Datum: |
23.-23.02. |
Pořadatel: |
TK Na Dolině o.s. (400) |
Místo konání: |
Trojanovice |
Kódové číslo: |
906633 |
Dvorců + povrch: |
2 decoturf |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Hořelka Robert |
Jandov. stromo. 1061 | |
74401 Frenštát p. R. | |
Tel. (1): |
739926387 |
E-mail: |
horelkar@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Serafin Samuel | 14.03.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | prezentován | 19.01.2019 20:56:16 |
2. |
Macura Nela | 14.02.2011 | TK SC OSTRAVA | prezentována | 28.01.2019 19:18:39 |
3. |
Kupková Nella | 29.12.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | prezentována | 29.01.2019 11:13:45 |
4. |
Králová Magda | 02.05.2010 | Tennis Hill Havířov o.s. | prezentována | 03.02.2019 14:01:56 |
5. |
Zemanová Zuzana | 02.02.2010 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | prezentována | 05.02.2019 06:35:05 |
6. |
Drlík David | 25.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | prezentován | 11.02.2019 19:00:01 |
7. |
Gebauerová Agáta | 06.04.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | prezentována | 12.02.2019 13:57:16 |
8. |
Furmánková Natalie | 15.03.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | prezentována | 12.02.2019 20:40:28 |
9. |
Palacký Jakub | 06.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | prezentován | 13.02.2019 15:41:51 |
10. |
Bury Lukasz | 03.01.2011 | TK Slavia Orlová | prezentován | 14.02.2019 10:41:26 |
11. |
Reynolds Filip | 18.04.2010 | - | prezentován | 16.02.2019 10:19:33 |
12. |
Smolík David | 22.10.2010 | SKT Frýdlant n.O. | prezentován | 16.02.2019 22:12:22 |
13. |
Knápek Vojtěch | 16.10.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | prezentován | 18.02.2019 14:52:13 |
14. |
Balážová Ella | 03.02.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | prezentována | 22.02.2019 15:13:04 |
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Trávníčková Karolína | 27.12.2010 | TO VOKD Ostrava-Poruba | odhlášeno hráčem | 19.11.2018 09:27:45 |
2. |
Přikrylová Kristýna | 10.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 29.01.2019 15:56:49 |
3. |
Holmanová Karolína | 03.12.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | odhlášeno hráčem | 17.02.2019 13:57:44 |
4. |
Stříteská Sára | 24.01.2010 | TK Zlín | odhlášeno hráčem | 17.02.2019 20:10:55 |
5. |
Janošová Barbora | 01.09.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | odhlášeno hráčem | 20.02.2019 07:04:51 |
6. |
Stanovská Kristýna | 28.01.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 20.02.2019 20:28:37 |
7. |
Novotná Sára Anna | 22.05.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | odhlášeno hráčem | 20.02.2019 22:46:26 |
8. |
Chmelina Vojtěch | 25.05.2010 | Tennis Hill Havířov o.s. | odhlášeno pořadatelem | 21.02.2019 20:33:13 |
9. |
Valkovič Šimon | 05.12.2011 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | odhlášeno pořadatelem | 22.02.2019 16:50:09 |