Datum: |
10.-10.02. |
Pořadatel: |
TK Zlín (400) |
Místo konání: |
Sportovní areál Vršava |
Kódové číslo: |
906614 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
So do 10:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Macharáček Jan |
Severní Vršava 4445 | |
761 05 Zlín | |
Tel. (1): |
602 404 680 |
E-mail: |
macharacek.jan@volny.cz |
Internet: |
www.tkzlin.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hanák Ondřej | 03.04.2009 | TK Zlín | volná karta | 01.11.2017 00:34:26 |
2. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 01.11.2017 19:51:05 |
3. |
Prusenovský Jan | 21.08.2009 | TK Zlín | volná karta | 01.11.2017 19:53:17 |
4. |
Poledna Matyáš | 02.04.2010 | TK Drnovice | volná karta | 01.11.2017 20:06:51 |
5. |
Mrázová Vanesa | 15.07.2009 | LTC Hodonín | volná karta | 12.11.2017 20:51:56 |
6. |
Věchtová Nicole | 17.09.2010 | TK Uherské Hradiště | volná karta | 21.11.2017 08:43:12 |
7. |
Kolář Patrik | 27.02.2009 | TK Zlín | volná karta | 26.11.2017 21:10:03 |
8. |
Ostravský Jiří | 19.08.2010 | TK Zlín | volná karta | 06.12.2017 14:05:54 |
9. |
Haltuf Daniel | 08.01.2010 | TJ Spoje Praha | volná karta | 22.12.2017 21:25:53 |
10. |
CHUDÍK Martin | 05.02.2010 | Tenisový klub Vnorovy, z.s. | volná karta | 25.12.2017 09:07:05 |
11. |
Nováková Viktória | 09.01.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 28.12.2017 22:17:09 |
12. |
Majc André | 25.09.2009 | TK Zlín | volná karta | 06.01.2018 22:15:36 |
13. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | volná karta | 07.01.2018 16:08:04 |
14. |
Daněk Tomáš | 03.06.2010 | ŽLTC Brno | volná karta | 09.01.2018 21:29:00 |
15. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 19.01.2018 09:29:04 |
16. |
Krňávek Daniel | 02.03.2011 | TC Brno. | volná karta | 19.01.2018 14:34:48 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Chladová Ema | 11.07.2010 | ŽLTC Brno | přijata do hlavní soutěže | 19.01.2018 19:49:54 |
2. |
Kroupa Michael | 29.10.2010 | Jiskra Otrokovice | přijat do hlavní soutěže | 28.01.2018 15:17:34 |
3. |
Plášek Štěpán | 13.02.2009 | TK 2000 Luhačovice | přijat do hlavní soutěže | 31.01.2018 12:58:40 |
4. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijata do hlavní soutěže | 01.02.2018 16:04:47 |
5. |
Stříteská Sára | 24.01.2010 | TK Zlín | přijata do hlavní soutěže | 08.02.2018 22:13:22 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Čech Daniel | 21.06.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | odhlášeno hráčem | 22.11.2017 11:17:21 |
2. |
Nevrlý Jakub | 09.01.2009 | TK Fatra Napajedla | odhlášeno hráčem | 17.01.2018 20:26:14 |
3. |
Radová Sofie | 21.01.2010 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 02.02.2018 14:05:40 |
4. |
Barháčová Sofia | 20.07.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno hráčem | 03.02.2018 13:39:29 |
5. |
Pařízek Tomáš | 04.06.2010 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 07.02.2018 07:29:25 |
6. |
Kohoutková Samantha | 18.07.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 08.02.2018 21:42:23 |
7. |
Orlita Josef Sebastian | 11.08.2010 | TK Zlín | odhlášeno pořadatelem | 09.02.2018 14:17:57 |
8. |
Horský Tobiáš | 22.12.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno pořadatelem | 09.02.2018 17:55:37 |