Datum: |
16.-16.02. |
Pořadatel: |
TENIS Klánovice (400) |
Kódové číslo: |
906620 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Laža Filip |
V pátém 521 | |
19014 Praha 9 | |
Tel. (1): |
720380800 |
E-mail: |
info@tktola.cz |
Internet: |
tktola.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Koňařík Ivo | 15.03.2010 | TCEN Hrádek nad Nisou | volná karta | 01.11.2018 00:29:22 |
2. |
Hrnčířová Anna | 06.09.2011 | TENIS Klánovice | volná karta | 01.11.2018 00:46:00 |
3. |
Baar Patrik | 12.01.2010 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | volná karta | 01.11.2018 11:02:52 |
4. |
Baarová Natálie | 12.01.2010 | TENIS Klánovice | volná karta | 01.11.2018 11:04:16 |
5. |
Martinovský Tobiáš | 23.02.2011 | I.ČLTK Praha | volná karta | 14.11.2018 09:22:35 |
6. |
Dočekal Jakub | 20.09.2010 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 21.11.2018 16:42:12 |
7. |
Šturma Sebastian | 23.08.2010 | TENIS Klánovice | volná karta | 22.11.2018 23:14:19 |
8. |
Homola Matyáš | 21.09.2010 | Slavoj Český Brod | volná karta | 10.12.2018 23:07:30 |
9. |
Takáč Michal | 03.10.2010 | Slavoj Český Brod | volná karta | 05.01.2019 21:50:14 |
10. |
Phillipová Denisa | 28.02.2011 | SK Štětí | volná karta | 08.01.2019 19:24:48 |
11. |
Bílek Dominik | 22.11.2010 | TO Sokol Nehvizdy | volná karta | 22.01.2019 20:22:52 |
12. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | volná karta | 26.01.2019 14:22:07 |
13. |
Buldra Jan | 20.02.2010 | Sport club Na Zámečku | volná karta | 29.01.2019 19:38:08 |
14. |
Hampl Viktor | 04.10.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 30.01.2019 13:07:30 |
15. |
Hlásná Agáta | 03.12.2011 | TK Čelákovice | volná karta | 07.02.2019 13:29:35 |
16. |
Burešová Liliana | 25.06.2011 | TK Litvínov z.s. | volná karta | 08.02.2019 16:06:01 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Mikas Bruno | 23.10.2010 | Sokol Říčany | 11.02.2019 09:10:13 |
|
2. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | 11.02.2019 14:38:04 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Tarič Tobiáš | 11.06.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 05.02.2019 16:40:21 |
2. |
Vtelenský Matěj | 21.07.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 08.02.2019 08:52:57 |
3. |
Soukup Marek | 20.11.2011 | TK Čelákovice | odhlášeno hráčem | 09.02.2019 21:47:47 |
4. |
Dvořák Jonáš | 09.05.2011 | TK Neridé | odhlášeno hráčem | 13.02.2019 07:37:43 |
5. |
Kubíček Martin | 11.07.2010 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | odhlášeno pořadatelem | 15.02.2019 08:43:24 |
6. |
Rezek Daniel | 16.06.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | odhlášeno pořadatelem | 15.02.2019 12:39:01 |
7. |
Kobzová Anna | 29.09.2010 | Sokol Čimice | odhlášeno pořadatelem | 15.02.2019 16:28:44 |