Název: |
4. Sparťanská pětka Z17 - střední kurt |
Datum: |
26.-26.02. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (400) |
Kódové číslo: |
906634 |
Dvorců + povrch: |
7 ULTRA CUSHION |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
35 |
Prezentace v |
Ne do 08:45 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Lásková Leona |
Za Císařským mlýnem 2/1115 | |
17000 Praha 7 | |
Tel. (1): |
724074000 |
E-mail: |
l.laskova@tkspartapraha.cz |
Internet: |
www.spartababytenis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Rosolová Rozálie | 15.03.2010 | Lokomotiva Zdice | Střední kurt přijat - info www.spartababytenis.cz | 04.12.2016 21:52:57 |
2. |
Freiberg Radim | 25.06.2008 | TJ Sokol Vysočany | Babytenis přijat - info www.spartababytenis.cz | 08.12.2016 22:43:06 |
3. |
Kafka Lukáš | 20.04.2009 | Lokomotiva Zdice | Střední kurt náhradník - info www.spartababytenis.cz | 18.12.2016 11:11:44 |
4. |
Kovařík Dominik | 04.02.2010 | TK Sparta Praha | Střední kurt náhradník - info www.spartababytenis.cz | 18.12.2016 20:43:47 |
5. |
Šulc Matěj | 18.07.2009 | Sokol Čimice | Střední kurt přijat - info www.spartababytenis.cz | 12.01.2017 13:03:10 |
6. |
Kolesár Matyáš | 19.06.2008 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | Babytenis přijat - info www.spartababytenis.cz | 15.01.2017 15:17:39 |
7. |
Novák Patrik | 18.11.2008 | TK Sparta Praha | Babytenis přijat - info www.spartababytenis.cz | 25.01.2017 19:44:29 |
8. |
Trubač Tadeáš | 09.01.2008 | TK Písnice | Babytenis přijat - info www.spartababytenis.cz | 27.01.2017 20:52:36 |
9. |
Bezděková Nicol | 13.04.2008 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | Babytenis přijat - info www.spartababytenis.cz | 09.02.2017 20:00:31 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zdeňková Anna | 25.03.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 01.11.2016 12:12:24 |
2. |
Klíma Max | 24.01.2008 | SK Meteor Praha | odhlášeno pořadatelem | 01.11.2016 17:02:04 |
3. |
Košárko Filip | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 01.11.2016 17:02:12 |
4. |
Zíta Tomáš | 26.06.2008 | LTC Houštka | odhlášeno pořadatelem | 01.11.2016 17:02:18 |
5. |
Čech Marek | 31.08.2008 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 01.11.2016 17:02:25 |
6. |
Červenka Matěj | 04.06.2008 | TK Ústí n.Labem | odhlášeno pořadatelem | 01.11.2016 17:02:37 |
7. |
Kovačková Alena | 13.06.2008 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 11.11.2016 18:07:45 |
8. |
Farajpourová Aileen | 16.07.2008 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 11.11.2016 18:07:51 |
9. |
Kovačková Jana | 13.06.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 21.11.2016 10:24:27 |
10. |
Samsonová Laura | 10.03.2008 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 11.12.2016 19:55:10 |
11. |
Hrubeš Jan | 05.09.2009 | Sokol Čimice | odhlášeno hráčem | 09.01.2017 10:32:31 |
12. |
Germala Darius | 15.08.2009 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 13.02.2017 22:56:16 |
13. |
Haberkorn Luc | 09.06.2008 | TC VŠ Praha | odhlášeno hráčem | 15.02.2017 12:47:54 |
14. |
Witoš Ondřej | 25.12.2009 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 17.02.2017 18:55:17 |
15. |
Bejčková Adéla | 09.04.2008 | TK Kadaň | odhlášeno hráčem | 21.02.2017 10:33:35 |
16. |
Benetková Jessica | 13.03.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno hráčem | 23.02.2017 17:37:36 |
17. |
Freeman Eva Savannah | 25.06.2009 | 1. Vestecká sportovní o.s. | odhlášeno pořadatelem | 24.02.2017 11:51:03 |
18. |
Hůlková Amálie | 17.04.2008 | TJ Radlice z.s. | odhlášeno pořadatelem | 24.02.2017 11:51:15 |
19. |
Růžička David | 26.02.2010 | Sport club Na Zámečku | odhlášeno pořadatelem | 24.02.2017 11:51:25 |