Datum: |
16.-16.02. |
Pořadatel: |
TK Zlín (400) |
Místo konání: |
Sportovní areál Vršava |
Kódové číslo: |
906615 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Macharáček Jan |
Severní Vršava 4445 | |
761 05 Zlín | |
Tel. (1): |
602 404 680 |
E-mail: |
macharacek.jan@volny.cz |
Internet: |
www.tkzlin.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šmídová Karolína | 27.07.2010 | TK Zlín | volná karta | 05.11.2018 18:58:06 |
2. |
Krňávek Daniel | 02.03.2011 | TC Brno. | volná karta | 05.11.2018 21:57:11 |
3. |
Tománková Denisa | 08.01.2011 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 06.11.2018 11:26:13 |
4. |
Vymětalíková Lucie | 11.10.2010 | Jiskra Otrokovice | volná karta | 09.11.2018 13:35:21 |
5. |
Hlobilová Tereza | 27.07.2010 | TK Sokol Vizovice | volná karta | 15.11.2018 10:48:34 |
6. |
Marušáková Kristýna | 30.04.2011 | TK Zlín | volná karta | 06.12.2018 13:37:46 |
7. |
Orlita Josef Sebastian | 11.08.2010 | TK Zlín | volná karta | 11.12.2018 09:27:16 |
8. |
Ostravský Jiří | 19.08.2010 | TK Zlín | volná karta | 30.12.2018 20:41:59 |
9. |
Hujíková Agáta | 30.04.2011 | TK Zlín | volná karta | 06.01.2019 11:48:37 |
10. |
van Neck Marleen | 06.12.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 23.01.2019 12:56:36 |
11. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 23.01.2019 13:19:02 |
12. |
Skálová Veronika | 15.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 09.02.2019 14:50:21 |
13. |
Stříteská Sára | 24.01.2010 | TK Zlín | volná karta | 10.02.2019 18:05:01 |
14. |
Ježek Kristýna | 16.07.2011 | TK Na Dolině o.s. | volná karta | 12.02.2019 22:38:23 |
15. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | volná karta | 13.02.2019 19:44:07 |
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Chladová Ema | 11.07.2010 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 02.11.2018 08:45:35 |
2. |
Dřevojanová Anežka | 14.11.2010 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 08.01.2019 22:18:26 |
3. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 05.02.2019 13:07:33 |
4. |
Gabzdyl Viktor | 11.06.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | odhlášeno hráčem | 08.02.2019 13:42:11 |
5. |
Syryčanský Jonáš | 17.11.2011 | TK DEZA Valašské Meziříčí | odhlášeno hráčem | 11.02.2019 20:20:27 |
6. |
Klimentová Barbora | 26.01.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 15.02.2019 16:40:39 |
7. |
Kroupa Michael | 29.10.2010 | Jiskra Otrokovice | odhlášeno pořadatelem | 15.02.2019 16:41:14 |