Název: |
ITS Olomouc |
Datum: |
03.-03.03. |
Pořadatel: |
ITS Tennis Club, z.s. (400) |
Místo konání: |
Legionářská 19, Olomouc |
Kódové číslo: |
906649 |
Dvorců + povrch: |
4 koberec |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Nerušil Filip |
Na střelnici 42 | |
779 00 Olomouc | |
Tel. (1): |
774 430 576 |
E-mail: |
nerusil@itstennis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šnorich Matias | 19.04.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 01.11.2017 09:32:00 |
2. |
Slovák Petr | 21.02.2009 | TK Natali | volná karta | 02.11.2017 10:45:45 |
3. |
Šipula David | 21.05.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 03.11.2017 16:11:25 |
4. |
Weiler Adam | 29.08.2009 | SK Véska | volná karta | 06.11.2017 18:54:42 |
5. |
Pfeifferová Leona | 31.07.2009 | TK EZE Olomouc z.s.-klub zrušen | volná karta | 10.11.2017 14:14:03 |
6. |
Skopal Kristián | 12.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 13.11.2017 09:46:26 |
7. |
Višňovská Vanessa | 28.01.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 17.11.2017 10:33:54 |
8. |
Kohoutková Samantha | 18.07.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 22.11.2017 19:58:02 |
9. |
Hečko Šimon | 22.10.2009 | ITS Tennis Club, z.s. | volná karta | 27.11.2017 17:47:10 |
10. |
Dostálová Christina | 16.04.2009 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 18.12.2017 20:43:21 |
11. |
Naňák Daniel | 19.09.2009 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 06.01.2018 19:32:11 |
12. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 10.01.2018 22:31:22 |
13. |
Grohmann Šimon | 22.02.2010 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 14.01.2018 20:52:42 |
14. |
Václavek Tomáš | 16.04.2010 | TK Mohelnice, z.s. | volná karta | 18.01.2018 10:32:51 |
15. |
Špitová Monika | 08.04.2009 | Pašťa tenis, z.s. | volná karta | 06.02.2018 17:38:55 |
16. |
Dvořák Jakub | 06.11.2009 | Tenisový klub Studénka z.s. | volná karta | 18.02.2018 01:20:37 |
17. |
Nantlová Ella | 09.03.2010 | TK Milo Olomouc | volná karta | 18.02.2018 15:56:48 |
18. |
Rybka Jan | 16.07.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 23.02.2018 15:17:36 |
19. |
Rybka David | 16.07.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 23.02.2018 15:18:32 |
20. |
Smékalová Barbora | 14.01.2010 | TK Milo Olomouc | volná karta | 25.02.2018 21:53:05 |
21. |
Ďulíková Kristýna | 22.12.2009 | LTK Liberec | volná karta | 26.02.2018 07:54:00 |
22. |
Rousek Jonáš | 16.01.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 28.02.2018 15:06:13 |
23. |
Frič Martin | 17.05.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 28.02.2018 19:42:20 |
24. |
Vrba Jan | 20.03.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 28.02.2018 21:42:32 |
25. |
Zlámal Michael | 12.09.2009 | TK Milo Olomouc | volná karta | 01.03.2018 17:31:24 |
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Palme Ondřej | 27.06.2011 | TK Kunštát | odhlášeno hráčem | 02.01.2018 16:22:50 |
2. |
Čech Daniel | 21.06.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | odhlášeno hráčem | 17.02.2018 17:52:36 |
3. |
Piteráková Dominika | 08.12.2009 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno hráčem | 26.02.2018 22:06:06 |
4. |
Zrůbek Dan | 26.06.2009 | TK Milo Olomouc | odhlášeno hráčem | 28.02.2018 20:25:17 |