Český tenisový svaz
Název:
I. ČLTK Praha Cup - babytenis
Datum:
18.-18.02.
Pořadatel:
I.ČLTK Praha (400)
Kódové číslo:
906624
Dvorců + povrch:
6 NOVA SPORTS ULTRACUSHION U.S.A.
Míče:
tecnifibre
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
60
Prezentace v
Ne do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Pecha Jan Ph.D.
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
721 663 118
E-mail:
pecha@cltk.cz
Internet:
www.cltk.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace dívky: do 8:30 hodin. Prezentace chlapci: do 12:00 hodin. V zimní sezóně 2017/2018 se na Štvanici uskuteční již 19. série turnajů kategorie babytenis I.ČLTK Praha Cup by Babolat. Bližší informace naleznete na www.cltk.cz v sekci Turnaje pro děti.

Přihlášky přes informační systém Českého tenisového svazu, nebo e-mailem přímo přes pořadatele na pecha@cltk.cz

Zimní série I. ČLTK Praha Cup se skládá ze čtyř turnajů – Tour I-IV. Termíny jsou 3.12., 28.1., 4.2. a 18.2. Vyvrcholením této série turnajů je turnaj I. ČLTK Praha Cup – Masters 17. března 2018.

Míče: Babolat green
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs  
01.11.2017 00:20:29
2.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava  
01.11.2017 00:57:18
3.
Novotný Bořek Jan 04.03.2009 TK Konstruktiva, z.s.  
01.11.2017 00:58:31
4.
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha  
01.11.2017 02:52:31
5.
Majera Denis 25.03.2009 TC Dvůr Králové, z.s.  
01.11.2017 06:17:22
6.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice  
01.11.2017 08:51:16
7.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Olymp Praha  
01.11.2017 10:34:20
8.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha  
01.11.2017 11:31:15
9.
Hüblová Karolína 19.06.2009 LTC Litvínov  
01.11.2017 12:33:34
10.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 Sportovní centrum Linhart  
01.11.2017 12:35:37
11.
Köhler Matěj 05.07.2009 SK Satalice  
01.11.2017 18:52:48
12.
Benetková Jessica 13.03.2009 I.ČLTK Praha  
01.11.2017 19:26:22
13.
Sekerková Veronika 03.09.2009 TK Sparta Praha  
01.11.2017 19:27:11
14.
Knotek Matěj 29.07.2009 LTK Klatovy  
03.11.2017 10:20:51
15.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 TJ SVAH Všebořice, o.s.  
03.11.2017 21:09:28
16.
Melicharová Michaela 09.06.2009 TK Olymp Praha  
03.11.2017 22:31:52
17.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10  
04.11.2017 19:26:01
18.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart  
07.11.2017 12:00:57
19.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Sparta Praha  
09.11.2017 07:14:05
20.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 TK Sparta Praha  
10.11.2017 19:24:33
21.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec  
15.11.2017 15:15:48
22.
Mc Bride Shayna Rose 07.10.2009 LTC Slovan Kladno  
18.11.2017 17:16:45
23.
Blahová Veronika 11.09.2009 TJ Radlice  
19.11.2017 00:23:20
24.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs  
28.11.2017 13:14:40
25.
Marešová Sofie 25.03.2009 Lokomotiva Plzeň  
03.12.2017 09:43:28
26.
Vernerová Sabina 05.01.2010 I.ČLTK Praha  
04.12.2017 09:48:16
27.
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s.  
11.12.2017 10:51:18
28.
Svoboda Patrik 14.08.2009 TK Olymp Praha  
17.12.2017 15:24:37
29.
Drul Matvij 11.02.2009 SK Satalice  
23.12.2017 21:40:54
30.
Rabová Agneta 30.11.2010 TK Konstruktiva, z.s.  
01.01.2018 02:10:16
31.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha  
04.01.2018 14:41:34
32.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.  
05.01.2018 23:34:05
33.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Roja Příbram z.s.  
06.01.2018 15:33:08
34.
Radová Sofie 21.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.  
06.01.2018 17:18:51
35.
Molnárová Viktorie 23.08.2009 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s.  
06.01.2018 22:13:45
36.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha  
06.01.2018 23:05:44
37.
Stehlik Vilém 29.01.2010 RS SPORTCENTRUM  
08.01.2018 20:54:08
38.
Loucký Mark 30.03.2009 TJ Kyje Praha 14  
14.01.2018 21:33:16
39.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha  
21.01.2018 09:59:40
40.
Veselá Viktorie 13.03.2009 Severočeská tenisová o.s.  
22.01.2018 18:51:40
41.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.  
24.01.2018 22:34:48
42.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Neridé  
28.01.2018 19:25:12
43.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 TK Pelhřimov  
28.01.2018 20:20:17
44.
Krejčí Tobiáš 17.10.2009 I.ČLTK Praha  
31.01.2018 15:03:51
45.
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Škoda Plzeň z.s.  
05.02.2018 22:27:36
46.
Král David 26.09.2009 SK Tenis Duchcov  
10.02.2018 19:19:20
47.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.  
13.02.2018 06:42:48
48.
Kolka Tomáš 08.12.2009 TK Roja Příbram z.s.  
15.02.2018 13:04:08
49.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha  
16.02.2018 21:06:55

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha odhlášeno hráčem
29.01.2018 09:57:41
2.
Tichá Julie 28.03.2009 TJ Kyje Praha 14 odhlášeno hráčem
09.02.2018 17:25:48
3.
Šára Dominik 06.01.2009 WILSON Tenis Centrum odhlášeno hráčem
11.02.2018 13:07:12
4.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 TO Meziboří odhlášeno hráčem
12.02.2018 09:44:07
5.
Šebek Martin 29.11.2009 SK Žalov odhlášeno hráčem
13.02.2018 18:16:22
6.
Macinauer Dan 11.03.2009 TK Neridé odhlášeno hráčem
13.02.2018 18:22:54
7.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005 odhlášeno hráčem
13.02.2018 19:39:05
8.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005 odhlášeno hráčem
13.02.2018 19:42:06
9.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice odhlášeno hráčem
14.02.2018 20:15:27
10.
Pelda Martin 26.03.2010 LTK Liberec odhlášeno hráčem
15.02.2018 09:05:22
11.
Strnadová Naďa 23.05.2009 TK Olymp Praha odhlášeno hráčem
15.02.2018 10:26:58
12.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň odhlášeno hráčem
15.02.2018 21:01:33
13.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň odhlášeno pořadatelem
16.02.2018 21:05:53
14.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha odhlášeno pořadatelem
17.02.2018 12:13:38