Datum: |
07.-08.03. |
Pořadatel: |
TK SC OSTRAVA (400) |
Kódové číslo: |
906656 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Eliáš Miroslav |
Budečská 4 | |
702 00 Ostrava | |
Tel. (1): |
608737818 |
E-mail: |
elias6@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Bill Adam | 24.12.2011 | TK Slavia Orlová | volná karta | 04.11.2019 08:42:31 |
2. |
Krejčí Jan | 27.09.2011 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | volná karta | 04.11.2019 09:04:09 |
3. |
Zajac Michal | 11.04.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | volná karta | 07.11.2019 14:53:43 |
4. |
Vala Max | 04.04.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | volná karta | 26.11.2019 08:33:20 |
5. |
Penhaker Bernard | 26.08.2011 | Tennis Hill Havířov o.s. | volná karta | 05.12.2019 08:47:53 |
6. |
Flaksová Helena | 09.05.2011 | TK TENNISPOINT FM | volná karta | 29.01.2020 20:30:48 |
7. |
Hlistová Eliška | 19.10.2011 | TK TENNISPOINT FM | volná karta | 31.01.2020 17:41:58 |
8. |
Palupa Tobiáš | 25.06.2011 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | volná karta | 02.02.2020 11:39:50 |
9. |
Filip Adam | 26.10.2011 | TK Kopřivnice z.s. | volná karta | 08.02.2020 20:27:47 |
10. |
Schirmerová Caroline | 24.05.2011 | TK Slavia Orlová | volná karta | 09.02.2020 12:49:24 |
11. |
Čaplovičová Nina | 10.01.2011 | - | volná karta | 15.02.2020 21:54:06 |
12. |
Konderla Denis | 17.03.2011 | TK Slavia Orlová | volná karta | 16.02.2020 12:37:38 |
13. |
Recová Sofie | 08.12.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta | 22.02.2020 23:33:14 |
14. |
Syryčanský Jonáš | 17.11.2011 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 29.02.2020 18:42:09 |
15. |
Paluga Richard | 02.07.2011 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 03.03.2020 14:40:24 |
16. |
Bokiy Konstantin | 21.01.2011 | TK SC OSTRAVA | volná karta | 06.03.2020 09:54:02 |
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šebestová Jůlie | 16.06.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 03.03.2020 19:41:35 |
|
2. |
Kučatý Michael | 16.12.2011 | TK Slavia Orlová | 05.03.2020 10:46:20 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Telnar Adam | 17.05.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | odhlášeno hráčem | 25.02.2020 16:21:21 |
2. |
Losková Marie | 22.07.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | odhlášeno hráčem | 25.02.2020 21:35:22 |
3. |
Patáková Klára | 18.07.2011 | SK Uherský Brod | odhlášeno hráčem | 28.02.2020 21:53:01 |
4. |
Pešatová Olivie | 24.03.2011 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno hráčem | 29.02.2020 07:08:36 |
5. |
Štika Hynek | 02.03.2012 | Tenisový klub Studénka z.s. | odhlášeno hráčem | 01.03.2020 11:19:54 |
6. |
Klimentová Barbora | 26.01.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | odhlášeno hráčem | 01.03.2020 11:48:08 |
7. |
Šimonič Noel Sandro | 22.05.2012 | TK Zlín | odhlášeno hráčem | 02.03.2020 19:44:51 |
8. |
Handlířová Lilly | 02.09.2012 | TK Slavia Orlová | odhlášeno pořadatelem | 06.03.2020 08:32:36 |
9. |
Novotná Sára Anna | 22.05.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | odhlášeno pořadatelem | 06.03.2020 09:54:25 |