Název: |
Prince Cup |
Datum: |
15.-15.02. |
Pořadatel: |
Spartak Polička (400) |
Místo konání: |
Revoluční 1015 |
Kódové číslo: |
906623 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 16:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Jílek Zdeněk |
Pomezí 436 | |
569 71 Pomezí | |
Tel. (1): |
608 725 973 |
E-mail: |
zdenek.jilek@unet.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Landa Oskar | 22.03.2012 | TC Brno. | volná karta | 01.11.2019 00:03:16 |
2. |
Lochman Štěpán | 07.10.2011 | TK Mohelnice, z.s. | volná karta | 15.01.2020 16:13:42 |
3. |
Tomek Jakub | 07.12.2012 | BLTC Brno | volná karta | 15.01.2020 21:38:03 |
4. |
Švanda Jan | 19.03.2011 | BLTC Brno | volná karta | 16.01.2020 00:57:53 |
5. |
Kössler Matěj | 04.03.2012 | Spartak Polička | volná karta | 19.01.2020 16:48:25 |
6. |
Jirák Tomáš | 19.03.2012 | TO TJ Svitavy | volná karta | 26.01.2020 10:20:39 |
7. |
Fiala Jakub | 24.07.2012 | TJ Žďár nad Sázavou | volná karta | 01.02.2020 10:51:28 |
8. |
Kunstar Petr | 23.09.2011 | TJ Žďár nad Sázavou | volná karta | 02.02.2020 19:29:21 |
9. |
Vašek Jaroslav | 06.02.2012 | TK Bystřice n.Pernštejnem | volná karta | 03.02.2020 11:59:43 |
10. |
Holík Daniel | 17.01.2011 | LTC Velen Boskovice | volná karta | 05.02.2020 15:49:30 |
11. |
Srnský Tobiáš | 04.06.2011 | TJ Žďár nad Sázavou | volná karta | 07.02.2020 15:19:52 |
12. |
Blaščík Matyáš Dominik | 26.09.2013 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 10.02.2020 12:15:02 |
13. |
Koc Rafael | 31.10.2011 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 10.02.2020 16:23:39 |
14. |
volná karta | volná karta |
|||
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Grecová Gabriela | 08.11.2011 | TJ Žďár nad Sázavou | přijata do turnaje | 01.11.2019 18:35:22 |
2. |
Jančaříková Anna | 09.08.2011 | TK Hlinsko | přijata do turnaje | 01.11.2019 22:03:02 |
3. |
Tmějová Nela | 16.04.2012 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | přijata do turnaje | 02.11.2019 23:18:06 |
4. |
Panáčková Agáta | 26.10.2011 | TK Milo Olomouc | přijata do turnaje | 17.12.2019 13:09:27 |
5. |
Dostálová Nela | 14.08.2012 | TK Hlinsko | přijata do turnaje | 18.01.2020 14:50:49 |
6. |
Adamcová Veronika | 27.06.2012 | TO SK Žamberk | přijata do turnaje | 06.02.2020 22:33:17 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šebístková Tereza | 23.03.2012 | LTC Humpolec | odhlášeno hráčem | 25.01.2020 22:48:10 |
2. |
Škorpíková Natálie | 05.01.2011 | TO TJ Svitavy | odhlášeno hráčem | 11.02.2020 11:37:59 |
3. |
Chalupníková Dorota | 18.07.2012 | Spartak Polička | odhlášeno pořadatelem | 14.02.2020 14:20:51 |
4. |
Úlehla Petr | 21.05.2012 | T.J. Sokol Šumperk | odhlášeno pořadatelem | 14.02.2020 16:52:47 |
5. |
Trnka Matyáš | 26.06.2012 | Spartak Polička | odhlášeno pořadatelem | 14.02.2020 16:53:07 |
6. |
Fenyková Tereza | 29.03.2012 | Tenisový klub Jan Ševeček | odhlášeno pořadatelem | 14.02.2020 16:53:54 |
7. |
Rutarová Julie | 22.07.2011 | TK Mohelnice, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 14.02.2020 16:54:09 |
8. |
Vodehnalová Julie | 19.12.2012 | Spartak Polička | odhlášeno pořadatelem | 14.02.2020 16:54:35 |
9. |
Piechulová Aneta | 14.10.2011 | TJ Žďár nad Sázavou | odhlášeno pořadatelem | 14.02.2020 16:54:56 |