Datum: |
15.-15.02. |
Pořadatel: |
TJ LTC Poděbrady (400) |
Kódové číslo: |
906625 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
12 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Kolařík Jiří |
Jana Opletala 683 | |
29001 Poděbrady | |
Tel. (1): |
607669366 |
E-mail: |
jirka1793@gmail.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Vítová Eva Julie | 01.02.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 01.11.2019 00:06:25 |
2. |
Zbořil JAKUB | 14.08.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 01.11.2019 07:01:25 |
3. |
Phillipová Denisa | 28.02.2011 | SK Štětí | volná karta | 03.11.2019 09:05:00 |
4. |
Jougl Matyáš | 21.04.2011 | Slavoj Český Brod | volná karta | 08.12.2019 12:09:22 |
5. |
Skramuská Ema | 16.11.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 26.01.2020 19:22:57 |
6. |
Hofmanová Kristýna | 02.04.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 27.01.2020 09:34:22 |
7. |
Šandor Jakub | 02.11.2011 | TJ LTC Poděbrady | volná karta | 30.01.2020 16:03:23 |
8. |
Ćumurija Alen | 08.08.2011 | Sparta Kutná Hora | volná karta | 06.02.2020 12:16:14 |
9. |
Švestka Alan | 29.10.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 06.02.2020 19:52:02 |
10. |
Kolesár Jaroslav | 04.04.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 08.02.2020 08:47:35 |
11. |
Olša Jáchym | 12.01.2011 | TJ LTC Poděbrady | volná karta | 12.02.2020 16:07:45 |
12. |
Novák Jakub | 25.04.2011 | Slavoj Žiželice | volná karta | 14.02.2020 17:08:21 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Havlíček Viktor | 05.04.2011 | TJ LTC Poděbrady | 14.02.2020 17:39:55 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | odhlášeno hráčem | 08.12.2019 13:35:21 |
2. |
Kotasová Eliška | 08.11.2011 | SK Tenis Duchcov | odhlášeno hráčem | 05.01.2020 13:31:44 |
3. |
Sejpalová Šárka | 07.06.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | odhlášeno hráčem | 12.01.2020 10:59:26 |
4. |
Sovová Matylda | 02.03.2012 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 23.01.2020 11:57:22 |
5. |
Havlík Jan | 12.04.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 03.02.2020 10:36:17 |
6. |
Settle Andrew Michael | 04.02.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 11.02.2020 17:50:09 |
7. |
ŽEMLA Václav | 19.04.2011 | TK Čelákovice | odhlášeno hráčem | 12.02.2020 16:38:57 |
8. |
Plešková Eliška | 14.02.2011 | LTC Mladá Boleslav z.s. | odhlášeno pořadatelem | 14.02.2020 17:06:26 |