
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TO TJ Tesla Pardubice přijat do turnaje
02.11.2017 19:20:06
3.
Šmíd Martin 02.10.2009 Tenisový klub Jan Ševeček přijat do turnaje
15.11.2017 22:50:19
4.
Hrubeš Jan 05.09.2009 Lob S.A. Bohnice, zs přijat do turnaje
27.11.2017 09:53:15
5.
Lukeš Filip 07.04.2009 TJ Žďár nad Sázavou přijat do turnaje
18.12.2017 23:47:40
6.
Gerišer David 25.02.2011 TK AGROFERT Prostějov přijat do turnaje
28.12.2017 00:10:42
7.
Chalupník Martin 21.04.2010 Spartak Polička přijat do turnaje
05.01.2018 14:05:06
8.
Stříteský Jakub 18.08.2010 DTK Skuteč přijat do turnaje
10.01.2018 06:43:49
9.
Hošek Marian 23.08.2010 Tennis club Litomyšl, z.s. přijat do turnaje
11.01.2018 13:45:57
10.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko přijat do turnaje
19.01.2018 11:46:56
11.
VAVERKA DAN 30.01.2009 LTC Pardubice přijat do turnaje
28.01.2018 22:33:46
12.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov přijat do turnaje
01.02.2018 22:55:14
13.
Kössler Michal 11.03.2010 Spartak Polička přijat do turnaje
06.02.2018 09:01:41
14.
Mach František 17.10.2009 Spartak Polička přijat do turnaje
14.02.2018 08:30:31
15.
Petr Kvapil 22.03.2010 Spartak Polička přijat do turnaje
14.02.2018 08:31:11
16.
Majera Denis 25.03.2009 TC Dvůr Králové, z.s. Prijat do turnaje
05.03.2018 13:54:16

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Mallinu Stella 11.06.2009 TK Spartak Jihlava odhlášeno hráčem
01.11.2017 06:38:37
2.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno. odhlášeno hráčem
17.11.2017 19:29:48
3.
Lelek Petr 14.04.2010 TK Hlinsko odhlášeno hráčem
13.02.2018 16:46:16
4.
Sodomka Daniel 18.12.2010 DTK Skuteč odhlášeno hráčem
14.02.2018 21:14:43
5.
Kučerová Andrea 17.01.2010 TC Dvůr Králové, z.s. odhlášeno hráčem
01.03.2018 12:24:49
6.
kunetova barbora 26.05.2009 Sokol Zábřeh odhlášeno hráčem
02.03.2018 13:31:33
7.
Galetová Gioia Sarah 08.01.2009 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
05.03.2018 15:30:17
8.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
05.03.2018 20:53:47
9.
Slavíček Kryštof 25.01.2009 TJ Žďár nad Sázavou odhlášeno hráčem
05.03.2018 21:25:40
10.
Krška Tomáš 29.04.2009 TK Hlinsko odhlášeno hráčem
06.03.2018 08:53:59
11.
Slavíková Bára 29.08.2009 Spartak Polička odhlášeno pořadatelem
06.03.2018 11:26:34
12.
Švejda Filip 21.09.2010 Spartak Polička odhlášeno pořadatelem
07.03.2018 08:36:39
13.
Jaškova Tereza 25.03.2010 Tennis club Litomyšl, z.s. odhlášeno hráčem
07.03.2018 15:49:26
14.
Chadima Matěj 26.09.2009 TK Ústí n. Orlicí odhlášeno pořadatelem
07.03.2018 20:33:46
15.
Bezdíček Lukáš 07.06.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice odhlášeno hráčem
07.03.2018 21:27:27
16.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. odhlášeno pořadatelem
09.03.2018 09:43:18
17.
Hamanová Aneta 23.06.2010 DTK Skuteč odhlášeno pořadatelem
09.03.2018 10:36:27