Název: |
OlfinCar cup |
Datum: |
17.-17.02. |
Pořadatel: |
TENIS-CENTRUM DTJ HK (400) |
Kódové číslo: |
906619 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Bc. Osladil Martin |
U Labe 427 | |
500 02 Hradec Králové | |
Tel. (1): |
608123630 |
E-mail: |
sport@teniscentrumhk.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Klacek Tadeáš | 22.08.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | 01.11.2017 05:56:35 |
|
2. |
Pala Matyáš | 28.06.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 03.11.2017 08:48:14 |
|
3. |
VAVERKA DAN | 30.01.2009 | LTC Pardubice | 03.11.2017 12:28:30 |
|
4. |
Řezáč Pavel | 05.08.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 17.11.2017 11:40:33 |
|
5. |
Bezdíček Lukáš | 07.06.2009 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 27.11.2017 17:40:45 |
|
6. |
Louvar Šimon | 26.05.2010 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 12.12.2017 21:38:58 |
|
7. |
Šuda Štěpán | 27.12.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 10.01.2018 10:52:55 |
|
8. |
Bejšovcová Laura | 14.05.2009 | TJ Červený Kostelec | 11.01.2018 20:29:10 |
|
9. |
Dujka Dominik | 29.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 12.01.2018 10:48:07 |
|
10. |
Hrabálková Lucie | 26.04.2010 | LTC Vysoké Mýto | 14.01.2018 07:14:49 |
|
11. |
Matějek Václav | 18.09.2009 | ŽLTC Brno | 14.01.2018 09:31:34 |
|
12. |
Galetová Gioia Sarah | 08.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 16.01.2018 09:57:11 |
|
13. |
Hlinčíková Nikola | 07.05.2009 | LTC Vysoké Mýto | 03.02.2018 21:09:49 |
|
14. |
Řezáčová Štěpánka | 31.08.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | 07.02.2018 00:49:31 |
|
15. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 12.02.2018 13:47:59 |
|
16. |
Novák Matěj | 28.02.2009 | TK Sparta Praha | volná karta | 16.02.2018 17:14:45 |
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Vantuchová Aneta | 19.04.2009 | LTC Houštka | odhlášeno hráčem | 01.11.2017 12:34:29 |
2. |
Šlechta David | 15.03.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | odhlášeno hráčem | 30.01.2018 13:02:46 |
3. |
Vyčítal Ondřej | 20.11.2009 | - | odhlášeno hráčem | 04.02.2018 21:31:39 |
4. |
Zběhlíková Ema | 05.10.2009 | Tenisový klub Eden HK | odhlášeno hráčem | 05.02.2018 20:59:03 |
5. |
Záhornický Matyáš | 09.07.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | odhlášeno hráčem | 08.02.2018 00:24:58 |
6. |
Šedivá Anna | 20.02.2009 | SK HIT Hradec Králové z.s. | odhlášeno hráčem | 13.02.2018 20:21:11 |
7. |
Motal Jan | 19.05.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | odhlášeno hráčem | 13.02.2018 21:53:30 |
8. |
Kučerová Andrea | 17.01.2010 | TC Dvůr Králové, z.s. | odhlášeno hráčem | 13.02.2018 22:02:49 |
9. |
Kovárník Vojtěch | 10.06.2010 | TO TJ Tesla Pardubice | odhlášeno hráčem | 14.02.2018 11:51:08 |
10. |
Kvapil Antonín | 15.08.2010 | SK Týniště nad Orlicí | odhlášeno pořadatelem | 16.02.2018 09:49:22 |
11. |
Šmejc Dominik | 20.06.2009 | LTC Pardubice | odhlášeno pořadatelem | 16.02.2018 17:16:48 |