Název: |
TS CUP |
Datum: |
09.-09.02. |
Pořadatel: |
TENIS SLOVÁCKO z.s. (400) |
Místo konání: |
Salašská 2182, Staré Město |
Kódové číslo: |
906605 |
Dvorců + povrch: |
3 Bergo |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Štěpánek Pavel |
Salašská 2182 | |
686 03 Staré Město | |
Tel. (1): |
775701618 |
E-mail: |
turnaje@tenisslovacko.cz |
Internet: |
www.sportparkrybnicek.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 01.11.2018 12:49:15 |
2. |
Štefaník Antonín | 02.04.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 04.11.2018 18:15:04 |
3. |
CHUDÍK Martin | 05.02.2010 | Tenisový klub Vnorovy, z.s. | volná karta | 05.11.2018 19:17:09 |
4. |
Tománková Denisa | 08.01.2011 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 06.11.2018 11:37:36 |
5. |
Vymětalíková Lucie | 11.10.2010 | Jiskra Otrokovice | volná karta | 09.11.2018 13:35:44 |
6. |
Čoupková Aneta | 15.06.2010 | TC Brno. | volná karta | 10.11.2018 08:50:41 |
7. |
Hlobilová Tereza | 27.07.2010 | TK Sokol Vizovice | volná karta | 15.11.2018 10:48:06 |
8. |
Nováková Viktória | 09.01.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 15.11.2018 21:59:47 |
9. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 21.11.2018 19:33:54 |
10. |
Balážová Ella | 03.02.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 09.01.2019 22:00:35 |
11. |
Pajer Vítek | 27.05.2010 | TK Milo Olomouc | volná karta | 15.01.2019 13:32:25 |
12. |
Slováková Karolína | 05.03.2011 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 16.01.2019 11:03:12 |
13. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | volná karta | 16.01.2019 14:41:10 |
14. |
Plačková Eliška | 17.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 16.01.2019 15:54:22 |
15. |
Sležek Michael | 26.01.2010 | TC Brno. | volná karta | 16.01.2019 19:56:00 |
16. |
Vajayová Viktória | 08.11.2010 | TC BORS CLUB | volná karta | 21.01.2019 08:11:47 |
17. |
van Neck Marleen | 06.12.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 23.01.2019 12:49:45 |
18. |
Sypko Alexandr | 18.02.2010 | TC Brno. | volná karta | 27.01.2019 21:03:28 |
19. |
Jagoš Jan | 08.02.2011 | Tenisový klub Vnorovy, z.s. | volná karta | 02.02.2019 20:32:22 |
20. |
Lukáš Martin | 04.08.2011 | Jiskra Otrokovice | volná karta | 04.02.2019 12:19:42 |
21. |
Sedlák Ondřej | 27.08.2010 | Tenisový klub Vracov, z.s. | volná karta | 04.02.2019 12:20:04 |
22. |
Reynolds Filip | 18.04.2010 | - | volná karta | 04.02.2019 16:46:54 |
23. |
Ostravský Jiří | 19.08.2010 | TK Zlín | volná karta | 05.02.2019 09:38:04 |
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Haruštiaková Dáša | 03.03.2011 | LTC Hodonín | odhlášeno hráčem | 02.12.2018 18:28:17 |
2. |
Všetula Jakub | 25.10.2010 | Tenisový klub Vnorovy, z.s. | odhlášeno hráčem | 22.01.2019 08:31:32 |
3. |
Chladová Ema | 11.07.2010 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 27.01.2019 18:17:14 |
4. |
Šmídová Karolína | 27.07.2010 | TK Zlín | odhlášeno hráčem | 05.02.2019 18:16:22 |
5. |
Marušáková Kristýna | 30.04.2011 | TK Zlín | odhlášeno pořadatelem | 07.02.2019 18:35:29 |