Název: |
OC BREDA & WEINSTEIN TOUR II. |
Datum: |
24.-24.02. |
Pořadatel: |
SK JC Sport Opava (400) |
Místo konání: |
JC SPORT OPAVA |
Kódové číslo: |
906638 |
Dvorců + povrch: |
3 umělá tráva |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 07:45 hod. |
Kontaktní osoba: |
Bc. Heider Jiří |
Tyršovo nábřeží 393 | |
74741 Hradec nad Moravicí | |
Tel. (1): |
775991590 |
E-mail: |
skjcsportopava2016@gmail.com |
Internet: |
www.tenisopava.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Havel Tomáš | 14.03.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 01.11.2017 09:33:15 |
2. |
Tykva David | 17.01.2009 | DTJ Tenis Vřesina | prezentován 7:58 | 05.11.2017 16:11:14 |
3. |
Tichý Filip | 08.02.2009 | SK LAMA o.s. | prezentován 21:00 | 22.11.2017 11:23:47 |
4. |
Zimenová Lujza | 07.09.2009 | SK JC Sport Opava | volná karta | 24.11.2017 20:27:14 |
5. |
Petráško Matúš | 17.02.2009 | SK JC Sport Opava | volná karta | 24.11.2017 20:27:22 |
6. |
Kalavská Karin | 25.11.2009 | SK JC Sport Opava | volná karta | 24.11.2017 20:27:31 |
7. |
Sněhotová Karolína | 13.11.2009 | SK JC Sport Opava | volná karta | 24.11.2017 20:27:38 |
8. |
Seduchová Nina | 30.10.2009 | SK JC Sport Opava | volná karta | 28.11.2017 10:33:43 |
9. |
Bučan Ammar | 23.07.2009 | SK LAMA o.s. | prezentován 15:16 | 29.12.2017 08:31:58 |
10. |
Borowik Julia | 31.01.2009 | - | prezentována 13:53 | 14.01.2018 21:27:44 |
11. |
Kohoutková Samantha | 18.07.2010 | TK AGROFERT Prostějov | prezentován 20:06 | 16.01.2018 21:16:16 |
12. |
Dihlová Nela | 05.06.2009 | TK SC OSTRAVA | prezentována 21:13 stř. | 23.01.2018 20:45:33 |
13. |
Ploskuňáková Lucie | 19.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | prezentována 21:57 stř. | 25.01.2018 01:22:44 |
14. |
Franc Jakub | 26.06.2009 | TK SC OSTRAVA | prezentován 18:02 | 27.01.2018 20:33:18 |
15. |
Sybicka Oliwia | 29.07.2009 | I.ČLTK Praha | prezentována 18:15 | 28.01.2018 08:49:48 |
16. |
Schwarz Dominik | 09.08.2009 | TC Ostrava Nová Ves | prezentován 9:11 stř. | 11.02.2018 19:55:02 |
17. |
Špitová Monika | 08.04.2009 | Pašťa tenis, z.s. | prezentována 16:45 | 13.02.2018 08:37:14 |
18. |
Slováček Martin | 02.03.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | prezentován 19:40 | 14.02.2018 08:12:17 |
19. |
Vládková Veronika | 29.10.2009 | TC Ostrava Nová Ves | prezentována 15:55 | 19.02.2018 20:51:07 |
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Trunečka Tomáš | 21.01.2010 | ČLTK 1928 Olomouc | 08.01.2018 10:42:45 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Beneš Tomáš | 23.10.2009 | SK JC Sport Opava | odhlášeno hráčem | 18.02.2018 18:57:41 |
2. |
Kubná Lucie | 06.10.2009 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | odhlášeno hráčem | 18.02.2018 20:21:37 |
3. |
Ludwigová Vanesa | 06.03.2009 | SK JC Sport Opava | odhlášeno pořadatelem | 19.02.2018 22:30:41 |
4. |
Kliment Matúš | 03.01.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | odhlášeno hráčem | 20.02.2018 22:32:02 |
5. |
Robenek Štěpán | 18.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 21.02.2018 22:05:55 |