Český tenisový svaz
Název:
Prince Cup
Datum:
15.-15.02.
Pořadatel:
Spartak Polička (400)
Místo konání:
Revoluční 1015
Kódové číslo:
906623
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 16:30 hod.
Kontaktní osoba:
Jílek Zdeněk
Pomezí 436
569 71 Pomezí
Tel. (1):
608 725 973
E-mail:
zdenek.jilek@unet.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj pořádán pro 12 chlapců a 12 dívek. Potvrzení účasti formou sms v pátek 14.2. mezi 14,00 - 16,30 h. Losování na místě v sobotu dívky v 8,30 h a chlapci ve 12,30 h.

Turnaje se zúčastní : Šrámek Alex, Dorazil Tadeáš
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Landa Oskar 22.03.2012 ŽLTC Brno volná karta
01.11.2019 00:03:16
2.
Lochman Štěpán 07.10.2011 TK Mohelnice, z.s. volná karta
15.01.2020 16:13:42
3.
Tomek Jakub 07.12.2012 BLTC Brno volná karta
15.01.2020 21:38:03
4.
Švanda Jan 19.03.2011 D&M Tennis Academy, z.s. volná karta
16.01.2020 00:57:53
5.
Kössler Matěj 04.03.2012 Spartak Polička volná karta
19.01.2020 16:48:25
6.
Jirák Tomáš 19.03.2012 TO TJ Svitavy volná karta
26.01.2020 10:20:39
7.
Fiala Jakub 24.07.2012 TJ Žďár nad Sázavou volná karta
01.02.2020 10:51:28
8.
Kunstar Petr 23.09.2011 TJ Žďár nad Sázavou volná karta
02.02.2020 19:29:21
9.
Vašek Jaroslav 06.02.2012 TK Bystřice n.Pernštejnem volná karta
03.02.2020 11:59:43
10.
Holík Daniel 17.01.2011 LTC Velen Boskovice volná karta
05.02.2020 15:49:30
11.
Srnský Tobiáš 04.06.2011 TJ Žďár nad Sázavou volná karta
07.02.2020 15:19:52
12.
Blaščík Matyáš Dominik 26.09.2013 SK HAMR, z.s. volná karta
10.02.2020 12:15:02
13.
Koc Rafael 31.10.2011 TC Brno. volná karta
10.02.2020 16:23:39
14.
volná karta      
volná karta
15.
volná karta      
volná karta
16.
volná karta      
volná karta
17.
volná karta      
volná karta
18.
volná karta      
volná karta
19.
volná karta      
volná karta
20.
volná karta      
volná karta
21.
volná karta      
volná karta
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Grecová Gabriela 08.11.2011 TK Bystřice n.Pernštejnem přijata do turnaje
01.11.2019 18:35:22
2.
Jančaříková Anna 09.08.2011 TK Hlinsko přijata do turnaje
01.11.2019 22:03:02
3.
Tmějová Nela 16.04.2012 Tenisový klub Jan Ševeček přijata do turnaje
02.11.2019 23:18:06
4.
Panáčková Agáta 26.10.2011 TK Milo Olomouc přijata do turnaje
17.12.2019 13:09:27
5.
Dostálová Nela 14.08.2012 TK Hlinsko přijata do turnaje
18.01.2020 14:50:49
6.
Adamcová Veronika 27.06.2012 TK Letohrad přijata do turnaje
06.02.2020 22:33:17

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Šebístková Tereza 23.03.2012 LTC Humpolec odhlášeno hráčem
25.01.2020 22:48:10
2.
Škorpíková Natálie 05.01.2011 TO TJ Svitavy odhlášeno hráčem
11.02.2020 11:37:59
3.
Chalupníková Dorota 18.07.2012 Spartak Polička odhlášeno pořadatelem
14.02.2020 14:20:51
4.
Úlehla Petr 21.05.2012 TJ Sokol Bludov odhlášeno pořadatelem
14.02.2020 16:52:47
5.
Trnka Matyáš 26.06.2012 Spartak Polička odhlášeno pořadatelem
14.02.2020 16:53:07
6.
Fenyková Tereza 29.03.2012 Tenisový klub Jan Ševeček odhlášeno pořadatelem
14.02.2020 16:53:54
7.
Rutarová Julie 22.07.2011 TK Mohelnice, z.s. odhlášeno pořadatelem
14.02.2020 16:54:09
8.
Vodehnalová Julie 19.12.2012 Spartak Polička odhlášeno pořadatelem
14.02.2020 16:54:35
9.
Piechulová Aneta 14.10.2011 TJ Žďár nad Sázavou odhlášeno pořadatelem
14.02.2020 16:54:56