Název:
CT TK ŠKODA PLZEŇ z.s.
Datum:
03.-04.03.
Pořadatel:
TK Škoda Plzeň z.s. (200)
Kódové číslo:
906651
Dvorců+povrch:
2 decoturf US open
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
24
Prezentace
v do 18:00 hod.


Kontaktní osoba:
Ing. Hrdina Jiří
:
Pod Košutkou 16
:
323 00 Plzeň
Tel. (1):
603572023
Tel. (2):
377259715
Tel. (3):
377259715
E-mail:
tkskodaplzen@seznam.cz

Poznámka pořadatele: Turnaj proběhne oddělěně pro chlapce a dívky.

!!! Jedná se o halový oblastní přebor západočeské oblasti !!!

Po úpravě soutěžního řádu, kdy i hráči babytenisu musí mít klubovou registraci, mají právo startu chlapci a dívky registrovaní v klubech na území Plzeňského a Karlovarského kraje a současně musí mít české státní občanství.

Prezentace do turnaje je v pátek 2.3.2018 od 17.00 do 18.00 hod. osobně v klubovně TK Škoda Plzeň z.s. nebo telefonicky na č. 603572023. Následně proběhne rozlosování hráčů a hráček do skupin. Rozpis zápasů na sobotu 3.3.2018, včetně časových údajů o příjezdech hráčů na utkání, bude zveřejněn v IS do 20.00 hod.

Adresa kurtů: Luční ulice 60a, 301 00 Plzeň - Roudná.

Ve skupinách se hraje od stavu 2:2, tie-break za stavu 6:6. Vylosované skupiny: 1. Gaborík,Partyngl,Pecka,Kouba,.2.Škopek,Novák,Kaprál,Rieser,.3.Míka,Knotek, Opluštil, Beneš. Děvčata: 1.Hettlerová,Benešová,Lepková,Mošnová,Havelková..2.Zdenková,Lacková ,Soprová, Shriver, Marešová.
Pořadí zápasú:9,00 Gaborík-Pecka,Partyngl-Kouba, 9,30 Škopek - Kaprál,Novák-Rieser,10,00 Míka - Opluštil,Knotek-Beneš,10,30 Gaborík-Partyngl,Pecka-Kouba 11,00 Škopek-Novák, Kaprál-Rieser, 11,30 Míka-Knotek,Opluštil-Beneš, 12,00 Gaborík-Kouba, Partyngl-Pecka 12,30 Škopek-Rieser,Novák-Kaprál, 13,00 Míka- Beneš,Knotek-Opluštil..... ne dříve než ve 13,OO Hettlerová-Havelková,Mošnová-Benešová,13,30 Zdenková-Marešová,Shriver-Lacková, 14,00 Lepková-Benešová, Hettlerová-Mošnová, 14,30 Soprová-Lacková, Zdenková-Shriver-15,00 Lepková- Hettlerová, Mošnová-Havelková,15,30 Soprová-Zdenková,Marešová-Shriver,16,00 Hettlerová-Benešová,Havelková-Lepková, 16,30 Zdenková-Lacková,Marešová-Soprová,17,00 Benešová-Havelková,Lepková-Mošnová,17,30 Lacková-Marešová,Soprová-Shriver.


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Kouba Vojtěch 22.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
 
 
 
 
01.11.2017 09:03:06
2.
Škopek David 17.05.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
 
 
 
 
01.11.2017 09:16:33
3.
Havelková Kristýna 05.07.2009 TK Slavia Plzeň
 
 
 
 
13.11.2017 18:02:28
4.
Beneš Jakub 28.02.2010 TK Slavia Plzeň
 
 
 
 
21.11.2017 09:00:34
5.
Marešová Sofie 25.03.2009 Lokomotiva Plzeň
 
 
 
 
03.12.2017 09:35:18
6.
Opluštil Jakub 21.05.2009 Tenis klub Nýrsko
 
 
 
 
05.12.2017 09:01:55
7.
Rais Marek 29.01.2010 LTK Klatovy
 
 
 
 
11.12.2017 12:17:07
8.
Lepková Stella 15.09.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
 
 
 
 
13.12.2017 00:01:33
9.
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 SK Tenis Mýto, o.s.
 
 
 
 
31.12.2017 10:04:59
10.
Míka Jan 11.08.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
 
 
 
 
14.01.2018 19:54:17
11.
Novak Tobias 17.06.2009 Lokomotiva Plzeň
 
 
 
 
18.01.2018 22:12:51
12.
Mošnová Kimi 21.07.2009 TK Nová Ves
 
 
 
 
30.01.2018 21:08:39
13.
Knotek Matěj 29.07.2009 LTK Klatovy
 
 
 
 
03.02.2018 15:03:06
14.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
 
 
 
 
04.02.2018 16:15:06
15.
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
 
 
 
 
05.02.2018 22:28:18
16.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
 
 
 
 
06.02.2018 21:57:48
17.
Soprová Valerie 03.02.2009 TK Sokolov
 
 
 
 
09.02.2018 13:06:14
18.
Pecka Miroslav 12.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
 
 
 
 
19.02.2018 20:28:50
19.
Lacková Vivien 16.08.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
 
 
 
 
24.02.2018 14:27:20
20.
Benešová Sofie 25.03.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
 
 
 
 
24.02.2018 14:30:51
21.
Kaprál Filip 04.04.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
 
 
 
 
27.02.2018 22:50:30
22.
Partyngl Oliver 11.10.2009 LTK Klatovy
 
 
 
 
02.03.2018 12:32:20
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Burešová Liliana 25.06.2011 LTC Litvínov
 
 
 
odhlášeno hráčem
04.01.2018 18:31:06
2.
Lošťák Matouš 01.10.2009 TO Meziboří
 
 
 
odhlášeno hráčem
06.01.2018 14:39:29
3.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice
 
 
 
odhlášeno hráčem
03.02.2018 19:07:39
4.
Šináglová Nela 25.06.2010 TC VITALITY Březnice
 
 
 
odhlášeno hráčem
19.02.2018 16:18:57
5.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 TO Meziboří
 
 
 
odhlášeno hráčem
23.02.2018 19:27:55
6.
Havlovic Matyáš 18.02.2009 LTC Domažlice
 
 
 
odhlášeno hráčem
25.02.2018 11:52:47
7.
Fejka Štěpán 13.07.2011 TK Sparta Praha
 
 
 
odhlášeno hráčem
26.02.2018 08:13:33
8.
Šnejdar Filip 13.05.2009 LTK Klatovy
 
 
 
odhlášeno hráčem
27.02.2018 13:17:26
9.
Di Duca Taras 30.01.2009 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
 
 
 
odhlášeno pořadatelem - nema čs. st. občanství
27.02.2018 22:53:17
10.
Sedláková Nela 22.10.2009 TK Slavia Plzeň
 
 
 
odhlášeno hráčem
28.02.2018 09:11:14
11.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň
 
 
 
odhlášeno hráčem
28.02.2018 19:09:17
12.
Cimbura Matěj 31.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
 
 
 
odhlášeno pořadatelem-omluven-nemoc
02.03.2018 10:43:56
13.
Cajthamlová Eliška 08.05.2009 Lokomotiva Plzeň
 
 
 
odhlášeno pořadatelem-omluvena-nemoc
02.03.2018 17:36:12